Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #5231 7 stycznia 2016, 14:41

Haifa Zaprawiona w bojach
Witaj Olu termin masz jak Ja :D

Zgłoś nadużycie #5232 7 stycznia 2016, 14:47

olinka23 Zadomowiona
Super!! cieszę się,że ktoś jest ze mną :D
U mnie w rodzinie nie ma małych dzieci, nie mam pojęcia o ciąży.
Mam kilka nurtujących mnie pytań na które może Wy mi odpowiecie.
Lubię spać na plecach. Podobno w ciąży wskazane jest spanie na lewym boku, ale niestety ja nie mogę tak zasnąć. Wizytę u Pani Doktor mam 13.01. Co wy o tym sądzicie? Trzeba spać na lewym boku ??

Zgłoś nadużycie #5233 7 stycznia 2016, 14:49

Olu śpij jak ci wygodnie . Owszem zaleca sie spanie na lewym ale nic na sile - rób tak jak ci wygodnie . Ja wogóle nie moge sie wyspac bo w kazdej pozycji mi niewygodnie :)

Zgłoś nadużycie #5234 7 stycznia 2016, 14:53

karola6787 Zaprawiona w bojach
[QUOTE=Kasiek25;2940118]Eee tam, pomyśl sobie, że masz już 8letnią córcię a u nas to pierwsze ciąże.[/QUOTEj

Ja tez mam 31 ,3 dzieci I dwa rozwody na karku 😁

Zgłoś nadużycie #5235 7 stycznia 2016, 14:53

Tauriel Fajna mama

olinka23 napisał(a)

Witam. Mam na imię Ola . Pochodzę z Piły :)
Jestem 23letnią dziewczyną ,która oczekuje pierwszego dziecka :)
termin : 28.06 . Cieszę się ,że istnieje takie forum , i że jest tyle dziewczyn na nim :)
Chętnie dołączę do Waszego grona i będę aktywna na forum .

Zapraszamy !
http://allegro.pl/posciel-do-lozeczka-kubus-3-el-disney-super-wzory-i5877749833.... Ja kupie jedna z Kubusiem a mam jeszcze kilka kompletów . Zastanawiam sie tylko z tym baldachmem.. Muszę cos poszukać

Zgłoś nadużycie #5236 7 stycznia 2016, 14:54

Tauriel Fajna mama

olinka23 napisał(a)

Super!! cieszę się,że ktoś jest ze mną :D
U mnie w rodzinie nie ma małych dzieci, nie mam pojęcia o ciąży.
Mam kilka nurtujących mnie pytań na które może Wy mi odpowiecie.
Lubię spać na plecach. Podobno w ciąży wskazane jest spanie na lewym boku, ale niestety ja nie mogę tak zasnąć. Wizytę u Pani Doktor mam 13.01. Co wy o tym sądzicie? Trzeba spać na lewym boku ??

Jak Ci wygodnie i nic sie nie dzieje to spij 😊 Ja po spaniu zbyt długo na plecach mam strasznie twarda macice, wiec unikam

Zgłoś nadużycie #5237 7 stycznia 2016, 14:54

Ja Karola tez mam za soba nieudany związek :/ mam nadzieje ze ten to wlasnie To i nie czekają mnie niemiłe niespodziankii

Zgłoś nadużycie #5238 7 stycznia 2016, 14:55

kaja.k12 Zaprawiona w bojach
Mi tez ciezko znalezc pozycje wygodna...wierce sie i zmieniam pozycje milion razy na noc poza tym teraz sie pochorowalam duzo pije co odrazu skutkuje wizytami w wc co chwila..ale najlepiej mi na plecach z rekoma w gorze choc chyba to niezbyt dobra pozycja

Zgłoś nadużycie #5239 7 stycznia 2016, 14:57

karola6787 Zaprawiona w bojach
Ja też śpię głównie na plecach ale wierce się jak i wy cała noc

Zgłoś nadużycie #5240 7 stycznia 2016, 15:00

Anika29 Zaprawiona w bojach
Ja pytałam lekarkę o spanie na lewym boku to powiedziała ze równie dobrze można spać na prawym. Mam spać tak żeby było mi wygodnie, jeśli cos mialoby byc nie tak będę sie po prostu gorzej czuć ( duszności itp).

Zgłoś nadużycie #5241 7 stycznia 2016, 15:05

Ostatnio boli mnie mnie miejsce naciecia przy pierwszym porodzie ... masakra

Zgłoś nadużycie #5242 7 stycznia 2016, 15:11

karola16101 Początkująca

Jagoo napisał(a)

Ja chyba niestety będę miała wskazania do CC, ze względu ma wadę wzroku, ale dopiero muszę się umówić prywatnie do okulisty na wizytę i wypytać co i jak. Noszę aktualnie soczewki,ale gdy ich nie mam to już widzę gorzej niż przed ciążą. Chciałabym rodzić SN.

U mnie w szpitalu jest bezpłatna szkoła rodzenia, jakoś od 20 tygodnia ciąży.

Mam cały czas okropne sny.. od samego początku ciąży. Jest to moja pierwsza ciąża. Dziś śniło mi się, że urodziłam chłopca (tak mi cały czas podświadomość podpowiada, odkąd ujrzałam to maleństwo na trzecim USG ;) ) ale za wcześnie... tak jakby teraz urodziła już, z dzieckiem wszystko było okej, ale jeszcze nic nie mieliśmy. Dodatkowo cały czas remontujemy mieszkanie, zostało nam tylko kilka rzeczy do kupienia, ale cały czas ta kasa idzie, więc od poniedziałku już wyczekujemy jutrzejszej wypłaty z mężem ;p . I sens tego snu był taki,że przynieśliśmy dziecko do domu i ani w co ubrać nie było ,ani pampersów, ani za co kupić....

Takie głupie sny. Ale jeszcze tylko styczeń taki cienki, skończymy wszystko iii zacznie się na spokojnie odkładanie oraz zakupy dla maluszka ;) .

Urząd Skarbowy coś szaleje, bo zaczęli ścigać mojego męża za mandaty, które dostał z 5 lat temu, takie wiecie za przejście na czerwonym, brak biletu itd. Mój mąż dawno o tym zapomniał i po takim czasie się upomnieli. Tak samo u mnie. W marcu dostałam 400 zł mandatu ( niestety nie pierwsze :( ( ). W zeszłym roku dostałam też mandat i ściągnęli mi ze zwrotu podatku. Myśłałam,ze w tym też tak zrobią, więc nie płaciłam bo przez remonty było mi trochę szkoda ;p . No i się upomnieli w moim banku niestety. heh ;)

Ja mam wadę -5 na jednym oku a na drugim -4 oku ale chce rodzić siłami natury, odwiedzę okulistkę i zobaczymy co powiem. Bardziej się boje w lutym wizyty u swojego laryngologa,że przez moje problemy z uszami nie będę mogła rodzić naturalnie :( :( Tak więc nie ma to jak być ślepym i prawie głuchym na jedno ucho...lipa

Zgłoś nadużycie #5243 7 stycznia 2016, 15:12

Kasiek25 Fajna mama
Ja śpię raz na prawym, raz na lewym boku. Staram się nie spać na brzuchu. Podobno spanie na plecach jest niebezpieczne dopiero w późnej ciąży bo wtedy nasza macica będzie ważyła ok 1 kg i może naciskać na nasze narządy i powodować duszności.

Zgłoś nadużycie #5244 7 stycznia 2016, 15:12

buka87 Supermama

karola16101 napisał(a)

Ja mam wadę -5 na jednym oku a na drugim -4 oku ale chce rodzić siłami natury, odwiedzę okulistkę i zobaczymy co powiem. Bardziej się boje w lutym wizyty u swojego laryngologa,że przez moje problemy z uszami nie będę mogła rodzić naturalnie :( :( Tak więc nie ma to jak być ślepym i prawie głuchym na jedno ucho...lipa

Tez jestem glucha na jedno uchu :P
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #5245 7 stycznia 2016, 15:19

karola16101 Początkująca

buka87 napisał(a)

Tez jestem glucha na jedno uchu :P

A nosisz aparat słuchowy? Wada wrodzona czy nabyta? Jak sobie z tym radzisz? Ciesze się, że nie jestem sama:*

Zgłoś nadużycie #5246 7 stycznia 2016, 15:24

buka87 Supermama

karola16101 napisał(a)

A nosisz aparat słuchowy? Wada wrodzona czy nabyta? Jak sobie z tym radzisz? Ciesze się, że nie jestem sama:*

Nie mam aparatu, nie słysze na to ucho tylko bardzo wysokich dzwięków. Nie utrudnia mi to bardzo życia. Wada powstała albo na skutek powikłań pogrypowych albo po koncercie rockowym.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #5247 7 stycznia 2016, 15:31

o Buka to masz podobnie jak mój facet . On tez nie słyszy wysokich dzwięków ale piszczy mu w uchu cały czas :/
A wogóle co sie dzieje z Mujer ??

Zgłoś nadużycie #5248 7 stycznia 2016, 15:34

karola16101 Początkująca

buka87 napisał(a)

Nie mam aparatu, nie słysze na to ucho tylko bardzo wysokich dzwięków. Nie utrudnia mi to bardzo życia. Wada powstała albo na skutek powikłań pogrypowych albo po koncercie rockowym.

A konsultowałaś to z laryngologiem? To dobrze, że możesz normalnie funkcjonować :)

Zgłoś nadużycie #5249 7 stycznia 2016, 15:36

karola16101 Początkująca

Haifa napisał(a)

o Buka to masz podobnie jak mój facet . On tez nie słyszy wysokich dzwięków ale piszczy mu w uchu cały czas :/

Powiem Ci tak jeśli piszczy i szumi mu cały czas w uchu to nie jest to prawidłowe. Kiedyś też nie wiedziałam co to absolutna cisza ciągłe szumy uszny. Odkąd się leczę te objawy ustąpiły.

Zgłoś nadużycie #5250 7 stycznia 2016, 15:40

buka87 Supermama
Miałam test andiogramem chyba tak to sie nazywa. Lekarz stwierdził uszkodzenie sluchu ale na poziomie nie utrudniajacym zycia.
Mojej mamie ciagle piszczy w uszach, ani laryngolog ani neurolog ani zaden lekarz nie potrafi tego wyjasnic;/ Masakra. Ja właśnie takich piskliwych głosów nie słysze tym uchem.