Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #6371 17 stycznia 2016, 20:00

buka87 Supermama
Na razie od wczoraj mówimy o małej Zocha :) Ale czy tak zostanie do porodu? Czy po porodzie będzie do niej pasować? A może za tydzień będzie inne imię? :) Tego nie wie nikt :D
Ale powiem Wam,może to głupie. Ale odkąd znamy płeć to pokochałam ją jeszcze bardziej, czuję przywiązanie, radość i niesamowite szczęście. Świadomość, że wiem kto tam siedzi jakoś pogłębiła naszą więź bo przed tym to tak śednio było i bałam się, że będę oziębłą mamą czy wogóle w depresji mimo że to ukochana wyczekiwana ciąża.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #6372 17 stycznia 2016, 20:15

i057 Fajna mama
Mnie senność ogarnęła.
Zalegam na kanapie.

Patkaaaaa
Mirinde też ostatnio dopadłam :)
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #6373 17 stycznia 2016, 20:16

Mujer Zaprawiona w bojach
Buka, a jaki miałaś cukier z pierwszego badania?
Co do płci to nie wiem, bo nie znałam. Ale ja z tych co pokochali dopiero po jakimś czasie. Nie było po porodzie wielkiej miłości i euforii. Raczej ulga i strach ;)

Zgłoś nadużycie #6374 17 stycznia 2016, 20:19

Kasiek25 Fajna mama

buka87 napisał(a)

Na razie od wczoraj mówimy o małej Zocha :) Ale czy tak zostanie do porodu? Czy po porodzie będzie do niej pasować? A może za tydzień będzie inne imię? :) Tego nie wie nikt :D
Ale powiem Wam,może to głupie. Ale odkąd znamy płeć to pokochałam ją jeszcze bardziej, czuję przywiązanie, radość i niesamowite szczęście. Świadomość, że wiem kto tam siedzi jakoś pogłębiła naszą więź bo przed tym to tak śednio było i bałam się, że będę oziębłą mamą czy wogóle w depresji mimo że to ukochana wyczekiwana ciąża.

Oo Zosia, moje wybrane imię ;) Ja jeszcze muszę poczekać 2 dni, żeby dowiedzieć się czy to Zosia czy Antoś.

Zgłoś nadużycie #6375 17 stycznia 2016, 20:23

Jagoo Gotowa na wszystko
A mi tez tak jakos lepiej, jak wiem jak się zwracać do maleństwa :) i jak juz wygląda jak maly człowieczek, a nie jak szara plama ;) ). Ale jak nie znalismy plci, to mówiliśmy raz Zuzia raz Szymek. Jak mąż mowil Zuzia to ja się śmiałam, a skąd wiesz może Szymek i przez kilka dni mówiliśmy tak, a później znowu sie smialam a może Zuzia. I tak na przekor mężowi.

Wczoraj maly wiercil się przez cały czas jak pisałam egzamin i nie mogłam się skupić hehehehe

Zgłoś nadużycie #6376 17 stycznia 2016, 20:44

patkaaaaa Zaprawiona w bojach

Mujer napisał(a)

Buka, a jaki miałaś cukier z pierwszego badania?
Co do płci to nie wiem, bo nie znałam. Ale ja z tych co pokochali dopiero po jakimś czasie. Nie było po porodzie wielkiej miłości i euforii. Raczej ulga i strach ;)

U mnie też nie było euforii może dlatego ze syn nie był planowany ;) . Ale teraz oddała bym za niego życie ;) .

Zgłoś nadużycie #6377 17 stycznia 2016, 20:46

Haifa Zaprawiona w bojach
Ja mam jazdę na grejpfruta ... A wcześniej bym za nic nie ruszyła 😉 u nas będzie chyba Szymon zamiast tego Tomka . Tak cały czas się zastanawiamy . Obstawialismy jeszcze Mikołaja ...

Zgłoś nadużycie #6378 17 stycznia 2016, 20:56

Ja mam pustke co do imion dla chlopca ;p .

Maz dla dziewczynki wybrał Alicja wiec lepiej zeby byla dziewczynka bo mi ciezko wymyslic dla chlopca ;p

Zgłoś nadużycie #6379 17 stycznia 2016, 21:13

alillah Zaprawiona w bojach

buka87 napisał(a)

Miałam tak samo, nawet pisałam o tym tutaj! :)

My też leniwa niedziela- spacer, obiad, drzemka, kościół, spotkanie z mamą i zleciało... :)
Ja dziś zaczynam 18 tydzień i baaaardzo chcę żeby ten tydzień przyniósł mi kopniaczki ;)

My najczęściej mówimy do brzuszka Ola, chociaż ciągle wydaje mi się, że Marysia będzie bardziej pasowało, ale teściowa ma na imię Marysia i to mnie troszkę hamuje... no zobaczymy, a może będzie Aleksander? ;)

Zgłoś nadużycie #6380 17 stycznia 2016, 21:37

martuleq Zaprawiona w bojach
U mnie generalnie jest spina! Ja chce Kacperka a moj chce Olka...! Wcześniej sie nie buntował a teraz zaczął kombinować i cos czuje ze będziemy darli koty o to!

Zgłoś nadużycie #6381 17 stycznia 2016, 21:41

alillah Zaprawiona w bojach
Martuleq, ja zawsze marzylam o Lilce, a mój mąż za nic się nie chce zgodzić, więc odpuściłam sobie :( Ogólnie mamy potwortnie różne upodobania co do imion, więc nie wiem jakim cudem udalo nam się wybrać dwa kompromisowe. Chociaż przed ciążą nigdy o tych imionach nawet nie pomyślałam...
Nie wiem czy was to interesuje, ale ja, mimo że bardzo mi się podobają, nie chciałam imienia z "podium" popularności. A Szymon i Kacper od wielu lat jest na podium, więc na pewno nie będzie jedyny Kacperek i Szymonek w klasie ;)

Zgłoś nadużycie #6382 17 stycznia 2016, 22:07

Były na podium... Teraz juz sie trochę zmieniło. Zobaczcie po naszym forum ja jedyna podałam Kacpra a np Olków mamy chyba z 5 :D u mnie na podwórku słyszę tylko Stasiu Franiu Tymku chyba teraz moda na te imiona :) generalnie mi sie tez Olek podoba ale jakos ten Kacper bardziej :p ciężki wybór !

Zgłoś nadużycie #6383 17 stycznia 2016, 22:08

Lilka dla dziewczynki pięknie :) !

Zgłoś nadużycie #6384 17 stycznia 2016, 22:20

gosiaUK Gotowa na wszystko
A ja ciagle niezdecydowowa co do imienia :( az mnie to wkurza bo juz najwyzszy czas, zeby do brzuszka mowic po imieniu a nie syneczku caly czas... Niby mamy dwa wybrane ale one mi nie pasuja do konca;/

Zgłoś nadużycie #6385 18 stycznia 2016, 8:33

Kasiek25 Fajna mama
Dzień dobry ;) Jeszcze wszystkie śpicie? Czy ktoś ma dziś wizytę?

Zgłoś nadużycie #6386 18 stycznia 2016, 8:34

Gosiu bo dla chłopca to chyba ciężej wybrać . Zależy komu się co podoba . Czy tradycyjne imiona czy modne . Ja już wcinam śniadanie .

Zgłoś nadużycie #6387 18 stycznia 2016, 8:39

Mama_Ludzika Zaprawiona w bojach
U mnie po narodzinach byla totalna euforia. Zosia jest moja wymarzona i wyczekana coreczka ♡♥♡♥♡♥ Mimo, ze jest najwiekszym lobuzem swiata z kazdym dniem kocham ja bardziej. Najchetniej zjadlabym ja w calosci zeby nikt przypadkiem mi jej nie zabral ;)

Co do imion to chyba nikt nie patrzy jakie jest najbardziej popoularne tylko nadaje takie jak mu sie podoba. Jak urodzila sie moja Zosia to nie bylo takie szalu na to imie jak jest teraz. Ale nawet gdyby byl to i tak bym pierwsza corke tak nazwala. Tak ma na imie moja mama :) jak potwierdzi sie, ze bedzie druga corcia to myslimy o nadaniu imienia Aniela po babci mojego P. Podobaja nam sie stare imiona i juz :) a jeszczecwracajac do Zosi to mimo, ze to imie zrobilo sie takie popularne to zarowno w zlobku jak i w przedszkolu moja Zosia jest jedyna dziewczynka o takim imieniu.

Zgłoś nadużycie #6388 18 stycznia 2016, 8:51

Oj mama ludziska uwierz ze wiele jest rodziców które idą za modą .

Zgłoś nadużycie #6389 18 stycznia 2016, 9:27

Ja tez juz nie śpię ;) . Jem śniadanko i zaraz trzeba się wziąść za jakieś sprzątanie ;)

Zgłoś nadużycie #6390 18 stycznia 2016, 9:29

i057 Fajna mama
My przy wyborze imienia sugerowalismy się żeby sie nie powtórzyło w rodzinie. Gdyby nie to podobało nam się imię marcelina , gabrysia bo u nas dużo dziewcZyn więc było ciężko do dziewczyny a Nikodema nie ma więc obrazu tak zostało :)
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)