Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #4991 5 stycznia 2016, 14:12

Tauriel Fajna mama
Jeju ja dzisiaj chyba z radości cos kupie :) bedzie Tomus albo Jaś - na pewno do porodu sie zdecyduje :) dziękuje wam 😘

Zgłoś nadużycie #4992 5 stycznia 2016, 14:21

stokrotka88 Zaprawiona w bojach
Super ,że poznalaś płeć! ;-) ;-)

Zgłoś nadużycie #4993 5 stycznia 2016, 14:24

buka87 Supermama
Taurel gratuluje synka! :) Świetna wizyta! :) Moja tez była ok, ale tak mnie wkurwia ta lekarka ze szok. Pytam się jakie tętno a ona mówi dobre...Fest. Opierniczyla mnie za to ze moja lekarka nie wpisała w karcie ciazy wynikow z prenatalnego badania;/ Ehhh;/ I moje malenstwo ŚPI po jedzeniu. Zjadłam obiad zeby je obudzić a tu wprost przeciwnie i drzemało sobie :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #4994 5 stycznia 2016, 14:34

Mama_Ludzika Zaprawiona w bojach
Tauriel gratuluje syneczka ♡♥♡♥♡♥♡♥♡

Zgłoś nadużycie #4995 5 stycznia 2016, 14:36

karola6787 Zaprawiona w bojach

Tauriel napisał(a)

Jeju ja dzisiaj chyba z radości cos kupie :) bedzie Tomus albo Jaś - na pewno do porodu sie zdecyduje :) dziękuje wam 😘

Gratuluję synusia 😁😁😁 a znasz wagę maluszka ??

Zgłoś nadużycie #4996 5 stycznia 2016, 15:15

Kasiek25 Fajna mama

buka87 napisał(a)

Taurel gratuluje synka! :) Świetna wizyta! :) Moja tez była ok, ale tak mnie wkurwia ta lekarka ze szok. Pytam się jakie tętno a ona mówi dobre...Fest. Opierniczyla mnie za to ze moja lekarka nie wpisała w karcie ciazy wynikow z prenatalnego badania;/ Ehhh;/ I moje malenstwo ŚPI po jedzeniu. Zjadłam obiad zeby je obudzić a tu wprost przeciwnie i drzemało sobie :) )

a o płci coś wspomniała?

Zgłoś nadużycie #4997 5 stycznia 2016, 15:29

buka87 Supermama

Kasiek25 napisał(a)

a o płci coś wspomniała?

Ja nie pytałam, ona powiedziala że robimy USG zeby tylko sprawdzić tętno i USG trwało 2minuty. Dzidzior spał nie chcał sie obracać.Odpuściłam ten temat zeby sie nie denerwować. Czy tylko mój dzidzior śpi po jedzeniu?! :) Ja myslalam, że powinien być pobudzony a tu śpioch :) Jak tatuś :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #4998 5 stycznia 2016, 15:29

Jagooda Gotowa na wszystko
Cześć Dziewczyny !
Gratuluje udanych wizyt. Cieszę się razem z Wami :)
U mnie wszystko ok. Samopoczucie u mnie również w porządku. Dzisiaj chyba poczulam pierwszego kopniaczka. Pisze "chyba" bo było TO tylko raz ale to całkiem inne uczucie niż ruchy w jelitach i mam nadzieję, że jednak to był kopniaczek :) :)

U nas typy imion to Mieszko a na dziewczynkę Laura lub Aurelia :)

Bylam dziś na zakupach i kupiłam rożek dla malucha oraz materiał minky wraz z bawełną, bo zamierzam uszyc kocyki z podusiami. Tylko dopiero teraz przeczytałam w necie, że minki to najbardziej niewdzięczny materiał do szycia ...ehhhh...więc to trochę ostudzilo moje zamiary :) Byłe mi poszło w miarę rowno i prosto ;
Zaraz wrzucę fotki.
Aniołek :* -27.01.2015 (*)

Zgłoś nadużycie #4999 5 stycznia 2016, 15:32

Jagooda Gotowa na wszystko
Zakupy :)
Resztę pościeli również chciałabym w szarosciach i mięcie, bez względu czy będzie chłopiec czy dziewczynka ;)
Aniołek :* -27.01.2015 (*)

Zgłoś nadużycie #5000 5 stycznia 2016, 15:36

Tauriel Fajna mama
Wagi nie znam, dzisiaj chyba dostałam prezent noworoczny bo miał tylko sprawdzić łozysko a pooglądał malucha mimo, ze połówkowe mam u niego dopiero za 3 tygodnie. 14.01 idę na połówkowe dodatkowe to wtedy sie dowiem 😊

Zgłoś nadużycie #5001 5 stycznia 2016, 15:37

Tauriel Fajna mama

buka87 napisał(a)

Leniuszek 😊

Zgłoś nadużycie #5002 5 stycznia 2016, 15:38

Kasiek25 Fajna mama

Jagooda napisał(a)

Zakupy :)
Resztę pościeli również chciałabym w szarosciach i mięcie, bez względu czy będzie chłopiec czy dziewczynka ;)

Super, pochwal się koniecznie swoimi dziełami jak uszyjesz to może będę chętna na jakieś zamówienie :) Dorobisz sobie podczas ciąży. Co Ty na to? ;D

Zgłoś nadużycie #5003 5 stycznia 2016, 15:39

buka87 Supermama
Jagooda śliczny ten rożek! :) Przeuroczy! Materiały też fajne ;) Mam nadzieje, że uda Ci się zrobić kocyk swoich marzeń :) )

Zgłoś nadużycie #5004 5 stycznia 2016, 15:39

Tauriel Fajna mama

buka87 napisał(a)

Ja nie pytałam, ona powiedziala że robimy USG zeby tylko sprawdzić tętno i USG trwało 2minuty. Dzidzior spał nie chcał sie obracać.Odpuściłam ten temat zeby sie nie denerwować. Czy tylko mój dzidzior śpi po jedzeniu?! :) Ja myslalam, że powinien być pobudzony a tu śpioch :) Jak tatuś :D

Buka ja specjalnie zapytałam mojego lekarza jak juz tak sie rozkręcił 😊 Sprawdził mam nadzieje ze dokładnie ale watpliwości nie miał ☺️ Przy córci w 17 tyg nie dało sie zobaczyć, pokazała pupę i skrzyżowały nogi.

Zgłoś nadużycie #5005 5 stycznia 2016, 15:43

buka87 Supermama

Tauriel napisał(a)

Buka ja specjalnie zapytałam mojego lekarza jak juz tak sie rozkręcił 😊 Sprawdził mam nadzieje ze dokładnie ale watpliwości nie miał ☺️ Przy córci w 17 tyg nie dało sie zobaczyć, pokazała pupę i skrzyżowały nogi.

Ja nie wiem mój dzidzior wiecznie śpi a harcuje dopiero wieczorem. Przeważnie wizyty mam koło południa i będzie klops jak dzdzior bedzie chrapał. Teraz to się kręcił jak go nikt nie podglada ;)

P.S Patrzcie co wyczytałam 
". Od około 5 miesiąca ciąży można zacząć uczyć dziecko zabawy w kopanie. Poprzez uciski i głaskanie brzucha połączone z wypowiadaniem słowa “kopnij” dziecko szybko się zorientuje co ma robić. Metoda ta została opracowana przez dr Rene Van de Carr (jeden z pionierów stymulacji prenatalnej)."
Jakie te dzieciaki mądre juz w brzuszku! :)

Zgłoś nadużycie #5006 5 stycznia 2016, 15:44

alillah Zaprawiona w bojach
Znalazłam dziś jedyne w moim mieście zajęcia z gimnastyki dla kobiet w ciąży. Zadzwoniłam, bo od dawna już chciałabym jakoś ćwiczyć, ruszać się, żeby nie stracić kondycji i linii i dowiedziałam się, że prowadzone są dopiero od 25 tygodnia ciąży, bo wcześniej gimnastyka jest zagrażająca dla płodu. Słyszałyście coś na ten temat?

Zgłoś nadużycie #5007 5 stycznia 2016, 16:25

patkaaaaa Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny dawno nie mnie było ;) .
Tauriel 
Super ze bedzie chłopak ;)
Maja to gdzie Ty mieszkasz ?. 
Bo ja własnie jestem z Olkusza ;p
Ja jeszcze nie czuje ruchów tzn. czuje nieraz jak się wypcha takie zgrubienie pod skóra ale tak to nic nie czuje aż czasami sie zastanawiam czy wszystko okey z dzidzią ;(. Na ostatniej wizycie mieżyła tylko tętno i miało 156 ;) . Następną wizyte mam 11.01 ale bez usg na usg chce isć do mojej lekarki 14.01 a na #d pod koniec miesiąca ;) . Płeć też mi narazie nie jest znana, chociaż wydaje mi się ze bedzie to dziewczynka a ja tak chce drugiego chłopca.

Zgłoś nadużycie #5008 5 stycznia 2016, 16:27

Anika29 Zaprawiona w bojach

alillah napisał(a)

Znalazłam dziś jedyne w moim mieście zajęcia z gimnastyki dla kobiet w ciąży. Zadzwoniłam, bo od dawna już chciałabym jakoś ćwiczyć, ruszać się, żeby nie stracić kondycji i linii i dowiedziałam się, że prowadzone są dopiero od 25 tygodnia ciąży, bo wcześniej gimnastyka jest zagrażająca dla płodu. Słyszałyście coś na ten temat?

Ja byłam 2 tygodnie temu u lekarza , stwierdził że mam zbyt napięte mięśnie dna miednicy i polecił zapisanie się na zajęcia gimnastyczne dla kobiet w ciąży. Więc ja w tym tygodniu lub przyszłym się na takie wybieram. Na pewno istnieją ćwiczenia które można stosowac od początku ciąży, może akurat te, na które chciałaś się zapisać są jakieś inne, i moga być wykonywane dopiero po 25 tyg..

Zgłoś nadużycie #5009 5 stycznia 2016, 17:44

buka87 Supermama
Z tymi cwiczeniami to moim zdaniem trzeba skonsultowac z lekarzem i jak nie ma przeciwskazann to mozna cwiczyc :)
Ja wypilam pol szklanki coli pierwszy raz w ciazy, ciekawe czy to obudzi dzidziora :)

Zgłoś nadużycie #5010 5 stycznia 2016, 17:49

karola16101 Początkująca
Witam wszystkie czerwcóweczki :) :) bardzo się cieszę, że mogę do was dołączyć. Normalnie jestem podekscytowana hehe :) :) :D Jak sie czujecie ?? Jak przebiega wam ciąża :) u mnie na chwile obecna wszystko przebiega prawidlowo puk puk odpukac oby tak przetrwac do konca :p