Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #5051 6 stycznia 2016, 10:41

Tauriel Fajna mama
Potem bedzie tylko gorzej 😂 Nie ma co sie łudzić, nawet zawiązanie buta to bedzie nie lada wyczyn :D
Ja w nocy śpię rożnie.. Bez rogala bo mam dużo poduszek zwykłych i zawsze korzystam z jednej :) nie mogę spać na brzuchu bo mi wtedy sie macica stawia. Na plecach to samo - przeskakuje wiec z boku na bok 150 razy w nocy. Ale jestem wyspana 😊
Moj łobuz szaleje od samego rana ! Chyba poczuł dobry humor mamusi 😍
Buka moze masz leniuszka ?
Kasiek moj maz to w ogóle przeczucia nie miał - w pierwszej ciazy obstawiał chłopca (urodziłam coreczke) a teraz ostatnio znajomym mówił, ze bedzie druga córa (ma byc synek) 😁 Za to ja prawie sie wystrzeliłam 😆

Zgłoś nadużycie #5052 6 stycznia 2016, 10:42

Kasiek25 Fajna mama

maja3 napisał(a)

O taką kupiłam i jestem bardzo zadowolona :)

http://allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-ciazowa-promocja-i5726262777.html

Mam podobną fioletowo - białą firmy Motherhood.

Zgłoś nadużycie #5053 6 stycznia 2016, 10:43

Tauriel Fajna mama
Boli was kość łonowa ? Mnie od kilku dni..

Zgłoś nadużycie #5054 6 stycznia 2016, 10:54

i057 Fajna mama
Ja dzisiaj byłam na porodówce od godziny piątej rano. Sen bardzo realny. Poród postępował bardzo szybko ale co do Finishu to jak już były parte to nie wiem czy chłopak czy dziewczynka bo się obudziłam a tak bardzo czekałam na rozwiązanie i efekt końcowy bo nawet nie wiem w którą stronę myśleć o płci dziecka bo jak mi się śnią to śni mi się zawsze chłopak i dziewczynka więc nie wiem czy na parkę mam się szykować czy taka zmyłka i nic podświadomość nie podpowiada, daje wybór.
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #5055 6 stycznia 2016, 13:15

Haifa Zaprawiona w bojach
Ja dziś mam leniwy dzień . Na obiad łosoś i pieczone ziemniaki . Ja też już bym chciała znać płeć ... Zawsze śni mi się synek . Zobaczymy we wtorek

Zgłoś nadużycie #5056 6 stycznia 2016, 13:41

karola6787 Zaprawiona w bojach
Ja w szpitalu od godziny😞 dopadly mnie skorcze brixtona które odpuszczają dopiero po godz ,twardnienie i ból podbrzusza ...b nic czekam na izbie przyjęć na werdykt czy puszcza do domu czy zostawia.na obserwację ale Szyjka się nieskraca więc nie jest tak źle

Zgłoś nadużycie #5057 6 stycznia 2016, 13:42

Ojej trzymkaj się Karola . Będzie dobrze . Dobrze że jesteś w szpitalu

Zgłoś nadużycie #5058 6 stycznia 2016, 13:51

Kasiek25 Fajna mama

karola6787 napisał(a)

Ja w szpitalu od godziny😞 dopadly mnie skorcze brixtona które odpuszczają dopiero po godz ,twardnienie i ból podbrzusza ...b nic czekam na izbie przyjęć na werdykt czy puszcza do domu czy zostawia.na obserwację ale Szyjka się nieskraca więc nie jest tak źle

Daj znać Karola jak u Was. Ty to biedna masz przygody w ciąży.

Zgłoś nadużycie #5059 6 stycznia 2016, 13:52

Kasiek25 Fajna mama

Haifa napisał(a)

Ja dziś mam leniwy dzień . Na obiad łosoś i pieczone ziemniaki . Ja też już bym chciała znać płeć ... Zawsze śni mi się synek . Zobaczymy we wtorek

Ja mam na obiad frytki, polędwiczki i kapustkę. Poza tym też u nas dziś leniwie. Dzień z cyklu kanapowo - filmowych.

Zgłoś nadużycie #5060 6 stycznia 2016, 14:07

Mama_Ludzika Zaprawiona w bojach

karola16101 napisał(a)

A Ty skad jestes? Bywasz czasem u tej kolezanki ;p
Dziewczyny a jakie macie brzuszki ?? Widac juz wam co nie co ?? Duzo przytylyscie? Wiecie co skoro wy juz sie tak meczycie to sie boje pomyslec co bedzie jak bedziemy w okolicach terminu porodu :P :)

Ja jestem z Warszawy. Kolezanke poznalam na forum ciazowym, na ktorym pisala jak bylam zcorcia w ciazy :) ja u niej nie bylam ale ona czasami do Warszawy przyjezdza i zawsze sie widujemy :)
Druga nasza Karola-trzymaj sie w tym szpitalu i odzywaj sie do nas bo sie martwimy!
Ja z rogalem nie spie- od kiedy nie chodze do pracy i skonczyly mi sie stresy spie bezproblemowo :)
Kocham byc w ciazy i mi nie przeszkadzaja uroki ciazy :) im wiekszy brzuch tym bardziej sie ciesze :)

Zgłoś nadużycie #5061 6 stycznia 2016, 14:09

stencel_ka Fajna mama
Karola trzymaj się tam. Ja wagowo +6kg, ale nie jest źle..z córką na tym etapie było już 10kg na plusie. Przez te dwa tyg przerwy świątecznej poszło mi 2,5kg. A w poprzedniej ciąży były mies ze po 5kg przybieralam i na koniec 25kg mi przybylo. Teraz zamierzam się bardziej pilnować.

Co do spania to mi śpi się o dziwo dobrze, przeważnie na prawym boku. Na rogala nie ma miejsca bo śpimy jeszcze z 1,5 roczną córcią. Nie wiem jak to będzie po porodzie. Niby chcemy jej kupić takie pierwsze łóżeczko. Ale mąż już przepowiada, że skończy to się tym ze on pojdzie spać z małą na sofie, a ja z synkiem w sypialni.

Zgłoś nadużycie #5062 6 stycznia 2016, 14:16

stencel_ka Fajna mama
Buka, mam taką propozycję...Aby tabelka była bardziej czytelna może fajnie byłoby uporządkować tam nas wg terminu porodu? Chyba jakaś pedantyczna się robię 😶😶😶😶

Zgłoś nadużycie #5063 6 stycznia 2016, 14:28

To ja będę na szarym końcu hehe 😁

Zgłoś nadużycie #5064 6 stycznia 2016, 14:34

gosiaUK Gotowa na wszystko
Witam serdecznie wszystkie mamusie po jakże długim urlopie... Miesiąc w Polsce minął bardzo szybko, ale rodzinka też dała w kość, szczególnie tesiowie ;-) . Na szczęście bezpiecznie wczoraj dotarliśmy do domku i cieszę się spokojem :-) . Mam pełno roboty, ale na raty jakoś pójdzie.

Moje drogie oczywiście zrobiłam w Pl usg, moim zdziwieniem było to że babeczka nie wzięła ani grosika bo mówiła że na 3d za wcześnie i zrobi takie szybkie (sprawdziła narządy, kości więc jednak chwilę to trwało). Trzy razy pytałam czy aby na pewno nic nie chce... Ale najważniejsze to jest to, że dowiedziałam się kto mieszka w moim brzuszku :-) i jest to malutki CHŁOPCZYK :-) , który pięknie się rozwija.
Byłam wręcz przekonana, że będzie dziewczynka, a tu patrzę i widzę jajeczka :-) .
Najważniejsze, że wszystko z dzidzia w porządku :-)
Oczywiście nie mogłam już się dzisiaj powstrzymać i kupiłam pierwszy komplecik, za wszystko zapłaciłam 12f. Teraz cierpliwie będę czekać aż ubiore mojego synusia :-)
Pozdrawiam w Nowym Roku i życze wszystkim pomyślności oraz co najważniejsze szczęśliwego rozwiązania :-)

Zgłoś nadużycie #5065 6 stycznia 2016, 14:36

diamonds Początkująca
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
http://www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Zgłoś nadużycie #5066 6 stycznia 2016, 14:36

Kasiek25 Fajna mama

Haifa napisał(a)

To ja będę na szarym końcu hehe 😁

Ja będę za Tobą ;D

Zgłoś nadużycie #5067 6 stycznia 2016, 14:36

Kurcze a ja od kilku dni mam straszne skurcze w stopach, a w nocy miałam od palców stopy po piszczelu do kolana, katorga :-(

Karola wszystkiego dobrego :-)

Zgłoś nadużycie #5068 6 stycznia 2016, 14:38

Kasiek25 Fajna mama

gosiaUK napisał(a)

Witam serdecznie wszystkie mamusie po jakże długim urlopie... Miesiąc w Polsce minął bardzo szybko, ale rodzinka też dała w kość, szczególnie tesiowie ;-) . Na szczęście bezpiecznie wczoraj dotarliśmy do domku i cieszę się spokojem :-) . Mam pełno roboty, ale na raty jakoś pójdzie.

Moje drogie oczywiście zrobiłam w Pl usg, moim zdziwieniem było to że babeczka nie wzięła ani grosika bo mówiła że na 3d za wcześnie i zrobi takie szybkie (sprawdziła narządy, kości więc jednak chwilę to trwało). Trzy razy pytałam czy aby na pewno nic nie chce... Ale najważniejsze to jest to, że dowiedziałam się kto mieszka w moim brzuszku :-) i jest to malutki CHŁOPCZYK :-) , który pięknie się rozwija.
Byłam wręcz przekonana, że będzie dziewczynka, a tu patrzę i widzę jajeczka :-) .
Najważniejsze, że wszystko z dzidzia w porządku :-)
Oczywiście nie mogłam już się dzisiaj powstrzymać i kupiłam pierwszy komplecik, za wszystko zapłaciłam 12f. Teraz cierpliwie będę czekać aż ubiore mojego synusia :-)
Pozdrawiam w Nowym Roku i życze wszystkim pomyślności oraz co najważniejsze szczęśliwego rozwiązania :-)

Gosiu gratuluję synka :) a ciuszki śliczne. To jakie imię wybrałaś?

Zgłoś nadużycie #5069 6 stycznia 2016, 14:42

Jagooda Gotowa na wszystko
Kasiu- gdyby mój kunszt krawiecki był na wyższym poziomie niż przedszkolny to na pewno pokusiłabym się na szycie na zarobek ;)

Karola- trzymam mocno kciuki :*

Gosia- super, że synek zdrowo i pięknie się rozwija :)
Aniołek :* -27.01.2015 (*)

Zgłoś nadużycie #5070 6 stycznia 2016, 14:44

No właśnie... Zero pomysłu :-( dla dziewczynki bym miała kilka a dla chłopca jakoś nic mi nie pasuje. Tym bardziej, że mieszkamy w Anglii i raczej nie zamierzamy wracać więc imię musi być, że tak powiem uniwersalne, ale na pewno nie Angielskie. Mojemu podoba się Adaś, nie mówię nie ale coś nie do końca mi pasuje.

Przejrzałam już wszystkie portale, strony z imionami i nic, chyba za wybredna jestem ;-)