Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #3771 12 grudnia 2015, 12:49

i057 Fajna mama
Maja skad te krwawienie ?
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #3772 12 grudnia 2015, 12:53

maja3 Gotowa na wszystko
Miałam wczoraj taki dzien, ze zrobiłabym dosłownie wszystko- tyle we nie było energii..wiec mało sie oszczedzalam, sprzątałam i w ogole. Na dodatek wieczorem zachciało sie bara bara... Wstałam o 3 do wc ale było w porządku, a o 5 juz zalałam całe łóżko krwią od razu pojechaliśmy do szpitala, tak sie bałam 😞😞😞 okazało sie ze kobieta jest bardzo ukrwiona tam na dole i trzeba uważać. Nawet zakazano mi pozostawać w pozycji siedzącej dłuższy czas. Mam lezec plackiem kolejne 5 dni i ustawić wizytę u swojego ginka na 22 grudnia.dostalam dupka 3x dziennie po jednej tabletce i muszę skontrolować za dwa tygodnie czy wszystko okej. Na szczęście wszystko z dzidziusiem dobrze jest!!!! mamy zakaz wspołżycia przez jakiś czas. Ale ja juz nie chce tego przezywać. Najgorsze, ze ja mam słabe libido w ciąży i od święta mam ochotę...widocznie nawet wtedy nie mogę :) no cóż, najważniejsze jest dzieciątko wiec dla niego zrobie wszystko, kocham je nad życie mimo ze moze sie komuś wydać, ze jest za wczesnie na takie uczucia. Przeżyłam koszmar nie życzę nikomu. Duzo Odpoczywajcie dziewczyny.

Zgłoś nadużycie #3773 12 grudnia 2015, 13:01

buka87 Supermama

maja3 napisał(a)

Miałam wczoraj taki dzien, ze zrobiłabym dosłownie wszystko- tyle we nie było energii..wiec mało sie oszczedzalam, sprzątałam i w ogole. Na dodatek wieczorem zachciało sie bara bara... Wstałam o 3 do wc ale było w porządku, a o 5 juz zalałam całe łóżko krwią od razu pojechaliśmy do szpitala, tak sie bałam 😞😞😞 okazało sie ze kobieta jest bardzo ukrwiona tam na dole i trzeba uważać. Nawet zakazano mi pozostawać w pozycji siedzącej dłuższy czas. Mam lezec plackiem kolejne 5 dni i ustawić wizytę u swojego ginka na 22 grudnia.dostalam dupka 3x dziennie po jednej tabletce i muszę skontrolować za dwa tygodnie czy wszystko okej. Na szczęście wszystko z dzidziusiem dobrze jest!!!! mamy zakaz wspołżycia przez jakiś czas. Ale ja juz nie chce tego przezywać. Najgorsze, ze ja mam słabe libido w ciąży i od święta mam ochotę...widocznie nawet wtedy nie mogę :) no cóż, najważniejsze jest dzieciątko wiec dla niego zrobie wszystko, kocham je nad życie mimo ze moze sie komuś wydać, ze jest za wczesnie na takie uczucia. Przeżyłam koszmar nie życzę nikomu. Duzo Odpoczywajcie dziewczyny.

Jezu to straszne;/ Ja malam plamienia a sie tak bałam a tu taki potop. Straszne. My tez mamy zakaz sexu, podobno szyjka i wszystko jest wrazliwe jak mowisz i łatwo o jakies pekniete naczynka czy otarcia i krew,stres. Ja mam niestety spore libido w ciazy i ciezko mi wytrzymac ale dziecko najwazniejsze. Mam nadzieje ze odbijemy sobie pozniej :)
Ja mam w tym tyg badania, chcialam isc do dentysty i do szpitala zapytac o zabieg ale stwierdzam, ze to za duzo. Szpital odstawie sobie na nowy rok bo to nic pilnego a jednak stres i nerwy będą.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #3774 12 grudnia 2015, 13:27

BedeMama Zaprawiona w bojach
Maju dokładnie wiem co czułaś. Miałam to samo :(
Masakra mam jakieś plamy na brzuchu i swędzi mnie skóra

Zgłoś nadużycie #3775 12 grudnia 2015, 13:35

buka87 Supermama

BedeMama napisał(a)

Maju dokładnie wiem co czułaś. Miałam to samo :(
Masakra mam jakieś plamy na brzuchu i swędzi mnie skóra

Bede mamą a u Ciebie co było przyczyną takiego krwotoku ??
Smaruj plamy olejkami, natłuszczaj i nawilżaj może to poprostu chwilowe przesuszenie, podrażnienie skóry?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #3776 12 grudnia 2015, 13:43

Tauriel Fajna mama
Maja jak dobrze, ze malenstwo całe zdrowe ! My tez musimy odpuścić sex, ostatnio próbowaliśmy delikatnie ale znowu śluz inny (nie krwisty ale nie biały tylko taki ciemniejszy), wiec czekamy.. Dzidzia jest najważniejsza ! Na baraszkowanie bedzie czas ;) Buka jak możesz z tym poczekać, to nie ma co. Teraz święta, nowy rok - jeszcze sie okaże, ze plackiem Cie położą i bedzie lipa

Zgłoś nadużycie #3777 12 grudnia 2015, 13:44

Tauriel Fajna mama
W ogóle przy pierwszej ciazy nic sobie nie żałowaliśmy, ta jest zupełnie inna.. Na 3 juz sie nie zdecyduje, bo bym na zawał zeszła ;)

Zgłoś nadużycie #3778 12 grudnia 2015, 13:46

Haifa Zaprawiona w bojach
Hej dziewczynki
i057 to mialas straszne przezycia z Dalia co przy porodzie ?
Maju jeny kochana oszczedzaj sie :(
A co do miesa to u mnie poprawa duza i cos tam przekąszę ale juz myslalam ze mdłosci minely a dzis cos okropnego i to od rana

Zgłoś nadużycie #3779 12 grudnia 2015, 13:50

buka87 Supermama
Ja nigdy nie pomyslalabym, ze w ciazy bede musiala aż tak na siebie chuchać. 3 miesiące które mówi sie że niby najgorsze poszły jak po maśle a teraz kurcze takie jazdy. Ja nie wiem jak sobie radzą mamy które już mają dziecko i to jeszcze malutkie. A samotne mamy to już w ogóle, podziwiam, szacunek.
Ja bez mojego męża chyba bym nie dała rady. Spadły na niego obowiązki ale nie narzeka, robi wszystko i bardzo mnie wspiera.

Zgłoś nadużycie #3780 12 grudnia 2015, 13:51

Haifa Zaprawiona w bojach
A propo dzieci moje sie rozchorowało - ma bakteryjne zapalenie gardła :/ ech

Zgłoś nadużycie #3781 12 grudnia 2015, 13:58

Kasiek25 Fajna mama
Maja mam nadzieję, że wszystko już będzie dobrze. Odpoczywaj, oszczędzaj się i wstawaj tylko do kibelka.
My właśnie wróciliśmy z zakupów i mamy już wszystkie prezenty :) Załapałam się na promocję w H&M i kupiłam ciążowe spodnie rurki przecenione ze 199 zł na 60 zł. U nas dział H&M Mama bardzo mały i mały wybór ale jestem zadowolona, że upolowałam taką promocję. Dziś planuję ubrać choinkę.

Zgłoś nadużycie #3782 12 grudnia 2015, 15:21

pinka Gotowa na wszystko
Maja dobrze że z maleństwem wszystko dobrze. Teraz leż i odpoczywaj.
Ja dzisiaj się trzy razy dla męża popłakałam, że się bardzo szybko męczę i nie daje rady dokończyć zwykłych domowych czynności.

Zgłoś nadużycie #3783 12 grudnia 2015, 15:33

BedeMama Zaprawiona w bojach

buka87 napisał(a)

Bede mamą a u Ciebie co było przyczyną takiego krwotoku ??
Smaruj plamy olejkami, natłuszczaj i nawilżaj może to poprostu chwilowe przesuszenie, podrażnienie skóry?

Pęknięcie krwiaka w 10 tc. Byłam pewna, że poroniłam. Tragedia co wtedh przeżyłam, a jak usłyszałam na izbie, że z dzidzią wszystko ok byłam najszczęśliwsza na świecie

Zgłoś nadużycie #3784 12 grudnia 2015, 15:38

KachnaS Zadomowiona
Tak Maja wszystko będzie ok na pewno, musimy sobie tak mówić i tak będzie :)

Zgłoś nadużycie #3785 12 grudnia 2015, 15:41

stencel_ka Fajna mama
Hejka, Melduje się i ja. U mnie na razie ok. Tylko mój szkrab złapał chyba jakiegoś wirusa, pół nocy wymioty a nad ranem biegunka. Gorączki nie ma, zjadła śniadanko pobawila się, i teraz śpimy. Miłego dnia :-)

Zgłoś nadużycie #3786 12 grudnia 2015, 15:58

Mujer Zaprawiona w bojach
Maju, odpoczywaj i dużo zdrówka dla Was :*

Kasiek, niestety bardzo ciężko z tymi ginekologami na nfz. W poprzedniej ciąży mój były ginekolog zbadał mnie tylko raz na początku i tylko raz sprawdził serduszko. Nic nie mówił, nie informował mnie o niczym. Także chciałam go zmienić i chyba trafiłam z deszczu pod rynnę. Co prawda ta zawsze bada i w ogóle sprawdza wszystko, ale jej komentarze są nie na miejscu i człowiek nawet nie wie jak zareagować. Przykre to, że się płaci co miesiąc sładki i to sporo kasy, a oni traktują cię jak kogoś drugiej kategorii. I kim ja dla niej jestem, że może sobie walić takie teksty? Wkurza mnie to, że za kasę od razu wszyscy tacy milusi. A trochę szkoda mi kasy, bo mam już dziecko i wolę to przeznaczyć na niego. To może się głupie wydawać, ale za jedną głupią wizytę mam 3-4 mleka dla Adaśka. Nie mówiąc o usg i badaniach... I tak z nim muszę wszędzie prywatnie latać, bo na nfz bym czekałabym do jego 18-stki. Teraz mi od ponad miesiąca choruje i już lekarze załamują ręcę i nie wiedzą co jeszcze. Męczą go tymi sterdydami wziewnymi, które nic nie pomagają. I tak muszę iść do laryngologa prywatnie, bo inaczej spławiają. A moja znajoma miała podobny przypadek z synkiem i dopiero laryngolog sprawdził migdałki, wyszło że jednak przerośnięte i zrobiła wymaz z noska i pneumokoki i jakies bakterie. Dostał maść z antybiotykiem i na razie jest spokój. Mam go obserwować przez weekend jak dalej nie przejdzie to rtg klatki piersiowej. To się wyżaliłam, ehhhh.

Kaja,  i jak dostałaś to zwolnienie? Co na to drugi ginekolog?

Buka, z małym dzieckiem jest ciężko to fakt, ale wszystko da się przeżyć. Co prawda muszę przewijać jego kupki z miską w ręku, ale daję radę :P Czasem usypiam na stojąco, a muszę się nim zajmować od rana do wieczora, ale cóż poradzić ;)

Zgłoś nadużycie #3787 12 grudnia 2015, 16:02

Kasiek25 Fajna mama
Mujer jesteś bardzo dzielna i na pewno dasz radę! A Adasiowi życzę dużo zdrówka.

Zgłoś nadużycie #3788 12 grudnia 2015, 16:35

i057 Fajna mama

Haifa napisał(a)

Hej dziewczynki
i057 to mialas straszne przezycia z Dalia co przy porodzie ?
Maju jeny kochana oszczedzaj sie :(
A co do miesa to u mnie poprawa duza i cos tam przekąszę ale juz myslalam ze mdłosci minely a dzis cos okropnego i to od rana

No poród był straszny ale dobrze że tak się skończył :) mam nadzieje że teraz tylko bedzie lepszy. Juz mi położna powiedziała że jestem taka wąska tu że bez nacięcia się poród nie odbędzie i faktycznie to przy seksie czuć bo mąż się cieszy :p niech sobie nie tłumaczy wielkościa haha :D

Co do mdłości to u mnie po paru dniach potrafią wrócic kiedy ja juz pełna życia że nie wróca :)
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #3789 12 grudnia 2015, 16:41

i057 Fajna mama

Mujer napisał(a)

Maju, odpoczywaj i dużo zdrówka dla Was :*

Kasiek, niestety bardzo ciężko z tymi ginekologami na nfz. W poprzedniej ciąży mój były ginekolog zbadał mnie tylko raz na początku i tylko raz sprawdził serduszko. Nic nie mówił, nie informował mnie o niczym. Także chciałam go zmienić i chyba trafiłam z deszczu pod rynnę. Co prawda ta zawsze bada i w ogóle sprawdza wszystko, ale jej komentarze są nie na miejscu i człowiek nawet nie wie jak zareagować. Przykre to, że się płaci co miesiąc sładki i to sporo kasy, a oni traktują cię jak kogoś drugiej kategorii. I kim ja dla niej jestem, że może sobie walić takie teksty? Wkurza mnie to, że za kasę od razu wszyscy tacy milusi. A trochę szkoda mi kasy, bo mam już dziecko i wolę to przeznaczyć na niego. To może się głupie wydawać, ale za jedną głupią wizytę mam 3-4 mleka dla Adaśka. Nie mówiąc o usg i badaniach... I tak z nim muszę wszędzie prywatnie latać, bo na nfz bym czekałabym do jego 18-stki. Teraz mi od ponad miesiąca choruje i już lekarze załamują ręcę i nie wiedzą co jeszcze. Męczą go tymi sterdydami wziewnymi, które nic nie pomagają. I tak muszę iść do laryngologa prywatnie, bo inaczej spławiają. A moja znajoma miała podobny przypadek z synkiem i dopiero laryngolog sprawdził migdałki, wyszło że jednak przerośnięte i zrobiła wymaz z noska i pneumokoki i jakies bakterie. Dostał maść z antybiotykiem i na razie jest spokój. Mam go obserwować przez weekend jak dalej nie przejdzie to rtg klatki piersiowej. To się wyżaliłam, ehhhh.

Kaja,  i jak dostałaś to zwolnienie? Co na to drugi ginekolog?

Buka, z małym dzieckiem jest ciężko to fakt, ale wszystko da się przeżyć. Co prawda muszę przewijać jego kupki z miską w ręku, ale daję radę :P Czasem usypiam na stojąco, a muszę się nim zajmować od rana do wieczora, ale cóż poradzić ;)

I takie mamuski lubie.. Nie rozumiem osób które dzieci patrzą tylko podsyłać dziadką.

Zgłoś nadużycie #3790 12 grudnia 2015, 16:52

i057 Fajna mama
Maja
odpoczynku duzo życzę.

Co do seksu to u nas w żadnej ciąży nie było bo mąż stwierdzil że nie bedzie tam dziecku zaglądac no i szacun hehe :) nosi go czasami z tego powodu ale się wybiega i jest dobrze .

Mujer
Spotkalam się z mamami których dzieci często chorowaly i po usunięciu migdałów wszystko minelo. Ponoc przy porodzie dziecko może nabrac jakiegoś świnstwa jak jest źle oczyszczone i wszystko wtedy siedzi pod migdałami. Jedna zielenizna jak to lekarz jednej powiedzial Że przy usówaniu dziecko by mu się udusiło tyle tego było i od tamtego czasu miala z synem spokój.