Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #5151 7 stycznia 2016, 11:08

Kasiek25 Fajna mama

karola6787 napisał(a)

Ja ta moja osobiście odebrałam bo nalazlam koło mnie ,odkupilam od innej mamy (za 100 zł),jest prześliczna ,narazie ja schowałam aby się niekurzyla ,ma lampkę karuzele z misiami,melodyjne do,bok jest obniżamy aby można było maluszka przewinąć ,są kółka jak i plozy do kolysania albo można postawić normalnie bez ruszania

A jak ją znalazłaś? Bo ja szukam na olx i allegro i są dużo droższe a stwierdziłam, że kołyska to dobra rzecz na pierwsze miesiące gdy dziecko będzie spało z nami w sypialni.

Zgłoś nadużycie #5152 7 stycznia 2016, 11:16

karola6787 Zaprawiona w bojach

Haifa napisał(a)

Karola to nie bierz lepiej . A to jest sam magnez ? czy z domieszką czegos jeszcze - poczytaj skład

Kurczę czytam o tym magnesie i niema złych skutków ubocznych ,już sama niewiem czy to od tego 😞

Zgłoś nadużycie #5153 7 stycznia 2016, 11:17

Kasiek25 napisał(a)

A jak ją znalazłaś? Bo ja szukam na olx i allegro i są dużo droższe a stwierdziłam, że kołyska to dobra rzecz na pierwsze miesiące gdy dziecko będzie spało z nami w sypialni.

Na Facebooku mam wiele grup typu" sprzedam dla mam " i tam znalazłam

Zgłoś nadużycie #5154 7 stycznia 2016, 11:17

Haifa Zaprawiona w bojach

karola6787 napisał(a)

Kurczę czytam o tym magnesie i niema złych skutków ubocznych ,już sama niewiem czy to od tego 😞

A ja czytalam troche i duzo ludzi po magnezie ma kołatanie serca ...

Zgłoś nadużycie #5155 7 stycznia 2016, 11:19

Jeszcze na taką hustawke poluje ,już miałam przy chlopcach i naprawdę rewelacja!!a może uda znów mi się taniej znaleźć

Zgłoś nadużycie #5156 7 stycznia 2016, 11:20

Mama_Ludzika Zaprawiona w bojach
Karola na wszystko mozna byc uczulonym..... odstaw i sprobuj jutro w dzien zeby miec kontrole nad tym co sie dzieje. A moze to ze stresu po tym szpitalu?

Kasiek :) moja Zocha tez ma pokoj w sowki :) czasem jak piszesz to mam wrazenie ze czytam siebie z czasow ciazy z Zosia :*

Zgłoś nadużycie #5157 7 stycznia 2016, 11:20

Szkoly rodzenia sa tez darmowe. W szczegolnosci te szpitalne.

Zgłoś nadużycie #5158 7 stycznia 2016, 11:21

Haifa napisał(a)

A ja czytalam troche i duzo ludzi po magnezie ma kołatanie serca ...

Ooooo to jednak mam po magnesie dziękuję ci bardzo bo już chciałam wziąść bo myślałam ze sie nakrecam ,już go nie wezmę!!!

Zgłoś nadużycie #5159 7 stycznia 2016, 11:22

Kasiek25 Fajna mama

Mama_Ludzika napisał(a)

Karola na wszystko mozna byc uczulonym..... odstaw i sprobuj jutro w dzien zeby miec kontrole nad tym co sie dzieje. A moze to ze stresu po tym szpitalu?

Kasiek :) moja Zocha tez ma pokoj w sowki :) czasem jak piszesz to mam wrazenie ze czytam siebie z czasow ciazy z Zosia :*

Coś w tym jest, bo i ja chcę Zosię i te sowy. Pokażesz zdjęcie pokoiku? Może mnie zainspirujesz :)

Zgłoś nadużycie #5160 7 stycznia 2016, 11:22

Kasiek25 Fajna mama

Mama_Ludzika napisał(a)

Szkoly rodzenia sa tez darmowe. W szczegolnosci te szpitalne.

U nas niestety nie ma, dlatego sobie darujemy.

Zgłoś nadużycie #5161 7 stycznia 2016, 11:23

Kasiek25 Fajna mama

karola6787 napisał(a)

Ooooo to jednak mam po magnesie dziękuję ci bardzo bo już chciałam wziąść bo myślałam ze sie nakrecam ,już go nie wezmę!!!

Nie masz nr do swojego gina, żeby się z nim skontaktować i zapytać? Albo przejdź się do apteki i zapytaj tam.

Zgłoś nadużycie #5162 7 stycznia 2016, 11:26

Ja z Paula nie chodzilam a urodzilam w niecałe 2 godziny . Ale kwestia wyboru . Tez sie zastanawiam nad kołyska ... moze znajde cos fajnego . Czasem widze super okazje na fejsie w grupach dla mam ale zaraz mysle ze to za wczesnie i pewnie umykaja z przed nosa

Zgłoś nadużycie #5163 7 stycznia 2016, 11:26

i057 Fajna mama
kangurzycaola
ania86
Witam nowe oczekujące :)

patkaaaa
Pościel śliczna ale raz że bardzo dużo kosztuje a drugie że nie wszystkie elementy są potrzebne.
Moja siostra kupiła podobny zestaw bo zaszalała i po pierwszym razie zdjęcia wszystkiego do prania stwierdziła że to nie ma sensu i ubrała tylko ochraniacz podusie i kołderkę do tego organizer na łóżeczko i zupełnie wystarczy a tyle pieniędzy za to chcą. Musisz wziąć pod uwagę że jedna pościel nie wystarczy bo na zmianę zawsze musisz mieć. Ja przy córci miałam trzy komplety pościeli i każdy z nich składał się z ochraniacza, podszewki na poduszke, poszewki na kołdrę i organizera do przypięcia na łóżko ale później i organizer zrobił się niepotrzebny.

Co do rozmiaru ubranek to dalia urodziła się 56 cm i te 56 miała jeszcze za duże bo nóżki są podkurczone u takiego maleństwa.
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #5164 7 stycznia 2016, 11:28

buka87 Supermama

kaja.k12 napisał(a)

Buka a mozna mnie tez dolaczyc do tej tabelki?

Dopisze Cie tylko podaj dane do tabelki
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #5165 7 stycznia 2016, 11:30

Kasiek25 Fajna mama
Karola sprawdź wiadomość prywatną bo wysłałam Ci linka do kołyski z zapytaniem o radę.

Zgłoś nadużycie #5166 7 stycznia 2016, 11:40

Jagooda Gotowa na wszystko

stokrotka88 napisał(a)

Dziewczyny, czy któraś z Was nie ma wskazań a chce rodzić przez CC?

Dodam skromnie, ze ja :)

Karola,
ja magnez (właśnie ten magne b6) łykam 2 x dziennie jako dodatek do leków na nadciśnienie. I faktycznie jest to jeden z mocniejszych magnezów. Może powinnaś kupić coś słabszego i zacząć od mniejszej dawki (tylko musi być cytrynian lub mleczan magnezu) ?
Aniołek :* -27.01.2015 (*)

Zgłoś nadużycie #5167 7 stycznia 2016, 11:43

Kasiek25 Fajna mama
Jagoda a jak zamierasz sobie to załatwić? Ja panicznie boję się porodu naturalnego, ale wiem, że jest lepszy dla dziecka.

Zgłoś nadużycie #5168 7 stycznia 2016, 11:43

Kasiek25 napisał(a)

Coś w tym jest, bo i ja chcę Zosię i te sowy. Pokażesz zdjęcie pokoiku? Może mnie zainspirujesz :)

Uwazaj bo Zoski sa bardzo niegrzeczne ;) zeby nie bylo, ze nie ostrzegalam :P
Zdjecia slabej jakosci bo robione tabletem i dzis w warszawie zero slonca wiec wyszly jakbysmy w jakiejs norze mieszkali. Generalnie jedna sciana to tapeta w sowki i inne ptaszki. Sciana naprzeciwko to pudrowy roz a pozostale biale. Mieszkamy tu od roku i jeszcse nie wszedzie mamy zaslonki i firanki. Domek latem stal w ogrodku a ze nie mamy gdzie go schowac na zime to robi za dodatkowy pokoik u Zosi :P tylko przy okazji dporo miejsca zajmuje.. z mebli mamy komode, maly regalik na ksiazki i zabawki, stoliczek no i lozeczko i kanape. Najwazniejszy przedmiot w pokoiku to obrazek aniola stroza czuwajacego nad dziecmi, ktorg wisi nad lozeczkiem a kiedys wisial nad moim a jeszcze wczesniej nad mojego taty lozeczkiem :)
Pytanie za 100 pkt -co zrobic by zdjecia nie odwracaly sie do gory nogami?

Zgłoś nadużycie #5169 7 stycznia 2016, 11:45

Kasiek25 Fajna mama

Mama_Ludzika napisał(a)

Uwazaj bo Zoski sa bardzo niegrzeczne ;) zeby nie bylo, ze nie ostrzegalam :P
Zdjecia slabej jakosci bo robione tabletem i dzis w warszawie zero slonca wiec wyszly jakbysmy w jakiejs norze mieszkali. Generalnie jedna sciana to tapeta w sowki i inne ptaszki. Sciana naprzeciwko to pudrowy roz a pozostale biale. Mieszkamy tu od roku i jeszcse nie wszedzie mamy zaslonki i firanki. Domek latem stal w ogrodku a ze nie mamy gdzie go schowac na zime to robi za dodatkowy pokoik u Zosi :P tylko przy okazji dporo miejsca zajmuje.. z mebli mamy komode, maly regalik na ksiazki i zabawki, stoliczek no i lozeczko i kanape. Najwazniejszy przedmiot w pokoiku to obrazek aniola stroza czuwajacego nad dziecmi, ktorg wisi nad lozeczkiem a kiedys wisial nad moim a jeszcze wczesniej nad mojego taty lozeczkiem :)

Załącz zdjęcia kochana. OOo już są!

Zgłoś nadużycie #5170 7 stycznia 2016, 11:46

mama ludzika a ty sie nie musisz tłumaczyc :D pokoik super