Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #4431 19 grudnia 2015, 13:26

i057 Fajna mama
Kobietki dostałam surową szynkę i nie wiem co mam z nią zrobić jakieś propozycje?
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #4432 19 grudnia 2015, 13:51

buka87 Supermama

i057 napisał(a)

Kobietki dostałam surową szynkę i nie wiem co mam z nią zrobić jakieś propozycje?

Ja bym upiekła i zrobiła sos do niej pieczarkowy, musztardowy albo chrzanowy :D Ale to zależy na co masz smaka :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #4433 19 grudnia 2015, 17:20

Kasiek25 Fajna mama
Ale tu dziś cisza i spokój :)

Zgłoś nadużycie #4434 19 grudnia 2015, 17:46

alillah Zaprawiona w bojach
Bo zakupy, porządki, choinki, te sprawy... ;)

Zgłoś nadużycie #4435 19 grudnia 2015, 19:24

pinka Gotowa na wszystko
Hej. Ja dzisiaj musiałam na cieszyć się mężem. Wczoraj w nocy wrócił po tygodniowym wyjeździe. Byliśmy na długim spacerze i na pstrągu w restauracji. Bardzo miły dzień za to ja teraz już jestem padnieta.
Mam już taki duży brzuch że momentami zastanawiam się czy to normalne. Ehhh.

Zgłoś nadużycie #4436 19 grudnia 2015, 19:31

Tauriel Fajna mama
Ja sie pochwale - zakup nr 2 :D Tesco - f&f

Zgłoś nadużycie #4437 19 grudnia 2015, 19:40

Kasiek25 Fajna mama

Tauriel napisał(a)

Ja sie pochwale - zakup nr 2 :D Tesco - f&f

Śliczne! Są promocje? Ile zapłaciłaś? Żałuję, że nie znam płci bo teraz rabaty wszędzie.

Zgłoś nadużycie #4438 19 grudnia 2015, 19:41

Kasiek25 Fajna mama

pinka napisał(a)

Hej. Ja dzisiaj musiałam na cieszyć się mężem. Wczoraj w nocy wrócił po tygodniowym wyjeździe. Byliśmy na długim spacerze i na pstrągu w restauracji. Bardzo miły dzień za to ja teraz już jestem padnieta.
Mam już taki duży brzuch że momentami zastanawiam się czy to normalne. Ehhh.

No to miło spędziliście czas, pocieszę Cię, że ja też dziś jakaś bez siły i mam typowy dzień kanapowy. Jutro idziemy na urodziny do teściowej. Pochwal się brzuszkiem :)

Zgłoś nadużycie #4439 19 grudnia 2015, 19:48

Mujer Zaprawiona w bojach
Hej :)
Byłam wczoraj na swoim pierwszy usg, tzw. genetycznym. Trafił mi się niezły lekarz. Taki dziadek. Na wstępnie "Monika, ściągaj majtki", Potem walił różne teksty, że kiepsko się ogoliłam, bo go moje uda kłują, że jak chciałam tak jedno po drugim to mogłam sobie bliźniaki zrobić, ogólnie mało komfortowa wizyta. Ale najważniejsze, że widziałam maleństwo i jest całe i zdrowe. Zapytałam o zdjęcie, to powiedział, że będzie u mojej lekarki i mogę sobie gazetkę wziąć. Także nic nie wiem, nic nie mam, oprócz tego, że wiem, że wszystko w porządku ;) I tak dopiero wczoraj do mnie tak dobitnie dotarło, że jestem w tej ciąży.
alillah, gratuluję wizyty :) i tak jak Buka pisała, trzeba uważać na wit A w ciąży, aby nie przedawkować. No i kubuś ma mega dużo cukru, także chyba nie najlepszy ;) Lepiej takie soki 100% ;)
I czy poznanie płci jest takie ważne i tak wiele zmiania, to nie wiem. Ja z Adaskiem poznałam przy porodzie :)

My 1 listopda powiedzieliśmy najbliższym, a potem jakoś się rozniosło :P Nie umiałabym za długo tego trzymać przed mamą, gadamy codzinnie po kilka razy i praktycznie o wszystkim i jest dla mnie dużym wsparciem, więc musiała wiedzieć od razu. No i mama bardzo czekała na kolejnego wnuka.

Zgłoś nadużycie #4440 19 grudnia 2015, 20:04

Mujer Zaprawiona w bojach
A i jeszcze, bo zapomniałam
BędęMamą, mierz sobie ciśnienia w domu, najlepiej codziennie, jak masz dobre to nie ma sensu brać tabletek, a chyba nawet niewskazane. Tylko najpierw bym sprawdziła czy Twój ciśnieniomierz dobrze wskazuje. Niektórzy tak mają, że u lekarza im ciśnienie skacze. Ja mam tak z pulsem znowu. U lekarza po 125, a w domu normalne, ponad 70.

Zgłoś nadużycie #4441 19 grudnia 2015, 20:21

Tauriel Fajna mama

Kasiek25 napisał(a)

Śliczne! Są promocje? Ile zapłaciłaś? Żałuję, że nie znam płci bo teraz rabaty wszędzie.

Ja tez nie znam ;) z ciuszkami szaleć nie będę, bo mam sporo po małej (dałam koleżance i juz odpada mi tez swoje), wiec to talie wybryki haha póki co neutralne :) ale po nowym roku zacznę kupować inne gadżety, tj butelki, smoczki, art pielęgnacyjne - dużo tego bedzie, wiec czas zacząć żeby portfel nie ucierpiał :P za te dałam 15 zł rozm. 62 :)
Mujer na jakich Ty buraków trafiasz.. Współczuje :/ najważniejsze, ze dzidzia rośnie zdrowiutko ! Gratuluje ;)

Zgłoś nadużycie #4442 19 grudnia 2015, 20:27

pinka Gotowa na wszystko
Tauriel śliczne. Ja jeszcze nic nie kupiłam.
Mujer to ci się lekarz trafił ale najważniejsze, że widziałaś maleństwo i wszystko jest dobrze.
To mój grubas. Zdjęcie z piątku.

Zgłoś nadużycie #4443 19 grudnia 2015, 20:37

Kasiek25 Fajna mama

pinka napisał(a)

Mujer to ci się lekarz trafił ale najważniejsze, że widziałaś maleństwo i wszystko jest dobrze.

Rzeczywiście duży brzuszek. u mnie jeszcze nic nie widać.

Zgłoś nadużycie #4444 19 grudnia 2015, 20:41

BedeMama Zaprawiona w bojach

Mujer napisał(a)

A i jeszcze, bo zapomniałam
BędęMamą, mierz sobie ciśnienia w domu, najlepiej codziennie, jak masz dobre to nie ma sensu brać tabletek, a chyba nawet niewskazane. Tylko najpierw bym sprawdziła czy Twój ciśnieniomierz dobrze wskazuje. Niektórzy tak mają, że u lekarza im ciśnienie skacze. Ja mam tak z pulsem znowu. U lekarza po 125, a w domu normalne, ponad 70.

Ciśnienie mierzę nawet kilka razy dziennie, nigdy nie mam podwyższonego, a u gina masakra. Trzy razy byłam i zawsze 150/100, ale w sumie zawsze tak miałam u każdego lekarza, nie zdziwię się jak dostanę w końcu skierowanie do szpitala, nie wiem czemu tak mam :(

Zgłoś nadużycie #4445 19 grudnia 2015, 20:41

BedeMama Zaprawiona w bojach

pinka napisał(a)

Śliczny, ja mam dużo mniejszy

Zgłoś nadużycie #4446 19 grudnia 2015, 20:42

Kasiek25 Fajna mama

Mujer napisał(a)

Hej :)
Byłam wczoraj na swoim pierwszy usg, tzw. genetycznym. Trafił mi się niezły lekarz. Taki dziadek. Na wstępnie "Monika, ściągaj majtki", Potem walił różne teksty, że kiepsko się ogoliłam, bo go moje uda kłują, że jak chciałam tak jedno po drugim to mogłam sobie bliźniaki zrobić, ogólnie mało komfortowa wizyta. Ale najważniejsze, że widziałam maleństwo i jest całe i zdrowe. Zapytałam o zdjęcie, to powiedział, że będzie u mojej lekarki i mogę sobie gazetkę wziąć. Także nic nie wiem, nic nie mam, oprócz tego, że wiem, że wszystko w porządku ;) I tak dopiero wczoraj do mnie tak dobitnie dotarło, że jestem w tej ciąży.
alillah, gratuluję wizyty :) i tak jak Buka pisała, trzeba uważać na wit A w ciąży, aby nie przedawkować. No i kubuś ma mega dużo cukru, także chyba nie najlepszy ;) Lepiej takie soki 100% ;)
I czy poznanie płci jest takie ważne i tak wiele zmiania, to nie wiem. Ja z Adaskiem poznałam przy porodzie :)

My 1 listopda powiedzieliśmy najbliższym, a potem jakoś się rozniosło :P Nie umiałabym za długo tego trzymać przed mamą, gadamy codzinnie po kilka razy i praktycznie o wszystkim i jest dla mnie dużym wsparciem, więc musiała wiedzieć od razu. No i mama bardzo czekała na kolejnego wnuka.

Gratuluję zdrowego dzidziusia a współczuję lekarza.

Zgłoś nadużycie #4447 19 grudnia 2015, 21:02

i057 Fajna mama

Tauriel napisał(a)

Ja tez nie znam ;) z ciuszkami szaleć nie będę, bo mam sporo po małej (dałam koleżance i juz odpada mi tez swoje), wiec to talie wybryki haha póki co neutralne :) ale po nowym roku zacznę kupować inne gadżety, tj butelki, smoczki, art pielęgnacyjne - dużo tego bedzie, wiec czas zacząć żeby portfel nie ucierpiał :P za te dałam 15 zł rozm. 62 :)
Mujer na jakich Ty buraków trafiasz.. Współczuje :/ najważniejsze, ze dzidzia rośnie zdrowiutko ! Gratuluje ;)

Moja znajoma też chodZi do takiego lekarza co już ma w zwyczaju z takimi tekstami wyjeżdżać i ona też do niego z takimi tekstami więc się dogadają :)

U nas nadal wszystko w rozsypce dekoder od telewizji zabrali i kazali za godzinę po niego podejść że niby nowe oprogramowanie wgrali a po podłączeniu w domu to samo :/ ale po godzinie się zastanowił i zaczął działać :) jeszcze tylko drzwi tak mogli naprawić ..

Dzisiaj Jeszcze u teściowej byliśmy i nie wiem czy ten nastrój świąteczny Czy co ale z tekstem "że już widać ciążę i buzka mi się zmieniła "

W sklepe nic ciekawego w koszyku mało a sumka do zapłacenia nie mała aż do sklepu następnego nie chciało się wchodzić ale co zrobić coś jeść trZeba. NajbardZiej zadowolona Dalia bo dostała nowe paputy bo musi wkładki ortopedyczne nosić i zapinane musi mieć i nie na rzep bo inaczej z nogi same spadaja
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #4448 19 grudnia 2015, 21:09

alillah Zaprawiona w bojach
Mujer, ja też gratuluję, że wszystko w porządku, ale nie zazdroszczę lekarza ;) Ja mam ogromne szczęście do lekarza, do którego nie trafiam, jest naprawdę w porządku :)
My wreszcie ubraliśmy choinkę, w domu pachnie sosną i od razu czuć klimat świąt... :)

Zgłoś nadużycie #4449 19 grudnia 2015, 21:10

buka87 Supermama
Tauriel ale dorwałaś prześliczne wdzianko! :) Zazdrocha! :)
Mujer ja piernicze ale lekarz;/ No brak słów. Z takimi komentarzami to już wogóle bezczelny;/
Bedemamą a moze sie stresujesz u lekarza i cisnienie rosnie ??
Pinka super brzuszek, masz sie juz czym chwalić :) ) P.S fajna data ślubu! :) Też chcielismy wtedy brać slub :) ) w szczęśliwą 13 :) )

A ja wróciłam wlasnie z kina z Gwiezdnych Wojen :) Wysiedziałam bez siq, zjadłam popcorn na co dzieciaczek sie ożywił strasznie :) Nic mnie nie boli oproczy tyłka od siedzenia :D Było barrdzo fajnie ;) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #4450 19 grudnia 2015, 21:18

Tauriel Fajna mama
Pinka ładnie rośniesz ! Ja powoli tez 😊
Iwona kurde badziewie dają :/ oby na "wolne" sie nie skasztaniło :D
Buka podziwiam - gwiezdne wojny to w ogóle nie moje klimaty ;)
Bedemama weź swój ciśnieniomierz na następna wizytę, moze wasze sprzęty nie są zsynchronizowane :P