Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #6031 13 stycznia 2016, 19:23

Jagoo Zaprawiona w bojach
A mi się marzy kompot z wiśni!!! Sprobuje zrobić z jabłek, a jak nie to wyśle męża do sklepu.

Zgłoś nadużycie #6032 13 stycznia 2016, 19:24

Haifa Zaprawiona w bojach
Jagoo chętnie bym się podzieliła 😊 dostałam od babci 😍

Zgłoś nadużycie #6033 13 stycznia 2016, 19:25

martuleq Zaprawiona w bojach
Buka to i mi wpisz ruchy- 18 tydzien ;) U mnie tak samo jak u Kaji takie delikatne pukanie na dole brzucha, wiec to chyba będzie to :) Na razie baaaardzo delikatne i trzeba sie skupić, ale teraz będzie pewnie coraz bardziej wyraźne! Jestem podekscytowana :D A i jeszcze w do uzupełnienia: woj. dolnośląskie,  następna wizyta usg połówkowe- 28.01
Haha...nie uwierzycie, ale młody właśnie dał znak podczas pisania tego posta!!
Czyli są też tutaj dziewczyny uczące się? Ja też...Powoli kończe studia prawnicze, jedne już mam za sobą i mam już coraz bardziej dość. Zachciało mi się drugiego kierunku :P Jutro mam kolokwium- a wiedzy i chęci brak.

Zgłoś nadużycie #6034 13 stycznia 2016, 19:56

Tauriel Fajna mama
Ja mam jakiś przypływ miłości 😊 Hormony buzują ! Normalnie płakać sie chce 😜

Zgłoś nadużycie #6035 13 stycznia 2016, 20:00

buka87 Supermama
A ja dziś sie poryczałam;/ Oczywiście z niczego. Zaczyna sie intensywne 3dni. Jutro konsultacja gina w szpitalu, w piatek 2x usg a w sobote idziemy na dni otwarte do jednego ze szpitali w którym chciałabym rodzić :) Można na nich wygrać 50% zniżki na szkołę rodzenia albo darmowe badanie usg 4d :) ) Bardzo fajny dodatek :D No i są wykłady także myślę że bedziemy zadowoleni :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #6036 13 stycznia 2016, 20:21

Kasiek25 Fajna mama

buka87 napisał(a)

A ja dziś sie poryczałam;/ Oczywiście z niczego. Zaczyna sie intensywne 3dni. Jutro konsultacja gina w szpitalu, w piatek 2x usg a w sobote idziemy na dni otwarte do jednego ze szpitali w którym chciałabym rodzić :) Można na nich wygrać 50% zniżki na szkołę rodzenia albo darmowe badanie usg 4d :) ) Bardzo fajny dodatek :D No i są wykłady także myślę że bedziemy zadowoleni :)

Buka a czemu masz 2 razy usg?

Zgłoś nadużycie #6037 13 stycznia 2016, 20:24

buka87 Supermama

Kasiek25 napisał(a)

Buka a czemu masz 2 razy usg?

Bo jedno mam takie niby dokładniejsze a drugie genetyczne z obliczaniem prawdopodobieństwa ew chorób.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #6038 13 stycznia 2016, 20:27

i057 Fajna mama
Na wieczór chyba jestem za bardzo zmęczona bo aż mi nie dobrze się robi.
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #6039 13 stycznia 2016, 20:28

Kasiek25 Fajna mama

buka87 napisał(a)

Bo jedno mam takie niby dokładniejsze a drugie genetyczne z obliczaniem prawdopodobieństwa ew chorób.

To super, na pewno poznasz płeć i będziesz miała piękne fotki.

Zgłoś nadużycie #6040 13 stycznia 2016, 20:33

buka87 Supermama

Kasiek25 napisał(a)

To super, na pewno poznasz płeć i będziesz miała piękne fotki.

Liczę na to! :)

Zgłoś nadużycie #6041 13 stycznia 2016, 20:36

Mama_Ludzika Zaprawiona w bojach

martuleq napisał(a)

Buka to i mi wpisz ruchy- 18 tydzien ;) U mnie tak samo jak u Kaji takie delikatne pukanie na dole brzucha, wiec to chyba będzie to :) Na razie baaaardzo delikatne i trzeba sie skupić, ale teraz będzie pewnie coraz bardziej wyraźne! Jestem podekscytowana :D A i jeszcze w do uzupełnienia: woj. dolnośląskie,  następna wizyta usg połówkowe- 28.01
Haha...nie uwierzycie, ale młody właśnie dał znak podczas pisania tego posta!!
Czyli są też tutaj dziewczyny uczące się? Ja też...Powoli kończe studia prawnicze, jedne już mam za sobą i mam już coraz bardziej dość. Zachciało mi się drugiego kierunku :P Jutro mam kolokwium- a wiedzy i chęci brak.

Maruleq ja tez jestem prawnikiem. To tez moj drugi kierunek ;) a teraz robie rozne podyplomowe z dziedzin ktore mnie interesuja szczegolnie :) lubie sie uczyc i lubie czytac. Przy jednym dziecku jeszcze wszystko udawalo mi sie ogarnac ale boje sie, ze jak sie drugie urodzi to juz nie dam rady wiecej pociagnac... z czego masz kolokwium?

Zgłoś nadużycie #6042 13 stycznia 2016, 20:42

martuleq Zaprawiona w bojach

Mama_Ludzika napisał(a)

Maruleq ja tez jestem prawnikiem. To tez moj drugi kierunek ;) a teraz robie rozne podyplomowe z dziedzin ktore mnie interesuja szczegolnie :) lubie sie uczyc i lubie czytac. Przy jednym dziecku jeszcze wszystko udawalo mi sie ogarnac ale boje sie, ze jak sie drugie urodzi to juz nie dam rady wiecej pociagnac... z czego masz kolokwium?

Z postępowania cywilnego :) duzo tego jest! Czyli Ty jestes juz po studiach ? A jakas konkretnie aplikacje skończyłaś ? :) kurczę podziwiam Cie, ale dajesz nadzieje ze z dzieckiem da radę to jakos ogarnac ! Poradzisz sobie... Jestes zaprawiona w bojach ! Ja tez lubie sie uczyć generalnie....ale juz trochę mi spada motywacja i chęci. Chyba zmęczenie materiału tyle lat studiowania. A jeszcze mi zostało 1,5 roku.

Zgłoś nadużycie #6043 13 stycznia 2016, 21:01

BedeMama Zaprawiona w bojach
U mnie słabo po wizycie.
Ciśnienie znowu kosmos. 160/100
Gin nastraszyła mnie stanem przedrzucawkowym, przy czym wyniki na to nie wskazują. Muszę założyc holtera ciśnieniowego. 
Ech u mnie ciągle coś nie tak
A jutro prenatalne

Zgłoś nadużycie #6044 13 stycznia 2016, 21:04

Kasiek25 Fajna mama

BedeMama napisał(a)

U mnie słabo po wizycie.
Gin nastraszyła mnie stanem przedrzucawkowym, przy czym wyniki na to nie wskazują. Muszę założyc holtera ciśnieniowego. 
A jutro prenatalne

Biedna :( oby na prenatalnych były same świetne wieści, trzymam kciuki!

Zgłoś nadużycie #6045 13 stycznia 2016, 21:06

martuleq napisał(a)

Z postępowania cywilnego :) duzo tego jest! Czyli Ty jestes juz po studiach ? A jakas konkretnie aplikacje skończyłaś ? :) kurczę podziwiam Cie, ale dajesz nadzieje ze z dzieckiem da radę to jakos ogarnac ! Poradzisz sobie... Jestes zaprawiona w bojach ! Ja tez lubie sie uczyć generalnie....ale juz trochę mi spada motywacja i chęci. Chyba zmęczenie materiału tyle lat studiowania. A jeszcze mi zostało 1,5 roku.

Nie robilam aplikacji bo mam inny pomysl na siebie :) kpc masakra-niby nie trudne -ale ilosc materialu przytlaczajaca-bede trzymac kciuki za Ciebie!!! Jezeli moge Ci cos poradzic to zapisz sie teraz w drugim semestrze na wszystkie przedmioty jakie tylko mozesz. Ja rodzilam Zosie na 4 roku tylko w styczniu. 4 i 5 rok to glownie przedmioty specjalistyczne. Na 4 mialam chyba (juz nie pamietam dokladnie) procedury i handlowe a reszta to byly do wyboru. Ja zapisalam sie na wszystkie przydzielone na te dwa lata w semestrze zimowym 4 roku :P fakt-bylo ciezko ale umawialam sie ibdywidualnie z wykladowcami i zaliczalam sobie wszystkie przedmioty we wczesniejszym terminie. Jak sie cora w styczniu urodzila to zostalo mi tylko kpc, kpk i chyba prawo ochrony srodowiska w semestrze letnim. A 5 rok mialam juz tylko do napisania prace. I bardzo dobrze ze tak zrobilam bo moje dziecko okazalo sie byc hnb i wirm ze nie dalabym rady wiecej sie uczyc.

Martuleq dasz rade-malutko Ci juz zostalo :) bede Cie wspierac i motywowac :D

Zgłoś nadużycie #6046 13 stycznia 2016, 21:09

BedeMama napisał(a)

U mnie słabo po wizycie.
A jutro prenatalne

Trzymaj sie kochana. A bierzesz leki jakies na to cisnienie? O co chodzi z tym holterem-nie znam sie na tym. Cos wiecej tlumaczyla gin?

Zgłoś nadużycie #6047 13 stycznia 2016, 21:14

buka87 Supermama

BedeMama napisał(a)

U mnie słabo po wizycie.
A jutro prenatalne

A bierzesz magnez? Skurcze, wysokie ciśnienie to ewidentnie brak magnezu! Ja też miałam na początku ciazy wysokie a odkąd biore magnez jest ok. W ciąży jest wysokie zapotrzebownie na ten pierwiastek. Lekarz nie mówił Ci nic odnosnie brania go?

Zgłoś nadużycie #6048 13 stycznia 2016, 21:35

BedeMama Zaprawiona w bojach
Chodzi o to, że ja nie mam w domu wysokiego ciśnienia, tylko u gin. Ale dziś to już rekord padł :(
A gin mówiła, że to bardzo niebezpieczne, bo może uszkodzić i mój i dziecka mózg. Rzucawka to zagrożenie życia. Muszę założyć holtera i spr jak wygląda ciśnienie przez 24 h. Oj jak będę miała wysokie to resztę ciąży pewnie spędzę w szpitalu. :(
Magnez biorę do 4 razy dziennie

Zgłoś nadużycie #6049 13 stycznia 2016, 21:42

olinka23 Zadomowiona
Na zdjeciu nóżki i siusiaczek :) ) jestem taaka szczęśliwa :) !

Zgłoś nadużycie #6050 13 stycznia 2016, 21:55

Kasiek25 Fajna mama

olinka23 napisał(a)

Na zdjeciu nóżki i siusiaczek :) ) jestem taaka szczęśliwa :) !

Widzę ;) chłopak na 100 % :D