Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #4071 14 grudnia 2015, 21:55

AngeloCustode Zadomowiona
To zdjecia z moich ostatnich badan z 3 grudnia. w końcu wrzuciłam je na dysk, a brzuchol z dziś. Strasznie rośnie.
Czytam Wasze wiadomości i może ze mną coś nie tak... nie odczuwam nic, żadnych ruchów. Tzn. tak mi sie wydawało jakiś tydzień temu, uczucie, którego nigdy wcześniej nie czułam. Było tak trzy dni pod rząd o tej samej godzinie i trwało sekundkę, ale skończyło się, a tak to nic... 
Miałam nadzieję, że na prenatalnych dostanę super zdjęcia a tu lipa... nie dostałam nic :(
Tęsknię już za widokiem mojego szkraba pod sercem :)
i mam nadzieję, że wkrótce zacznę odczuwać ruchy.
a mój szkrab na zdjęciu przybija Wam żółwika :D

Zgłoś nadużycie #4072 14 grudnia 2015, 22:17

BedeMama Zaprawiona w bojach

AngeloCustode napisał(a)

To zdjecia z moich ostatnich badan z 3 grudnia. w końcu wrzuciłam je na dysk, a brzuchol z dziś. Strasznie rośnie.
Czytam Wasze wiadomości i może ze mną coś nie tak... nie odczuwam nic, żadnych ruchów. Tzn. tak mi sie wydawało jakiś tydzień temu, uczucie, którego nigdy wcześniej nie czułam. Było tak trzy dni pod rząd o tej samej godzinie i trwało sekundkę, ale skończyło się, a tak to nic... 
Miałam nadzieję, że na prenatalnych dostanę super zdjęcia a tu lipa... nie dostałam nic :(

Żółwik :)
Na ruchy masz jeszcze czas. Przecież to dopiero 14 tc.
A brzusio już piękny.
Kurcze chyba i ja muszę wam w końcu brzuszek pokazać :)

Zgłoś nadużycie #4073 14 grudnia 2015, 22:27

Tak mi się też wydawało ze wcześnie, ale niektóre z Was w młodszej ciąży czują juz coś. Ale bede cierpliwie czekać. No pokaz brzuch pokaz. :)

Zgłoś nadużycie #4074 14 grudnia 2015, 23:10

AngeloCustode napisał(a)

Tak mi się też wydawało ze wcześnie, ale niektóre z Was w młodszej ciąży czują juz coś. Ale bede cierpliwie czekać. No pokaz brzuch pokaz. :)

Ja czuję ruchy dopiero od ponad tygodnia
Pokażę, tylko, że raczej go jeszcze nie posiadam :)

Zgłoś nadużycie #4075 15 grudnia 2015, 7:21

Fajnie masz, zazdroszczę braku brzucha,ja się nie spodziewałam,ze tak szybko bedzie taki duży.

Zgłoś nadużycie #4076 15 grudnia 2015, 8:08

buka87 Supermama

AngeloCustode napisał(a)

No ładny, pokaźny brzuszek. To Twoje pierwsze dziecko? Pewnie masz wąskie biodra i dzidziora wypchało do przodu :)
Ja juz po badaniach :) Jeszcze tylko wizyta u położnej i spokój :) A wieczorem idziemy na impreze niespodzianke kolegi. Jeszcze musze prezentow poszukac bo nic nie mam;(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #4077 15 grudnia 2015, 8:31

stokrotka88 Zaprawiona w bojach
Hej! Buka na czym polega wizyta u położnej? Ja nie byłam i nikt mi nie mówił, że mam iść..

Zgłoś nadużycie #4078 15 grudnia 2015, 8:54

buka87 Supermama

stokrotka88 napisał(a)

Hej! Buka na czym polega wizyta u położnej? Ja nie byłam i nikt mi nie mówił, że mam iść..

Ja mam u położnej robioną cytologię i czystość pochwy :) Ale może inni mają u lekarza od razu przy wizycie.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #4079 15 grudnia 2015, 8:59

Mama_Ludzika Zaprawiona w bojach
To i ja pokaze swój brzuszek :)

Zgłoś nadużycie #4080 15 grudnia 2015, 9:17

i057 Fajna mama
Ładne brzuszki :) i ten żółwik :)

AngeloCustode
Nie masz się czym przejmowac jeśli nic jeszcze nie czujesz jest wiele czynników wpływających na to kiedy odczujesz i trzeba poczekac.. No niby w ll ciaży juz szybciej wszystko czuć. Ja czekam na noworoczne kopniaczki i walentynkową wiadomośc o płci :)
U mnie brzuch praktycznie stoi w miejscu, tak się moze wydawac bo mam -4kg
Wziełam ksiażeczke ciaży z Dalia i na tym etapie ważyłam 0,5 kg więcej to chyba nie ma takiej tragedii
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #4081 15 grudnia 2015, 9:19

Tauriel Fajna mama
Ładne domki 😊 Z ruchami dużo zależy od tego czy to Twoje pierwsze dzieck, powłoki brzuszne nie są jeszcze tak rozciągnięte, gdzie masz łożysko.. Ja w niedziele czułam, wczoraj mniej - to nie są jakieś tam kopniaki tylko lekki szelest :) mam łożysko na tulniej ścianie a to moje drugie dzidzi wiec mogę je szybciej czuć :)

Zgłoś nadużycie #4082 15 grudnia 2015, 9:37

Tauriel napisał(a)

Ładne domki 😊 Z ruchami dużo zależy od tego czy to Twoje pierwsze dzieck, powłoki brzuszne nie są jeszcze tak rozciągnięte, gdzie masz łożysko.. Ja w niedziele czułam, wczoraj mniej - to nie są jakieś tam kopniaki tylko lekki szelest :) mam łożysko na tulniej ścianie a to moje drugie dzidzi wiec mogę je szybciej czuć :)

Ja czuję kopniaczki i to bardzo bardzo często. Praktycznie od pierwszych ruchów czułam min. 5 razy dziennie, teraz czuję za każdym razem jak leżę i położę rękę na brzuchu.
A najcudowniejsze jest jak zaraz po przebudzeniu dostaje kopniaczka. Kocham to.

Noc miałam straszną. Okropnie bolały mnie pachwiny i coś w pochwie, ale teraz jest już ok. Ciekawe co znowu się do mnie przyplątało. No i plam z każdym dniem mam więcej. Oj nie służy mi ciąża.

U mnie już 5 miesiąc, a niedawno był 5 tc. Jak ten czas szybko leci. Teraz wyczekuję na 26 tc. A później będę odliczała już tygodnie do końca

Zgłoś nadużycie #4083 15 grudnia 2015, 9:53

i057 Fajna mama
BedeMama
Ja od pierwszej ciąży stwierdziłam że ciąza dla mnie nie jest przyjemnoscią bo fatalnie się w niej czuje ale to że trwa 9mc daje mi silę do wytrwania :) jeszcze 6 i bycie w ciąży i tworzenie nowego życia uznam za zrealizowane w swoim życiu
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #4084 15 grudnia 2015, 9:59

A mówią, że ciąża to taki piękny stan :)
U mnie od dzisiaj równe 5 miesiecy do porodu. Coś nieprawdopodobnego!

Zgłoś nadużycie #4085 15 grudnia 2015, 10:00

Haifa Zaprawiona w bojach
Hej dziewczynki . Angelo jej ale ty masz brzuszek duży . To ja mam micro hehe . Dziś wizyta ale dopiero o 18.40 więc mnóstwo czasu

Zgłoś nadużycie #4086 15 grudnia 2015, 10:05

alillah Zaprawiona w bojach
Na Dzień dobry TVN reportaż o matkach, które poznały się na forum parentingowym i już od 10 lat spotykają się regularnie, robią zjazdy w centrum Polski (47 rodzin), latają razem do Paryża (17 babek) i zawarły naprawdę silne przyjaźnie :) Może z nami też tak będzie...? ;) ;)

Zgłoś nadużycie #4087 15 grudnia 2015, 10:15

i057 Fajna mama

BedeMama napisał(a)

A mówią, że ciąża to taki piękny stan :)
U mnie od dzisiaj równe 5 miesiecy do porodu. Coś nieprawdopodobnego!

W poprzedniej ciąży jak mi nudności i wymioty ustały to tak mnie kręgosłup bolał że nie wiedziałam czy mam siedzieć czy leżeć A najlepiej to ryczeć. Uspokoiło się dopiero miesiąc przed końcem i to był piękny czas w ciąży :) narazie żadnych bóli nie odczuwam więc może być piękna ta ciąża jak tylko jedzenie bedzie smakowalo :)

Zgłoś nadużycie #4088 15 grudnia 2015, 10:16

Też oglądałam . To zależy tylko od nas 😊

Zgłoś nadużycie #4089 15 grudnia 2015, 11:15

Tauriel Fajna mama
Jestem po wizycie, dzidzia cała i zdrowa :) przyczyna plamien jest łożysko, bardzo nisko.. A jednak :/ ma jeszcze 5 tygodni żeby sie przesunąć do góry, jak nie to bedzie przodujące :/ póki co przez dwa tygodnie ani drgnęło :( ale nie martwię sie na zapas :) widziałam bobasa :) :) to dodaje mi sił !

Zgłoś nadużycie #4090 15 grudnia 2015, 11:20

Tauriel a płeć widziałaś ?