Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #5851 12 stycznia 2016, 12:40

Anika29 Zaprawiona w bojach
Uff, uspokoiłam się trochę, skoro też tak masz to może tak ma być :) Właśnie też czytałam o przepowiadających i pasowałoby, tylko że u mnie to dopiero 19+1 , a podobno pojawiają się po 20stym. No ale pewnie nie u każdego wszystko jest idealnie co do dnia i tygodnia.

Zgłoś nadużycie #5852 12 stycznia 2016, 12:47

olinka23 Zadomowiona
Widzę,że niektóre z Was kupują już ciuszki, ale skąd wiecie na ile cm ? Przecież nie wiadomo jakiej długości dziecko się urodzi

Zgłoś nadużycie #5853 12 stycznia 2016, 12:58

gosiaUK Gotowa na wszystko
Dlatego kilka par 56 a reszta 64 nie ma aż takiej wielkiej rozbieżności w cm jak się rodzą dzieci

Zgłoś nadużycie #5854 12 stycznia 2016, 13:05

martuleq Zaprawiona w bojach
Dokładnie :) Też tak myślę, że trzeba się zaopatrzyć w kilka 56,a potem w większe..Chociaż mojej przyjaciółce maleństwo urodziło się 50 cm i były jaja, bo we wszystkim się topiła. Przesłodkie :) Na szczęście są też jeszcze mniejsze bodziaki na 51 chyba. Ale to już rzadko się zdarza.

Dziewczyny! Mam taką załamkę, urządzamy mieszkanie....i im bliżej końca tym więcej wydatków. Ja nie mogę, co chwila tylko dopisuje do listy. Każda rzecz coraz droższa...Dlatego na razie mogę pomarzyć o kupowaniu dla synusia.

Zgłoś nadużycie #5855 12 stycznia 2016, 13:10

Anika29 Zaprawiona w bojach
Martuleq niestety tak to jest, ale urządzicie się i będzie gotowe. My za to mieszkamy w domu, który całe piętro ma niedokończone, i chyba nigdy tego nie skończymy.. Wtedy właśnie mówimy "fajnie byłoby mieć mieszkanie, do urządzenia byłoby 50m2 a nie 250" :/ więc wszystko ma plusy i minusy

Zgłoś nadużycie #5856 12 stycznia 2016, 13:12

Haifa Zaprawiona w bojach
Odebrałam wyniki uff wszystko wporzadku 😊 mogę spokojnie iść do gina

Zgłoś nadużycie #5857 12 stycznia 2016, 13:15

Kasiek25 Fajna mama

Haifa napisał(a)

Odebrałam wyniki uff wszystko wporzadku 😊 mogę spokojnie iść do gina

Super! To teraz czekam na relacje z wizyty, tylko koniecznie daj znać i nie zapomnij o nas :)

Zgłoś nadużycie #5858 12 stycznia 2016, 13:20

Haifa Zaprawiona w bojach
Zawsze o Was pamiętam . Jak tylko wrócę napiszę

Zgłoś nadużycie #5859 12 stycznia 2016, 13:22

Haifa to super, że masz dobre wyniki. Ja też musze isc na badanie w przyszlym tyg.

A co do domu- to fakt, jeszcze większa masakra. My mamy do urządzenia niecałe 70 metrów i końca nie widać, a co dopiero przy 250.... :)

Zgłoś nadużycie #5860 12 stycznia 2016, 13:30

patkaaaaa Zaprawiona w bojach
Maja
Skąd Ty jesteś ?.

Ja już po ginekologu badania okey witamin nie musze brać. Dzis mam dzwonić i umówić sie na usg połówkowe. Najlepsze jest moje ciśnienie 83/49. Tetno dzidzi 145 ;) .
Mój syn urodził się 50 cm i wcale wielkiej tragedii nie było ;p .A po 3 miesiacach juz miał 62.

Zgłoś nadużycie #5861 12 stycznia 2016, 13:34

Mama_Ludzika Zaprawiona w bojach

martuleq napisał(a)

Dokładnie :) Też tak myślę, że trzeba się zaopatrzyć w kilka 56,a potem w większe..Chociaż mojej przyjaciółce maleństwo urodziło się 50 cm i były jaja, bo we wszystkim się topiła. Przesłodkie :) Na szczęście są też jeszcze mniejsze bodziaki na 51 chyba. Ale to już rzadko się zdarza.

Dziewczyny! Mam taką załamkę, urządzamy mieszkanie....i im bliżej końca tym więcej wydatków. Ja nie mogę, co chwila tylko dopisuje do listy. Każda rzecz coraz droższa...Dlatego na razie mogę pomarzyć o kupowaniu dla synusia.

Maruleq mój córcia jak sie urodziła miała 49 cm :) zawsze można szybko dokupic mniejsze ubranka. 56 do szpitala jest ok. Jak urodzi sie mniejsze / większe można szybko dokupić. Będziemy rodzic latem wiec ubrań aż tak dużo nie będzie potrzeba.

Zgłoś nadużycie #5862 12 stycznia 2016, 13:41

Mama_Ludzika Zaprawiona w bojach
Anika- my jak córcia byla w drodze czekaliśmy na mieszkanie wiec każdy pieniążek odkladalismy na urządzanie. Bardzo dużo ubrań i innych potrzebnych rzeczy dostaliśmy. Kupiliśmy tylko wózek za 500 i fotelik samochodowy. Mysle, ze sporo rzeczy dostaniesz od kogoś i jakos uda Ci się wszystko skompletować dla maluszka. Jak potwierdź sie, ze u nas córcia będzie to ja nic nie będę kupować bo wszystko mam tylko musze sie upomnieć o zwrot do koleżanek :)

Zgłoś nadużycie #5863 12 stycznia 2016, 13:41

Kasiek25 Fajna mama

patkaaaaa napisał(a)

Maja
Skąd Ty jesteś ?.

Ja już po ginekologu badania okey witamin nie musze brać. Dzis mam dzwonić i umówić sie na usg połówkowe. Najlepsze jest moje ciśnienie 83/49. Tetno dzidzi 145 ;) .
Mój syn urodził się 50 cm i wcale wielkiej tragedii nie było ;p .A po 3 miesiacach juz miał 62.

Masz bardzo niskie ciśnienie, lekarz to jakoś skomentował?

Zgłoś nadużycie #5864 12 stycznia 2016, 13:42

Kasiek25 napisał(a)

Masz bardzo niskie ciśnienie, lekarz to jakoś skomentował?

Niech Pani kawy się napije ;p .
Na to ja ze to ciśnienie jest juz po kawie ;p . To był w szoku.

Zgłoś nadużycie #5865 12 stycznia 2016, 13:45

martuleq napisał(a)

Ja też jestem na etapie malowania zmiany mebli itp. wiec wie mco czujesz ;) . U mnie na szczeście została już tylko kuchnia bo mąż miał teraz urlop to nadgonił i jutro mają przyjść meble do kuchni wiec najpierw malowanie i potem wstawienie nowych mebli a u mnie tez jest tak ze sie cały czas cos dopisuje zmieniłam meble w pokoju a to dywan by sie nowy przydał a to biurko nie pasuje ;p .

Zgłoś nadużycie #5866 12 stycznia 2016, 13:46

Kasiek25 Fajna mama

patkaaaaa napisał(a)

Niech Pani kawy się napije ;p .
Na to ja ze to ciśnienie jest juz po kawie ;p . To był w szoku.

A nie jest Ci słabo? Nie masz omdleń? Ciekawa jestem na który tydz zapiszą Cię na połówkowe. U mnie jeszcze tydzień do kolejnej wizyty i już nie mogę się doczekać.

Zgłoś nadużycie #5867 12 stycznia 2016, 13:50

Kasiek25 napisał(a)

A nie jest Ci słabo? Nie masz omdleń? Ciekawa jestem na który tydz zapiszą Cię na połówkowe. U mnie jeszcze tydzień do kolejnej wizyty i już nie mogę się doczekać.

Nie wiem mam nadzieje ze nie długo ;p . U mnie w mieście nie ma kt o mi takiego badania zrobić więc moja lekarka poleciła mi gina z Dąbrowy Górniczej więc daleko nie mam a mowi ze jest bardzo dobrym specjalista wiec bede dzis dzwonic rejestracja od 19 wiec zobaczymy ;p

Zgłoś nadużycie #5868 12 stycznia 2016, 14:02

Ja też mam takie niskie ciśnienie często....i nic mi sie nie dzieje, w sensie żadnych omdleń ani gorszego samopoczucia. Już tak mam.

A co do zakupów dla malucha, to prawda, zawsze będzie można szybko dokupić...a te 56 to chyba taki standard :) z resztą już jak będzie blisko porodu to lekarz chyba będzie w stanie określić w jakich rozmiarach urodzi sie dziecko. Moja mama już wariuje....co chwile jak z nią rozmawiam przez telefon to sie tylko pyta, czy może już kupować jakieś rzeczy dla małego..

Zgłoś nadużycie #5869 12 stycznia 2016, 14:07

martuleq napisał(a)

Ja też mam takie niskie ciśnienie często....i nic mi sie nie dzieje, w sensie żadnych omdleń ani gorszego samopoczucia. Już tak mam.

A co do zakupów dla malucha, to prawda, zawsze będzie można szybko dokupić...a te 56 to chyba taki standard :) z resztą już jak będzie blisko porodu to lekarz chyba będzie w stanie określić w jakich rozmiarach urodzi sie dziecko. Moja mama już wariuje....co chwile jak z nią rozmawiam przez telefon to sie tylko pyta, czy może już kupować jakieś rzeczy dla małego..

U mnie takie wariactwa nie ma bo to 8 wnuczek mojej mamy ;p . A u mojej tesciowej 5 z czego najmłodszy Piotruś ma 4 miesiące ;p

Zgłoś nadużycie #5870 12 stycznia 2016, 14:08

olinka23 Zadomowiona
http://www.agito.pl/komoda-z-przewijakiem-i-wanienka-suzie-przewijanie00003/pd/D...
ja chyba to kupię :)