Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #5631 10 stycznia 2016, 11:11

olinka23 Zadomowiona
Mi kazała odstawić sam kwas, ale brać witaminy z jego dodatkiem . Na dzień dzisiejszy biorę takie cudo http://solidna-apteka.pl/image/cache/data/Merck/SCF3676-500x500.jpg
jedno opakowanie starcza na miesiąc, mi już się prawie kończy

Zgłoś nadużycie #5632 10 stycznia 2016, 11:12

alillah Zaprawiona w bojach
Mam nową miłość mebelkową ;) http://allegro.pl/zestaw-duzy-marsell-klups-lozeczko-140x70-z-szafa-i5911176353....

Zgłoś nadużycie #5633 10 stycznia 2016, 11:13

Haifa Zaprawiona w bojach
Ja femibion odstawiłam bo było mi niedobrze po nich . Zamieniłam na pregne

Zgłoś nadużycie #5634 10 stycznia 2016, 11:14

olinka23 Zadomowiona
Mi femibion odpowiada :) nic się nie dzieje, Wiadomo każdy organizm działa inaczej na różne leki :)

Zgłoś nadużycie #5635 10 stycznia 2016, 11:14

U mnie raczej miejsca na takie cuda nie będzie . Musimy się pomieścić w 2 pokojach

Zgłoś nadużycie #5636 10 stycznia 2016, 11:18

Kasiek25 Fajna mama

buka87 napisał(a)

Pregna DHA nie ma witamin, ma tylko kwasy tłuszczowe DHA wspierające rozwój mózgów naszych maluszków :)
Ja biorę pregnę plus, zawiera kwas foliowy, witamine D, żelazo, jod plus dodatkowo pregne DHA z kwasami. Wszystko wg zaleceń lekarza.

To jak skończę pregnę DHA to kupię pregnę plus - zostało mi już kilka tabletek.

Zgłoś nadużycie #5637 10 stycznia 2016, 11:19

Kasiek25 Fajna mama

alillah napisał(a)

Mam nową miłość mebelkową ;) http://allegro.pl/zestaw-duzy-marsell-klups-lozeczko-140x70-z-szafa-i5911176353.html

Ooo sówki ;) śliczne!

Zgłoś nadużycie #5638 10 stycznia 2016, 11:25

Anika29 Zaprawiona w bojach
Maja3 a jak Twoje ruchy? Niedawno pisałaś ze pierwszy raz poczułaś? Czujesz dalej? Często?

Zgłoś nadużycie #5639 10 stycznia 2016, 11:27

My dziś smigamy na urodzinki do mojego taty . Trochę się odchamie i pewnie będzie kupa śmiechu .

Zgłoś nadużycie #5640 10 stycznia 2016, 11:30

buka87 Supermama

Kasiek25 napisał(a)

To jak skończę pregnę DHA to kupię pregnę plus - zostało mi już kilka tabletek.

Ja biorę tą i tą :) Jedna ma witaminy, druga ma kwasy i świetnie służą mi i dziecku :) ) Ale moze jak nie masz problemów z morfologią i lekarz nie zalecał witamin to może nie musisz ich brać tylko te DHA?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #5641 10 stycznia 2016, 11:48

gosiaUK Gotowa na wszystko
Ja mam tabl z compleksem witamin, wszystkiego po trochę, kwas też dalej jest, tutaj nie karza odstawiac. A kremy to też palmers, pharmaceris, oliwka bambino i coś tam z rossmana. Także raz to a raz tamto i mam nadzieję, że nic nie wyjdzie ;-)

Zgłoś nadużycie #5642 10 stycznia 2016, 12:00

Kasiek25 Fajna mama

buka87 napisał(a)

Ja biorę tą i tą :) Jedna ma witaminy, druga ma kwasy i świetnie służą mi i dziecku :) ) Ale moze jak nie masz problemów z morfologią i lekarz nie zalecał witamin to może nie musisz ich brać tylko te DHA?

Teraz zobaczymy jak mi wyjdą wyniki bo idę we wtorek na morfologię.

Zgłoś nadużycie #5643 10 stycznia 2016, 12:02

ja w pon ide znowu z moczem - mam nadzieje ze mi to cholerstwo juz nie wyjdzie

Zgłoś nadużycie #5644 10 stycznia 2016, 12:08

Mujer Zaprawiona w bojach
Hej! Nie mam ostatnio na nic czasu, więc i tu rzadko bywam. Miło, że ktoś o mnie jeszcze pamięta :)

Gratuluję udanych wizyt i poznania płci. A Tobie, Tauriel parki :)

Ostatnio byłam u ginekolog, dostałam w końcu zdjęcie ktosia, więc mogę Wam przedstawić :) Ogólnie wszystko ok. Jedynie jakaś grzybica mi się przyplątała, ale to u mnie prawie norma. Dostałam globulki dopochwowe.

Już nie pamiętam co miałam odpisać, więc będzie chaotycznie :P

Co do mebelków, też mam białe. Wczoraj Paweł zrobił wielką szafę, bo mam taką sporo wnękę w dziecięcym pokoju i myślę, że pomieszczę tam jedno i drugie dziecko. Mam jeszcze komodę i łóżeczko. Myślę teraz o jakiś może turystycznym dla Adaśka. Co do kolorów to ja lubię żywe u dzieci i ściany mam błękitno-żółte i mam różne naklejki dysneya.

Co do płci to jeszcze nie znam, ale chcę tym razem poznać. W ogóle mam wrażenie, że w tej rodzinie tylko mnie jest wszystko jedno, wszyscy chcą dziewczynkę, bo ostatnio same chłopaki się rodzą. Ale myślę, że dwóch chłopaków w podobnym wieku będzie się dobrze bawić, mam taką nadzieję :P Chociaż ja mam rok młodszego brata i mieliśmy świetny kontakt, ale ja byłam chlopaciara.
Pawła brata ciotecznego żona rodzi w lutym i chłopaka, Pawła siostra cioteczna rodzi też w lutym i też chłopaka. Smieszne, bo 3 siostry zostaną babciami w jednym roku :P . Jest mój Adasiek i jeszcze chłopaki 4 i 6 lat, dziewczynki dużo starsze. U mnie tylko Adaś i bratanek 4 lata.

Co do porodu. Trochę się boję, ale jakiegoś wielkiego strachu nie ma. Wiem co mnie czeka, pierwszy poród nie był zły, więc i lęk jest mały. A przed pierwszym wcale się nie bałam. Miałam bardzo pozytywne nastawienie. Co prawda minęło przy pierwszych boleśniejszych skurczach, ale zawsze :)

Co do ubranek i rzeczach po kimś. Mam tego sporo, wszystko dużo koszyuje i ja nie wybrzydzam. Jak coś mi nie pasuję to nie używam, ale większość jest ok. Mam też sporo zabawek, książek, które dostałam po innych dzieciach w rodzinie. Tyle jest wydatków, że kilka mniej to już dobrze. Na wózek połowę dała Teściowa, ona kupiła wanienkę. Moja mama ubezpieczyła mnie w PZU i z niego dostałam 2 tys. za urodzenie dziecka. Babcia nam dużo pomaga, pomoc jest potrzebna, tym bardziej, że my dopiero w tym roku przeprowadziliśmy się do mieszkania w stanie deweloperskim, więc wszystko trzeba było kupić. Dobrze, że Paweł sam meble robi.

Powoli myślę nad rocziem Adasia, żeby nie zostawić jak zwykle wszystkiego na ostatnią chwilę.

Zgłoś nadużycie #5645 10 stycznia 2016, 12:13

Kasiek25 Fajna mama

Mujer napisał(a)

Hej! Nie mam ostatnio na nic czasu, więc i tu rzadko bywam. Miło, że ktoś o mnie jeszcze pamięta :)

Gratuluję udanych wizyt i poznania płci. A Tobie, Tauriel parki :)

Ostatnio byłam u ginekolog, dostałam w końcu zdjęcie ktosia, więc mogę Wam przedstawić :) Ogólnie wszystko ok. Jedynie jakaś grzybica mi się przyplątała, ale to u mnie prawie norma. Dostałam globulki dopochwowe.

Już nie pamiętam co miałam odpisać, więc będzie chaotycznie :P

Co do mebelków, też mam białe. Wczoraj Paweł zrobił wielką szafę, bo mam taką sporo wnękę w dziecięcym pokoju i myślę, że pomieszczę tam jedno i drugie dziecko. Mam jeszcze komodę i łóżeczko. Myślę teraz o jakiś może turystycznym dla Adaśka. Co do kolorów to ja lubię żywe u dzieci i ściany mam błękitno-żółte i mam różne naklejki dysneya.

Co do płci to jeszcze nie znam, ale chcę tym razem poznać. W ogóle mam wrażenie, że w tej rodzinie tylko mnie jest wszystko jedno, wszyscy chcą dziewczynkę, bo ostatnio same chłopaki się rodzą. Ale myślę, że dwóch chłopaków w podobnym wieku będzie się dobrze bawić, mam taką nadzieję :P Chociaż ja mam rok młodszego brata i mieliśmy świetny kontakt, ale ja byłam chlopaciara.
Pawła brata ciotecznego żona rodzi w lutym i chłopaka, Pawła siostra cioteczna rodzi też w lutym i też chłopaka. Smieszne, bo 3 siostry zostaną babciami w jednym roku :P . Jest mój Adasiek i jeszcze chłopaki 4 i 6 lat, dziewczynki dużo starsze. U mnie tylko Adaś i bratanek 4 lata.

Co do porodu. Trochę się boję, ale jakiegoś wielkiego strachu nie ma. Wiem co mnie czeka, pierwszy poród nie był zły, więc i lęk jest mały. A przed pierwszym wcale się nie bałam. Miałam bardzo pozytywne nastawienie. Co prawda minęło przy pierwszych boleśniejszych skurczach, ale zawsze :)

Co do ubranek i rzeczach po kimś. Mam tego sporo, wszystko dużo koszyuje i ja nie wybrzydzam. Jak coś mi nie pasuję to nie używam, ale większość jest ok. Mam też sporo zabawek, książek, które dostałam po innych dzieciach w rodzinie. Tyle jest wydatków, że kilka mniej to już dobrze. Na wózek połowę dała Teściowa, ona kupiła wanienkę. Moja mama ubezpieczyła mnie w PZU i z niego dostałam 2 tys. za urodzenie dziecka. Babcia nam dużo pomaga, pomoc jest potrzebna, tym bardziej, że my dopiero w tym roku przeprowadziliśmy się do mieszkania w stanie deweloperskim, więc wszystko trzeba było kupić. Dobrze, że Paweł sam meble robi.

Powoli myślę nad rocziem Adasia, żeby nie zostawić jak zwykle wszystkiego na ostatnią chwilę.

Ale śliczny ktoś mieszka w Twoim brzuszku :) Dobrze, że się odezwałaś. A jak Twoje samopoczucie?

Zgłoś nadużycie #5646 10 stycznia 2016, 12:27

Tauriel Fajna mama
Mujer jaki śliczny dzidziuś ! Szybko pozbędziesz sie grzybka i bedzie okey :) melduj sie u nas, bo zaraz czarne scenariusze w głowie ! :) u mnie w rodzinie dużo dziewczynek, wiec wszyscy liczyli na chłopca :)
Ja smaruje sie chyba codziennie czymś innym, mam bzika na pkt kosmetyków i tak począwszy od oleju kokosowego, przez balsamy nawilżające z YR, masła, olejki suche aż po oliwki dla dzieci. Po 1 ciazy nie mialam rozstępów, a przytyłam 17 kg, no moze poza malutkimi na udach ale tam sie nie smarowałam - widać nie tylko o brzuszku trzeba pamietać ! Teraz juz lecę wszystko 😊 Samo smarowanie nie wystarczy jeżeli skóra nie jest elastyczna, pamiętajcie zeby pic dużo wody 🙂 Biust tez rośnie i chyba muszę kupić juz większe staniki..
Witaminki biorę, lekarz zalecił na słabe wyniki, mam vitamama czy cos takiego.

Zgłoś nadużycie #5647 10 stycznia 2016, 12:39

Mujer Zaprawiona w bojach
Dziękuję, dziewczyny :)

To ja tak samo, na udach mam trochę, a na brzuchu żadnych. I sama nie wiem czy to zasługa palmersa, bo tym się smarowałam czy geny. Moja mama po trzech porodach nie miała rozstępów. Próbowałam tez oliwki, bo podobno pomaga, w sumie to chyba chodzi, aby natłuścić. Ale w pierwszej ciąży mnie zapach odrzucał, mdliło mnie po niej i szybko zrezygnowałam na rzecz palmersa.

Kasiek, w tej nie mam żadnych. Przez całą pierwszą miałam na dziewczynkę. Jakie było moje zaskoczenie jak urodziłam jajeczka :P

Zgłoś nadużycie #5648 10 stycznia 2016, 13:10

margolcia88 Fajna mama
Cześć dziewczyny! co prawda wg obliczeń będę lipcówką ale 1 córka się pośpieszyła o tydzień więc i teraz liczę na łaskawość dziecka i nie czekanie na ostatnią chwilę a wtedy będę czerwcówką. Mogę jeszcze do Was dołączyć?

Mujer - widzę, że u Ciebie będzie podobna różnica wieku jak u nas ;-)

Zgłoś nadużycie #5649 10 stycznia 2016, 13:12

Mujer kobieto ty nas tak nie strasz . Dzidziuś super 😀

Zgłoś nadużycie #5650 10 stycznia 2016, 13:14

Kasiek25 Fajna mama

margolcia88 napisał(a)

Cześć dziewczyny! co prawda wg obliczeń będę lipcówką ale 1 córka się pośpieszyła o tydzień więc i teraz liczę na łaskawość dziecka i nie czekanie na ostatnią chwilę a wtedy będę czerwcówką. Mogę jeszcze do Was dołączyć?

Mujer - widzę, że u Ciebie będzie podobna różnica wieku jak u nas ;-)

Witaj Margolcia, opowiedz coś o sobie i swojej dzidzi.