Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #3071 3 grudnia 2015, 8:28

Tauriel Fajna mama
Cześć dziewczyny :)
Allilah od opryszczki sie nic nie dzieje, nie martw sie. Sama pisałaś ze jesteś przeziębiona wiec to naturalne.. Uszy do góry ! Na pewno bedzie dobrze :)
Anila pytałam o łożysko bo nie mogłam rozczytac co mi w kartę ciazy wpisał, juz rozszyfrowałam :) w pierwszej ciazy tez miałam na przedniej ścianie, teraz jest na tylniej ale nie przodujące ;) moze byc tez z boku - nie ma znaczenia. Wazne żeby nie przodowalo i nie było za nisko. Gratuluje dużej dzidzi - noże teraz szybciej podrosła, dzieci nie zawsze rosną ksiazkowo :) moja z usg tez jest starsza ale termin porodu mam ten sam, jeszcze wiele razy te parametry sie zmienią ;)
Kasiek daj znać jak sie czujesz !

Zgłoś nadużycie #3072 3 grudnia 2015, 8:59

stokrotka88 Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny, czy oprócz USG prenat. macie skierowanie na test podwójny Pappa?

Zgłoś nadużycie #3073 3 grudnia 2015, 9:09

Kasiek25 Fajna mama
Hej dziewczyny. Czuję się dobrze i krwawienie nie powtórzyło się już ani razu. Nie wiem co to było i nieźle spanikowałam. Dziś będę się dalej obserwować i leżeć a na wizytę pójdę jednak jutro tak jak miałam wcześniej zaplanowane, bo mam też umówione spotkanie z położną.

Zgłoś nadużycie #3074 3 grudnia 2015, 9:30

alillah Zaprawiona w bojach
Byłam u lekarza. Mam anginę i dostałam antybiotyk. Wolne wzięłam tylko na dziś i jutro, choć dziś pojadę na godzinkę do pracy przeprowadzić zajęcia, no i powiedzieć o zwolnieniu osobiście, może lepiej to przyjmą...

Zgłoś nadużycie #3075 3 grudnia 2015, 9:34

buka87 Supermama

Kasiek25 napisał(a)

Hej dziewczyny. Czuję się dobrze i krwawienie nie powtórzyło się już ani razu. Nie wiem co to było i nieźle spanikowałam. Dziś będę się dalej obserwować i leżeć a na wizytę pójdę jednak jutro tak jak miałam wcześniej zaplanowane, bo mam też umówione spotkanie z położną.

No widzisz Kasia, super ze sie uspokoiło :) Widocznie to naczynko jakies :) Albo informacja zeby wiecej odpoczywac ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #3076 3 grudnia 2015, 9:40

Haifa Zaprawiona w bojach
Kasiek super ze juz ok :) najwazniejszy spokój
Alillah uwazaj zeby opryszczki nie przeniesc tam nizej bo to niebezpieczne

Zgłoś nadużycie #3077 3 grudnia 2015, 9:41

Kasiek25 Fajna mama

alillah napisał(a)

Byłam u lekarza. Mam anginę i dostałam antybiotyk. Wolne wzięłam tylko na dziś i jutro, choć dziś pojadę na godzinkę do pracy przeprowadzić zajęcia, no i powiedzieć o zwolnieniu osobiście, może lepiej to przyjmą...

Oj niedobrze jak angina, ale najważniejsze, że dostałaś leki, skonsultowałaś się z lekarzem i teraz powinno być tylko lepiej. Trzymam kciuki.

Zgłoś nadużycie #3078 3 grudnia 2015, 9:54

Anika29 Zaprawiona w bojach
@stokrotka88 Ja robiłam tylko usg, z tego co lekarz mówił wszystko wyszło w porządku i nie ma potrzeby robić z krwi bo nie ma żadnych podejrzeń (obliczone ryzyko jest małe)

Zgłoś nadużycie #3079 3 grudnia 2015, 10:00

Tauriel Fajna mama

Anika29 napisał(a)

@stokrotka88 Ja robiłam tylko usg, z tego co lekarz mówił wszystko wyszło w porządku i nie ma potrzeby robić z krwi bo nie ma żadnych podejrzeń (obliczone ryzyko jest małe)

Ja tez ;)
Allilah zdrówka !
Kasiek uff to teraz odpoczywaj ;)

Zgłoś nadużycie #3080 3 grudnia 2015, 10:35

Anika29 Zaprawiona w bojach
Dziewczyny...zazdrosze tym , które mają swoich fajnych lekarzy. Ja póki co byłam 3 razy i za każdym razem u innego - najpierw pomyślałam, że będę rodzić w szpitalu X i lepiej iść do poradni przyszpitalnej. Tam w kolejce czekałam 4h na wizytę więc szkoda czasu. Wczoraj byłam prywatnie na tym badaniu USG genetycznym (do lekarza pracującego w szpitalu X, jednak jak sie wczoraj dowiedziałam już tam nie pracuje.) Więc już sama nie wiem czy szukać innego lekarza, czy to takie ważne, żeby pracował w szpitalu w którym chce rodzić?

Macie swojego lekarza, który pracuje w szpitalu w którym będziecie rodzić?

Zgłoś nadużycie #3081 3 grudnia 2015, 10:37

karola6787 Zaprawiona w bojach
KASIU super ze to tylko chwilowe byli!! ale mimo to odpoczywajcie!
STOKROTKO Ja jutro bede miała i usg i test papa z krwi ,i dostałam jeszcze skierowania na toksoplazmoze i cytomegalie ale to w przyszłym tyg zrobię.Ja dziś fatalnie się czuje ,zaliczyłam już bliski kontakt z wc 😞😞 prze to jestem taka bez siły i z bólem głowy ech ciężki dzień mnie pewnie czeka a jeszcze o 12 muszę dzieci odebrać ze szkoły .Ale mam dzieci takie kochane ze jak im mówię ze źle się czuje to poglaszcza mamusie po głowie i po brzuszku aby dzidzia poczuła się lepiej 😊 ciągle pytają kiedy urodzi się dzidzia i za każdym razem kłócą się kto pierwszy obejzy zdj dzidzi z usg 😊.

Zgłoś nadużycie #3082 3 grudnia 2015, 10:42

Ja juz mam za soba toxo , Hiv na kiłe i zapalenie wątroby - ciekawe co jeszcze mnie czeka

Karola to jak to z tymi porodami jest bo nie odpowiedzialas wczoraj - kolejne sa lzejsze ? :)

Zgłoś nadużycie #3083 3 grudnia 2015, 10:51

buka87 Supermama
A ja sie poryczałam. Napisałam mamie maila, co tam słychac i ze musze lezec bo plamiłam a ona sie ciagle pyta czy jeżdże na rowerku (stacjonarnym) który mi kupiła. Nosz cholera! Ona tylko patrzy ile przytyłam! Nic innego sie nie liczy. WYpiernicze ten rowerek! Jestem otyła i ciagle mi to chcąco czy niechcąco wypomina nawet teraz. Schudłam juz 5kg od początku ciazy! Dla niej tylko moja waga jest najwazniejsza a jak biore cukierka do buzi to sie patrzy jakbym kreta conajmniej chciała wypić.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #3084 3 grudnia 2015, 10:52

Kasiek25 Fajna mama

buka87 napisał(a)

A ja sie poryczałam. Napisałam mamie maila, co tam słychac i ze musze lezec bo plamiłam a ona sie ciagle pyta czy jeżdże na rowerku (stacjonarnym) który mi kupiła. Nosz cholera! Ona tylko patrzy ile przytyłam! Nic innego sie nie liczy. WYpiernicze ten rowerek! Jestem otyła i ciagle mi to chcąco czy niechcąco wypomina nawet teraz. Schudłam juz 5kg od początku ciazy! Dla niej tylko moja waga jest najwazniejsza a jak biore cukierka do buzi to sie patrzy jakbym kreta conajmniej chciała wypić.

Buka spokojnie :( nie możesz się teraz denerwować, spokój jest najważniejszy. Mam nadzieję, że poprawią się Twoje relacje z mamą. A ona daleko mieszka?

Zgłoś nadużycie #3085 3 grudnia 2015, 10:55

buka87 napisał(a)

Buka na pocieszenie ci powiem ze moja jest podobna .
Jak sie dowiedziala o ciazy to nie byla zadowolona - mówila ze po co dzieci ze znowu pieluchy itd . i wiecznie to samo ...

Zgłoś nadużycie #3086 3 grudnia 2015, 10:56

buka87 Supermama

Kasiek25 napisał(a)

Buka spokojnie :( nie możesz się teraz denerwować, spokój jest najważniejszy. Mam nadzieję, że poprawią się Twoje relacje z mamą. A ona daleko mieszka?

50km od nas, jezdzimy tam raz w miesiacu a najwazniejsze jest to ile zjem i czy jezdzilam na tym cholernym rowerku. Nawet jak obiad podaje to ja dostaje porcje jak dla dziecka;/ Nic tylko doła mozna złapać. DObrze, ze swieta mamy z teściami.

Zgłoś nadużycie #3087 3 grudnia 2015, 10:58

Najwazniejsze ze Ty siebie akceptujesz - waga to sprawa indywidualna . Nie słuchaj jej bo szkoda nerwów

Zgłoś nadużycie #3088 3 grudnia 2015, 11:03

buka87 Supermama
Ja wiem, ze jestem otyła. Mam lustro, nie mieszkam z jaskini. Zaczelam tyc odkąd biorę euthyrox i niestety lekarz nic na to nie moze poradzic a brać lek musze. Osłabienie normalnie. Tylko szkoda, ze to jest najważniejsze dla niej. przez takie cos blizej mi do teściów chociaz tam babcia tez mi potrafi dowalić, no ale widocznie taki mój los.

Zgłoś nadużycie #3089 3 grudnia 2015, 11:07

Buka mój partner tez jest otyły a to najlepszy człowiek jakiego mogłam sobie wymarzyć . Dla mnie jest cudowny i nic tego nie zmieni .
Tak wiec kochana przestań sie zamartwiać . Kazdy jest inny . Masz kochającego męża i mały cud pod sercem - wszystko inne sie nie liczy

Zgłoś nadużycie #3090 3 grudnia 2015, 11:13

BedeMama Zaprawiona w bojach
Buka z tym pytaniem o wagę to chyba normalne. Mój mąż jak oznajmił swojej siostrze że będziemy mieli dziecko, ta powiedziała że jak już mnie ostatnio widziała to jakaś grubsza byłam i ile już przytyłam :) a mąż że schudłam , no to nie uwierzyła :)
Teraz ogólnie jest trend pięknej kobiety w ciąży. Ciężarna nie ma prawa źle się czuć, musi uprawiać sport i obowiązkowo chodzić do kosmetyczki, i wadomo najlepiej żeby przytyć maks 5 kg i godzine po porodzie ważyć 5 kg mniej niż przed ciążą...
Niestety nie wszystkie przyszłe mamy mogą sobie na to pozwolić