Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #3971 13 grudnia 2015, 12:54

i057 Fajna mama
Ja zjadłam placka ziemniaczanego bo za mną chodzil a mąz i córcia chcieli frytki, schabowego i surówkę.
Bardzo nudny dzien u nas. Co do jedzenia to tez wymyślam i szukam Bóg wie czego w tej lodówce jakby lodówka dna nie miała.
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #3972 13 grudnia 2015, 13:18

emilia92 Gotowa na wszystko
Macie zdjecie brzuszka maly narazie

Zgłoś nadużycie #3973 13 grudnia 2015, 13:52

maja3 Gotowa na wszystko
Hej. U mnie dziś odpoczynku ciąg dalszy. Zalegam od rana, wstaje tylko na siku. Za to cały czas jem słodkie 😏 Masakra, galaretki w czekoladzie, knopersy, ciasteczka francuskie... Ciagle mam ochotę na słodycze, wszystko inne mogłoby nie istnieć . Boje sie, ze przy tym leżeniu i jedzeniu słodyczy zaraz będę jak słoń ! We wtorek idę do mojego ginka na kontrole, zobaczymy co mi powie. Na obiad mam żurek...choć nie mam ochoty na niego. No i takie rzeczy właśnie u mnie :)

Zgłoś nadużycie #3974 13 grudnia 2015, 14:13

Tauriel Fajna mama
Buka nie fisiuj, każdemu sie zdarza :D ja mam ochotę na wszystko dosłownie, jem jak odkurzacz :D

Zgłoś nadużycie #3975 13 grudnia 2015, 14:48

Mujer Zaprawiona w bojach
Buka, wyluzuj, nie od Ciebie to zależy :) Człowiek wchodzi, tyle do nadrobienia, a to Buka haha

Czy któraś z Was zmieniała ginkologa w ciąży? Wystarczy karta ciąży i badania? I jeszcze jedno. Ta wysłała mi do kardiologa. Dostałam od niej skierowanie i mam termin na luty. Jakbym ją zmieniła to dalej mam prawo do tej wizyty? Coraz bardziej myślę nad zmianą i nawet znalazłam ginekologa z dobrymi opiniami też na nfz. Co prawda z innej dzielnicy, ale blisko, więc dałabym radę. Tylko boję się ile musiałabym czekać, jutro zadzwonię i zapytam co i jak.

Ale dzisiaj pogoda. Głowa mnie boli cały dzień i jestem do niczego. Mam ostatnio jakiś kryzys. Czuję się do niczego, nic mi się nie chcę i jakoś tak mi źle. Ciągle siedzę sama z Adaśkiem, już przmęczona jestem. Ten mi choruje i nawet do ludzi wyjść nie można.

Zgłoś nadużycie #3976 13 grudnia 2015, 16:38

pinka Gotowa na wszystko
Hejka. Ja dzisiaj wybyłam do rodziców. Mój mąż wyjechał dzisiaj na szkolenie na cały tydzień wiec ja żeby nie siedzieć sama w mieszkaniu wyjechałam na ten czas. :-)

Zgłoś nadużycie #3977 13 grudnia 2015, 16:39

kaja.k12 Zaprawiona w bojach

Mujer napisał(a)

Buka, wyluzuj, nie od Ciebie to zależy :) Człowiek wchodzi, tyle do nadrobienia, a to Buka haha

Czy któraś z Was zmieniała ginkologa w ciąży? Wystarczy karta ciąży i badania? I jeszcze jedno. Ta wysłała mi do kardiologa. Dostałam od niej skierowanie i mam termin na luty. Jakbym ją zmieniła to dalej mam prawo do tej wizyty? Coraz bardziej myślę nad zmianą i nawet znalazłam ginekologa z dobrymi opiniami też na nfz. Co prawda z innej dzielnicy, ale blisko, więc dałabym radę. Tylko boję się ile musiałabym czekać, jutro zadzwonię i zapytam co i jak.

Ale dzisiaj pogoda. Głowa mnie boli cały dzień i jestem do niczego. Mam ostatnio jakiś kryzys. Czuję się do niczego, nic mi się nie chcę i jakoś tak mi źle. Ciągle siedzę sama z Adaśkiem, już przmęczona jestem. Ten mi choruje i nawet do ludzi wyjść nie można.

Jeny mi tez leb rozsadzi😱 Mam w domu apap tylko ale czytalam w ulotce ze nie moge go wziac 😑🔫

Zgłoś nadużycie #3978 13 grudnia 2015, 16:48

Kasiek25 Fajna mama

kaja.k12 napisał(a)

Jeny mi tez leb rozsadzi😱 Mam w domu apap tylko ale czytalam w ulotce ze nie moge go wziac 😑🔫

Znajdź na internecie aptekę całodobową w Twoim mieście i leć po paracetamol. Nie ma sensu się męczyć. Ja odkąd jestem w ciąży wzięłam go raz, gdy już naprawdę nie mogłam wytrzymać a tak to jak zaczyna mi się migrena to biorę kąpiel i idę spać, póki mi się nie rozkręci. To pewnie wina pogody i jakieś skoki ciśnienia są, że tak te głowy bolą. Mnie zaczęła brać ochota na słodkie, pierwszy raz w ciąży, bo wcześniej mnie odrzucało od słodyczy i właśnie wsadziłam do piekarnika piernika z kawałkami gorzkiej czekolady ;D

Zgłoś nadużycie #3979 13 grudnia 2015, 17:32

A moj brzuszek wyglada tak...

Zgłoś nadużycie #3980 13 grudnia 2015, 17:42

Malina89 Fajna mama
Apap jest dozwolony w ciazy. Ja bralam przez kilka dni 3x dziennie przy bolu zeba a synek jest zdrowy :-) poza tym bol jest gorszy dla dziecka wg mnie

Zgłoś nadużycie #3981 13 grudnia 2015, 17:57

Tauriel Fajna mama

Mujer napisał(a)

Skierowanie na pewno bedzie wazne ;) nie musisz gobdostarczyc wcześniej, przed wizyta do placówki ? A co do zmiany lekarza, to wystarczy Ci to, co masz :) ja co prawda lekarza bie zmieniałam ale problemu byc nie powinno.
Apap słyszałam, ze jest do bani.. Lepiej paracetamol - in prościej tym mniej szkodzi maluszkowi :)
Śliczne brzuszki !!

Zgłoś nadużycie #3982 13 grudnia 2015, 17:59

Malina89 napisał(a)

Apap jest dozwolony w ciazy. Ja bralam przez kilka dni 3x dziennie przy bolu zeba a synek jest zdrowy :-) poza tym bol jest gorszy dla dziecka wg mnie

Czytalam ulotke i jest zabronione dla kobiet w ciazy i karmiacych wiec wole nie brac ;)

Zgłoś nadużycie #3983 13 grudnia 2015, 18:20

alillah Zaprawiona w bojach
Ja wczoraj miałam migrenę, cały dzień miałam przez to mdłości, ale nic nie brałam...
Dziś mam masakryczny dzień. Cały czas zamulam, popołudniu spałam 2h, a podbrzusze jak bolało, tak boli :( Od początku ciąży mam kłucia, ale aż takich nigdy, bardzo się martwię :(

Zgłoś nadużycie #3984 13 grudnia 2015, 18:24

Kasiek25 Fajna mama

alillah napisał(a)

Ja wczoraj miałam migrenę, cały dzień miałam przez to mdłości, ale nic nie brałam...
Dziś mam masakryczny dzień. Cały czas zamulam, popołudniu spałam 2h, a podbrzusze jak bolało, tak boli :( Od początku ciąży mam kłucia, ale aż takich nigdy, bardzo się martwię :(

A kiedy masz wizytę kontrolną u ginka?

Zgłoś nadużycie #3985 13 grudnia 2015, 18:31

alillah Zaprawiona w bojach
W piątek mam USG prenatalne, 22go wizytę u gina na NFZ, a 6go stycznia u mojej prywatnej. Muszę jeszcze zrobić USG ze skierowania na NFZ, może pojadę jutro, jak uda mi się zapisać...

Zgłoś nadużycie #3986 13 grudnia 2015, 19:41

Grabka Początkująca
Mujer możesz zmienić lekarza w każdej chwili, karta ciąży (z wpisanymi badaniami) wystarczy. Skierowania od poprzedniej lekarki będą dalej ważne.

Ja dzisiaj miałam aktywny dzień. Rano kościół, później spacer w poszukiwaniu szyszek do stroików. Na obiad pojechaliśmy do teściów a potem na jarmark świąteczny. Cieszę się że już mijają mi senność i mdłości i mogę normalnie funkcjonować. Dziś się ważyłam... cały czas trzymałam się wagi aż tu nagle 2 kg do przodu:/
Synek 04.03.2015-12.03.2015

Zgłoś nadużycie #3987 13 grudnia 2015, 19:49

Kasiek25 Fajna mama

Grabka napisał(a)

Mujer możesz zmienić lekarza w każdej chwili, karta ciąży (z wpisanymi badaniami) wystarczy. Skierowania od poprzedniej lekarki będą dalej ważne.

Ja dzisiaj miałam aktywny dzień. Rano kościół, później spacer w poszukiwaniu szyszek do stroików. Na obiad pojechaliśmy do teściów a potem na jarmark świąteczny. Cieszę się że już mijają mi senność i mdłości i mogę normalnie funkcjonować. Dziś się ważyłam... cały czas trzymałam się wagi aż tu nagle 2 kg do przodu:/

To, że tyjesz w ciąży to normalna sprawa i nie ma się co załamywać ;) Dzidzia rośnie i to najważniejsze.

Zgłoś nadużycie #3988 13 grudnia 2015, 19:52

motylek1909 Supermama

kaja.k12 napisał(a)

apap mozna ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3989 13 grudnia 2015, 19:57

i057 Fajna mama
Mi musi waga w górę trochę skoczyc ale do jedzenia nie specjalnie mnie ciągnie, wmuszam po trochę bo teraz juz dziecko więcej potrzebuje
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #3990 13 grudnia 2015, 20:18

Anika29 Zaprawiona w bojach

Mujer napisał(a)

Ja zmieniałam, tzn będę zmieniać.. na początku byłam na NFZ, później 2x prywatnie ale żaden z lekarzy mi nie spasował, więc pod koniec grudnia będzie trzecia próba... Troche mnie to martwi, że nie mam jeszcze swojego lekarza...