Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #3331 6 grudnia 2015, 16:28

alillah Zaprawiona w bojach

kaja.k12 napisał(a)

Siedze pol niedzieli i szukam prezentu dla puzzla...nie mam pojecia co mu kupic pod choinke..na dodatek wspolpracowac nie chce bo co spytam to twoerdzi ze nic mam mu nie kupowac:/

Mam ten sam problem! Dodatkowo mój mąż dzień przed wigilią ma 30ste urodziny- to dopiero problem, jak zorganizować mu ten dzień, kiedy trzeba sprzątać i gotować.... ;)

Zgłoś nadużycie #3332 6 grudnia 2015, 18:22

emilia92 Gotowa na wszystko
Hej
Bede mama ale super ze juz czujesz..
Ja jutro wizyte mam trzymajcie kciuki
U mnie narazie takie bulgotanie czy trzepotanie..

Zgłoś nadużycie #3333 6 grudnia 2015, 19:21

BedeMama Zaprawiona w bojach
Emila ja chyba też miałam takie coś, ale nie zwracałam na to uwagi, bo wydawało mi się, że to ruchy jelit. A teraz to już czuję takie puk, puk :) raz słabsze, raz mocniejsze. To moje piersze dziecko i nie wiem czy to ruchy, ale czuję, że to jest jednak to :) super prezent dzidziol dał mi na Mikołajki :)

Zgłoś nadużycie #3334 6 grudnia 2015, 22:28

stencel_ka Fajna mama
Hej, ja padam. Intensywny weekend był. Wrzucam wam fotę brzuchola z dziś :-)
Buka wpisz mi imię Aleksander jak znajdziesz chwilkę

Zgłoś nadużycie #3335 7 grudnia 2015, 8:38

i057 Fajna mama
stencel_ka
Brzusio już ładnie widać :)

Stwierdzam że jak śpie na lewym boku to nie la tam juz tak do wc, głodna też w nocy nie jestem i nic mnie nie ciągnie jak wstaje czyli same plusy :)
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #3336 7 grudnia 2015, 8:46

Anika29 Zaprawiona w bojach
A ja się tak wierce w nocy, że nie ma szans cały czas na lewym boku. Ale tak jak pisałyście jeszcze jest czas żeby się bardziej pilnować. Choć moja mama i teściowa pierwsze słyszą o lewym boku a obie po trójce dzieci mają :)

Zgłoś nadużycie #3337 7 grudnia 2015, 9:01

i057 Fajna mama
Anika29
Kiedys nie było dostępu do wiedzy dr google :)
Mi to powiedział gin w poprzedniej ciąży że kłaść się jak najwięcej na lewej stronie bo nic wtedy nie uciska i wszystko lepiej dotlenione.
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #3338 7 grudnia 2015, 9:25

buka87 Supermama

stencel_ka napisał(a)

Hej, ja padam. Intensywny weekend był. Wrzucam wam fotę brzuchola z dziś :-)
Buka wpisz mi imię Aleksander jak znajdziesz chwilkę

O jej jaki fajny brzuszek :D Bardzo ładnie sie prezentuje na takiej szczuplutkiej lasce :) )
Ja mam brzuszek ale bardzo nisko.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #3339 7 grudnia 2015, 9:45

Anika29 Zaprawiona w bojach
Mi właśnie żaden lekarz o tym nie powiedział ( a byłam u 3 różnych), jedynie wygooglowałam ;)
A własnie, co do lekarzy - macie lekarza, który pracuje w szpitalu w którym będziecie rodzić? Ja chodziłam do lekarza, który akurat w moim mieście nie pracuje w szpitalu - jedynie przyjmuje w gabinecie i dostałam reprymendę od teściowej, żebym sobie lepiej poszukała lekarza z tego konkretnego szpitala. Więc pod względem lekarzy jestem obecnie w "rozsypce" ;/ Nie mam swojego "jedynego" , muszę czym prędzej znaleźć,żeby poczuć się lepiej psychicznie ;)

Zgłoś nadużycie #3340 7 grudnia 2015, 9:50

buka87 Supermama

Anika29 napisał(a)

Mi właśnie żaden lekarz o tym nie powiedział ( a byłam u 3 różnych), jedynie wygooglowałam ;)
A własnie, co do lekarzy - macie lekarza, który pracuje w szpitalu w którym będziecie rodzić? Ja chodziłam do lekarza, który akurat w moim mieście nie pracuje w szpitalu - jedynie przyjmuje w gabinecie i dostałam reprymendę od teściowej, żebym sobie lepiej poszukała lekarza z tego konkretnego szpitala. Więc pod względem lekarzy jestem obecnie w "rozsypce" ;/ Nie mam swojego "jedynego" , muszę czym prędzej znaleźć,żeby poczuć się lepiej psychicznie ;)

Ja tez nie mam lekarza ze szpitala w którym bede rodzic, ale w sumie nie wiem na 100% gdzie chce rodzic. Ale słyszałam wlasnie ze tak jest najlepiej, miec swojego lekarza w tym szpitalu. A jak miały dziewczyny które już są mamami? Miałyscie moze tez swoje położne?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #3341 7 grudnia 2015, 10:03

Haifa Zaprawiona w bojach
Hej dziewczynki - tez nie mam pomysłu na prezent a czasu zostalo mało :/ chrzesniakowi i córce juz kupilam .
Kto ma dzis wizyte ?

Zgłoś nadużycie #3342 7 grudnia 2015, 10:07

wiolaa Początkująca

Anika29 napisał(a)

Ja mam lekarza, który pracuje w szpitalu w którym chce rodzić. Tylko, że ja chcę rodzić w innym mieście, bo szpital jest lepszy. Bo w moim mieście to umieralnia a nie szpital niestety...

Zgłoś nadużycie #3343 7 grudnia 2015, 10:10

buka87 Supermama
Może standardowo, książki, czytnik ebooków, jakiś gadżet komputerowy, ubrania, jakiś zestaw młodego winiarza :D , wejściówki na paintball czy gokarty, moja kolezanka kupiła mężowi kurs jazdy w poslizku i sie chłop wyszalał że hey :)

Zgłoś nadużycie #3344 7 grudnia 2015, 10:11

Może jakąs gre na ps4 ... hmm a co do lekarza mój prowadzący jest zastepcą ordynatora więc spoko

Zgłoś nadużycie #3345 7 grudnia 2015, 10:19

pinka Gotowa na wszystko
Hejka. Mój lekarz nie pracuje w żadnym szpitalu. Jeszcze nie wiem gdzie chce rodzić.
Dzisiaj o 17 wizyta i kolejne podejście do prenatalnych, oby już maleństwo miało odpowiednie wymiary do mierzenia. :-)

Zgłoś nadużycie #3346 7 grudnia 2015, 10:21

Ja jeszzce tydz i tez bede mogła zobaczyc maleństwo :)

Zgłoś nadużycie #3347 7 grudnia 2015, 10:23

stencel_ka Fajna mama
Ja nie miałam lekarza w szpitalu w którym rodze ani w poprzedniej ciąży ani teraz. No chyba ze będzie cc to wtedy mój gin może to zrobić bo na takie porody ma umowę ze szpitalem czy coś takiego. Ogólnie nie ma to większego znaczenia bo szanse ze akurat będzie na dyżurze są małe, a poza, z opowieści koleżanek które miały tego gina na dyżurze w trakcie porodu.....kompletna olewka z ich strony. Zresztą przy porodzie w 98% opieka zajmuje się położna, lekarz,, zagląda,, i przychodzi na koniec gdy masz już finisz ze tak powiem :-) Ja nawet nie wiem kto był na moim dyżurze lekarzem. Bo jak już mała mi dali na brzuch to świat przestał istnieć :-)

Zgłoś nadużycie #3348 7 grudnia 2015, 10:25

stencel_ka Fajna mama
Ja mam chrzesnice 6lat i wiem ze ma hooopla na punkcie Elzy czy jakoś tak się nazywa ta postać z bajki. Pewnie kupię jej coś z tym motywem :-)

Zgłoś nadużycie #3349 7 grudnia 2015, 10:29

buka87 Supermama

stencel_ka napisał(a)

Ja nie miałam lekarza w szpitalu w którym rodze ani w poprzedniej ciąży ani teraz. No chyba ze będzie cc to wtedy mój gin może to zrobić bo na takie porody ma umowę ze szpitalem czy coś takiego. Ogólnie nie ma to większego znaczenia bo szanse ze akurat będzie na dyżurze są małe, a poza, z opowieści koleżanek które miały tego gina na dyżurze w trakcie porodu.....kompletna olewka z ich strony. Zresztą przy porodzie w 98% opieka zajmuje się położna, lekarz,, zagląda,, i przychodzi na koniec gdy masz już finisz ze tak powiem :-) Ja nawet nie wiem kto był na moim dyżurze lekarzem. Bo jak już mała mi dali na brzuch to świat przestał istnieć :-)

Dlatego ja mysle nad swoja polozna a nie lekarzem, bo polozna robi całą robotę a lekarz jak stencelka mówi przychodzi na koniec :)

Zgłoś nadużycie #3350 7 grudnia 2015, 10:36

Dokładnie lekarz przychodzi na koniec - przez cały poród widzialam go 2 razy :/