Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #5191 7 stycznia 2016, 12:39

karola6787 Zaprawiona w bojach

Kasiek25 napisał(a)

Karola sprawdź wiadomość prywatną bo wysłałam Ci linka do kołyski z zapytaniem o radę.

Odpisalam 😊

Zgłoś nadużycie #5192 7 stycznia 2016, 12:41

buka87 Supermama
Ja się za tydzien dowiem czy mam wskazania do CC przez tą przegrodę w pochwie czy będą ją wycinać jednak. Boje sie SN, boje sie nie tyle bólu ale komplikacji, niedotlenienia i innych powikłań. Boleć wiadomo że będzie :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #5193 7 stycznia 2016, 12:44

Jagooda napisał(a)

No właśnie tego za bardzo nie wiem :( .
Na pewno będę rodzić w szpitalu w którym pracuje mój lekarz i spróbuje z nim pogadać, ale to bardziej po 30stym tyg. Może coś pokombinuję z tym moim ciśnieniem, ale nie wiem czy mi się uda a bardzo bym chciała bo również panicznie boję się porodu SN i ewentualnych powikłań jak niedotlenienie itd...

Jagoda poród naturalny to piękne wydarzenie ,szybciej dojdziesz do siebie po porodzie, maluszka dostaniesz od razu do piersi,jeśli niema wskazań na cc to niema co się bać naprawdę!!!rodzilam SN 3 razy i nie wyobrażam sobie inaczej ,po 2 godz byłam wstanie wziąść prysznic i opiekować się maluszkiem po cc dzieciątko dostaniesz po kilku godz i nie bedzie takie proste opiekowanie się nim,

Zgłoś nadużycie #5194 7 stycznia 2016, 13:01

Tauriel Fajna mama
Ja tez bardzo chce rodzic SN 🙂 Boje sie, wiadomo ale wole to niż ciecie.. To przecież operacja i wyrywanie dziecka bez przygotowania. Jak są wskazania to lepiej cc ale jak nie ma, moze warto to jeszcze przemyśleć 😊

Zgłoś nadużycie #5195 7 stycznia 2016, 13:01

Kasiek25 Fajna mama
Mnie znów głowa boli :( Prawie codziennie to samo... Któraś z Was też ma tak często?

Zgłoś nadużycie #5196 7 stycznia 2016, 13:04

Tauriel Fajna mama

Jagoo napisał(a)

Ja chyba niestety będę miała wskazania do CC, ze względu ma wadę wzroku, ale dopiero muszę się umówić prywatnie do okulisty na wizytę i wypytać co i jak. Noszę aktualnie soczewki,ale gdy ich nie mam to już widzę gorzej niż przed ciążą. Chciałabym rodzić SN.

U mnie w szpitalu jest bezpłatna szkoła rodzenia, jakoś od 20 tygodnia ciąży.

Mam cały czas okropne sny.. od samego początku ciąży. Jest to moja pierwsza ciąża. Dziś śniło mi się, że urodziłam chłopca (tak mi cały czas podświadomość podpowiada, odkąd ujrzałam to maleństwo na trzecim USG ;) ) ale za wcześnie... tak jakby teraz urodziła już, z dzieckiem wszystko było okej, ale jeszcze nic nie mieliśmy. Dodatkowo cały czas remontujemy mieszkanie, zostało nam tylko kilka rzeczy do kupienia, ale cały czas ta kasa idzie, więc od poniedziałku już wyczekujemy jutrzejszej wypłaty z mężem ;p . I sens tego snu był taki,że przynieśliśmy dziecko do domu i ani w co ubrać nie było ,ani pampersów, ani za co kupić....

Takie głupie sny. Ale jeszcze tylko styczeń taki cienki, skończymy wszystko iii zacznie się na spokojnie odkładanie oraz zakupy dla maluszka ;) .

Urząd Skarbowy coś szaleje, bo zaczęli ścigać mojego męża za mandaty, które dostał z 5 lat temu, takie wiecie za przejście na czerwonym, brak biletu itd. Mój mąż dawno o tym zapomniał i po takim czasie się upomnieli. Tak samo u mnie. W marcu dostałam 400 zł mandatu ( niestety nie pierwsze :( ( ). W zeszłym roku dostałam też mandat i ściągnęli mi ze zwrotu podatku. Myśłałam,ze w tym też tak zrobią, więc nie płaciłam bo przez remonty było mi trochę szkoda ;p . No i się upomnieli w moim banku niestety. heh ;)

Jaka masz wadę wzroku ? Wiem, ze chyba -5 dopiero kwalifikuje do cc

Zgłoś nadużycie #5197 7 stycznia 2016, 13:10

Kasiek25 napisał(a)

Mnie znów głowa boli :( Prawie codziennie to samo... Któraś z Was też ma tak często?

Tak ja,pij dużo wody a gdy głowa boli to bardzo zimna wodę po.kilka Myczków co jakiś czas,bo wystarczy lekkie odwodnienie by bolała głowa,ale sama mam problem z bólem głowy,czasem pomaga spacer

Zgłoś nadużycie #5198 7 stycznia 2016, 13:14

Jagoo Zaprawiona w bojach

Tauriel napisał(a)

Jaka masz wadę wzroku ? Wiem, ze chyba -5 dopiero kwalifikuje do cc

Nie słyszałam o tym ;)
Ja mam prawe -0,5, a lewe -2,0 (taką mam moc soczewek) z tym,że ja mam wadę wrodzoną i obojętnie czy będę nosić okulary czy soczewki, to ona mi się w jakimś stopniu cały czas pogłębia, dodatkowo mam astygmatyzm.
Ja bardzo chcę rodzić naturalnie

Zgłoś nadużycie #5199 7 stycznia 2016, 13:18

Haifa Zaprawiona w bojach
Ma ktos dzis wizyte ?

Zgłoś nadużycie #5200 7 stycznia 2016, 13:22

Tauriel Fajna mama

Jagoo napisał(a)

Nie słyszałam o tym ;)
Ja mam prawe -0,5, a lewe -2,0 (taką mam moc soczewek) z tym,że ja mam wadę wrodzoną i obojętnie czy będę nosić okulary czy soczewki, to ona mi się w jakimś stopniu cały czas pogłębia, dodatkowo mam astygmatyzm.
Ja bardzo chcę rodzić naturalnie

O to moja siostra miała -4 i rodziła SN, nie było przeciwwskazań 😊 Ja tez mam -2,5 i -0,75 i rodziłam SN a w ciazy często wzrok sie pogarsza

Zgłoś nadużycie #5201 7 stycznia 2016, 13:26

Anika29 Zaprawiona w bojach
też mam wade -2 na obu oczach i zamierzam rodzić naturalnie. Moja lakarka zapytała tylko jaka wada i stwierdziła "a to niewielka, wiec nie ma problemu"

Zgłoś nadużycie #5202 7 stycznia 2016, 13:27

gosiaUK Gotowa na wszystko
Hej hej dziewczyny wróciłam właśnie od położnej, wyniki moczu ok, wcześniej miałam masakre ale nic nie bolało, szczypalo ani nic więc dziwne. Serduszko pięknie bije ♥. Niecierpliwie czekam, aż mój synus da o sobie znać, chociaż może daje a ja nie mam o tym pojęcia.

No i oczywiście też chciałabym poród naturalny i wiadomo, że boję się jak cholera, ale do tego jesteśmy stworzone więc musimy dać radę :-) będzie wszystko dobrze!

Miłego dnia Mamuśki :-)

Zgłoś nadużycie #5203 7 stycznia 2016, 13:34

gosiaUK Gotowa na wszystko
Ja bym chciała taka pościel, bardzo mi się podoba :-) . Co do baldachimow odradzam, bo tylko zbierają kurz.

Zgłoś nadużycie #5204 7 stycznia 2016, 13:36

Kasiek25 Fajna mama

gosiaUK napisał(a)

Ja bym chciała taka pościel, bardzo mi się podoba :-) . Co do baldachimow odradzam, bo tylko zbierają kurz.

Też ją oglądałam na allegro. Ochraniacz modułowy z 6 poduszek, do tego wkład: kołdra i poduszka plus poszewki do tego w zestawie.

Zgłoś nadużycie #5205 7 stycznia 2016, 13:36

Tauriel Fajna mama
Warto jednak iść do okulisty na konsultacje, w sumie wada wzroku aż tak ważna nie jest co jakieś tam cisnienie.. Ja chyba sie zarejestruje ale teraz wiadomo, trzeba skierowanie 😜

Zgłoś nadużycie #5206 7 stycznia 2016, 13:38

Tauriel Fajna mama

gosiaUK napisał(a)

Śliczna ! Baldachimy co prawda kurz zbierają, z młoda miałam chwile ale bie wiem czy to nie jest do ty pomysł na lato - bedzie długo jasno, wiec moze jeszcze to przemyśle

Zgłoś nadużycie #5207 7 stycznia 2016, 13:38

alillah Zaprawiona w bojach

Kasiek25 napisał(a)

Ja też mam często bardzo silne bóle głowy. Piję wtedy kawę i pomaga. Konsultowałam to z moją ginekolog i powiedziała, że nie ma przeciwwskazań od czasu do czasu i lepsze to niż tabletka.

Zgłoś nadużycie #5208 7 stycznia 2016, 13:44

Haifa Zaprawiona w bojach
dziewczyny znalazlam kołyske za 150 zl - jutro ide obejrzec http://olx.pl/oferta/kolyska-CID88-IDdkJ5r.html#8bdf7d683a

Zgłoś nadużycie #5209 7 stycznia 2016, 13:46

Tauriel Fajna mama
Haifa bardzo ładna !

Zgłoś nadużycie #5210 7 stycznia 2016, 13:47

alillah Zaprawiona w bojach

Haifa napisał(a)

dziewczyny znalazlam kołyske za 150 zl - jutro ide obejrzec http://olx.pl/oferta/kolyska-CID88-IDdkJ5r.html#8bdf7d683a

Widzialam taką samą na olxie w moim województwie ;) Ale ja się jeszcze waham czy kupować kołyskę...