Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #5331 8 stycznia 2016, 10:48

Kasiek25 Fajna mama
U nas też zima ;) tak napadało przez noc, że śniegu po kostki. Pięknie jest. My dziś idziemy szukać prezentu dla chrześniaka męża, bo za tydzień kończy roczek i szykuje się impreza. Jak dziś Wasze samopoczucie?

Zgłoś nadużycie #5332 8 stycznia 2016, 10:50

Tauriel Fajna mama

Ania86 napisał(a)

Dziewczyny beżowego nie kupujcie moja bratowa ma w tym kolorze i jest masakra. Co chwile czyszczenie i już tak ładnie nie wygląda.

Ale jak jest ekoskóra to wystarczy szmatka przetrzeć. 😀 Poza tym bedzie lato, nie mam problemów zeby go rozebrać i uprać 🙃 Moja wrzesniowka miała na jesień/zimę beżowy z ekoskóry i nie narzekała na czyszczenie 😊

Zgłoś nadużycie #5333 8 stycznia 2016, 10:53

buka87 Supermama
Dziewczyny piekne te Wasze typy wózków, widzę, że wszystkie wybieracie 4-kołowce, moja kumpela mówiła że ma 3kołowca i masakra.Ja potrzebuje dużych kółek z blokadą na krzywe miejskie chodniki :) A co do starszego dziecka, lepiej żeby wózek był jakby " do świata" czy w strone mamy?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #5334 8 stycznia 2016, 10:54

Tauriel Fajna mama

Kasiek25 napisał(a)

U nas też zima ;) tak napadało przez noc, że śniegu po kostki. Pięknie jest. My dziś idziemy szukać prezentu dla chrześniaka męża, bo za tydzień kończy roczek i szykuje się impreza. Jak dziś Wasze samopoczucie?

Cześć 😊 Ja miałam wspaniała noc, nie pamietam kiedy ostatnio tak dobrze spałam, pomimo bezsenności ok 12-1 😊 Dzień także zapowiada sie cudnie (+2 temp!) wiec samopoczucie u mnie dzisiaj fantastyczne !

Zgłoś nadużycie #5335 8 stycznia 2016, 10:56

Tauriel Fajna mama

buka87 napisał(a)

Dziewczyny piekne te Wasze typy wózków, widzę, że wszystkie wybieracie 4-kołowce, moja kumpela mówiła że ma 3kołowca i masakra.Ja potrzebuje dużych kółek z blokadą na krzywe miejskie chodniki :) A co do starszego dziecka, lepiej żeby wózek był jakby " do świata" czy w strone mamy?

Przez pierwsze miesiące w gondoli chyba nie ma znaczenia, wybierz taki model żebyś mogła w obie strony zamontować 🙂

Zgłoś nadużycie #5336 8 stycznia 2016, 10:58

buka87 Supermama

Tauriel napisał(a)

Przez pierwsze miesiące w gondoli chyba nie ma znaczenia, wybierz taki model żebyś mogła w obie strony zamontować 🙂

Tak tak, chodziło mi o późniejsze etapy. O kurcze nie wiedziałam, że są takie modele dwustronne, rewelacja! :) Dobrze, że Was mam :D Człowiek zielony jak szczypior na wiosnę :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #5337 8 stycznia 2016, 10:59

karola6787 Zaprawiona w bojach
U mnie śniegu brak,ale wyspałam się,od wczoraj ( odpukac) nic mnie nie ciągnie nietwardnieje żadnych skurczu aż miło być w takiestresuj ciąży 😁😁😁bez nerwów stresu

Zgłoś nadużycie #5338 8 stycznia 2016, 11:03

buka87 Supermama

karola6787 napisał(a)

U mnie śniegu brak,ale wyspałam się,od wczoraj ( odpukac) nic mnie nie ciągnie nietwardnieje żadnych skurczu aż miło być w takiestresuj ciąży 😁😁😁bez nerwów stresu

Tak sobie wczoraj myslalam o Tobie ze jesli magnez Ci nie sluzy moze spróbuj go dostarczać w naturalny sposob bananami, orzechami itd? :) Ja tez biorę magnez 3x dziennie i na mnie z kolei działa kojąco :) Każda z nas jest inna i jak widac ciąża też wygląda inaczej.

Zgłoś nadużycie #5339 8 stycznia 2016, 11:04

alillah Zaprawiona w bojach
Mnie się wydaje, że gondola powinna być odwrócona w stronę mamy, żeby mieć dziecko na oku, dopiero spacerówkę można w stronę świata odwrócić ;)

Zgłoś nadużycie #5340 8 stycznia 2016, 11:14

buka87 Supermama

alillah napisał(a)

Mnie się wydaje, że gondola powinna być odwrócona w stronę mamy, żeby mieć dziecko na oku, dopiero spacerówkę można w stronę świata odwrócić ;)

No mi chodzi o spacerówkę, gondola to wiadomo że do mamy :)

Zgłoś nadużycie #5341 8 stycznia 2016, 11:22

Tauriel Fajna mama

buka87 napisał(a)

Tak tak, chodziło mi o późniejsze etapy. O kurcze nie wiedziałam, że są takie modele dwustronne, rewelacja! :) Dobrze, że Was mam :D Człowiek zielony jak szczypior na wiosnę :) )

Haha 😂 Są są 😊

Zgłoś nadużycie #5342 8 stycznia 2016, 11:27

Haifa Zaprawiona w bojach
Kurde dziewczyny odebrałam wyniki z laboratorium i w moczu mam bilirubine a nie powinno jej być . Miała któraś tak ?

Zgłoś nadużycie #5343 8 stycznia 2016, 11:30

patkaaaaa Zaprawiona w bojach
Buka
Pewnie ze są. Kurcze a Ja Się dziś tak kiepsko czuje ze coś okropnego... Jeszcze się wkurzylam bo tesciu zadzwonił ze nam wózek kupili dla dziecka .... ech mogli się przynajmniej o zdanie zapytać.

Zgłoś nadużycie #5344 8 stycznia 2016, 11:35

Ania86 Zadomowiona
Ok jeśli to ekoskóra to zwracam honor :)

Zgłoś nadużycie #5345 8 stycznia 2016, 11:37

gosiaUK Gotowa na wszystko

Haifa napisał(a)

Kurde dziewczyny odebrałam wyniki z laboratorium i w moczu mam bilirubine a nie powinno jej być . Miała któraś tak ?

Ja miałam, ogólnie miałam prawie wszystko czego nie powinno być, przepisała mi furagin 3x2 dziennie przez tydzień i już jest ok

Zgłoś nadużycie #5346 8 stycznia 2016, 11:39

martuleq Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny!
Przez jakiś czas tylko czytałam Was i w końcu postanowiłam dołączyć. Mam nadzieje, że jeszcze zostanę przyjęta do Waszego grona :)
Nazywam się Marta, jestem z Wrocławia i mam 25 lat. Jest to moja pierwsza ciąża-niespodzianka ;) Bardzo się ciesze, chociaż na początku byłam przerażona...bałam się, że to jeszcze nie moja pora. Ale poczułam to od razu po pierwszym USG-jak tylko zobaczyłam to malutkie bijące serduszko. Trochę najedliśmy się z narzeczonym strachu...bo wyniki nie były na początku dla nas pomyślne. Na szczęście wszystko się wyjaśniło i już jest dobrze.
Na razie termin porodu jest wyznaczony na 15 czerwca.
Pozdrawiam Was wszystkie, fajnie że jest taka grupa!

Zgłoś nadużycie #5347 8 stycznia 2016, 11:39

patkaaaaa napisał(a)

Buka
Pewnie ze są. Kurcze a Ja Się dziś tak kiepsko czuje ze coś okropnego... Jeszcze się wkurzylam bo tesciu zadzwonił ze nam wózek kupili dla dziecka .... ech mogli się przynajmniej o zdanie zapytać.

O nie, zabilabym!

Zgłoś nadużycie #5348 8 stycznia 2016, 11:41

martuleq napisał(a)

Cześć dziewczyny!
Przez jakiś czas tylko czytałam Was i w końcu postanowiłam dołączyć. Mam nadzieje, że jeszcze zostanę przyjęta do Waszego grona :)
Nazywam się Marta, jestem z Wrocławia i mam 25 lat. Jest to moja pierwsza ciąża-niespodzianka ;) Bardzo się ciesze, chociaż na początku byłam przerażona...bałam się, że to jeszcze nie moja pora. Ale poczułam to od razu po pierwszym USG-jak tylko zobaczyłam to malutkie bijące serduszko. Trochę najedliśmy się z narzeczonym strachu...bo wyniki nie były na początku dla nas pomyślne. Na szczęście wszystko się wyjaśniło i już jest dobrze.
Na razie termin porodu jest wyznaczony na 15 czerwca.
Pozdrawiam Was wszystkie, fajnie że jest taka grupa!

Witaj Marta :-) mamy ten sam termin. Znasz już płeć?

Zgłoś nadużycie #5349 8 stycznia 2016, 11:42

i057 Fajna mama
Najlepiej brać takie co kierunek spacerówki jest przestawny bo ja jeździłam w stronę świata bo jak Dalia widziała mnie to często chciała wyjść ale tesciowa zawsze chciała mieć wnusie na widoku bo nie wiedziała czego się spodziewać bo nie często na spacer z nią chodziła bo mamy z 15 km do siebie w jedną stronę ale jak gdzieś wychodzilismy to już wózka nie chciała oddać :p
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #5350 8 stycznia 2016, 11:43

Haifa Zaprawiona w bojach
To mnie Gosia uspokoilas trochę