Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #3031 2 grudnia 2015, 16:35

maja3 Gotowa na wszystko

Kasiek25 napisał(a)

Dziewczyny mam nitki krwi w śluzie. Wpadłam w panikę i siedzę i płaczę. Jeszcze jestem sama w domu.

Kasiek połóż sie na płaskiej powierzchni, pod nogi podłóż sobie jakies poduszki( aby były wyżej od tułowia) i odpoczywaj tak jakiś czas. Wszystko bedzie dobrze 😘

Zgłoś nadużycie #3032 2 grudnia 2015, 16:36

maja3 Gotowa na wszystko

gosiaUK napisał(a)

Zrób sobie ciepła herbatkę, weź książę lub włącz jakiś film i z całych sił odpoczywaj, a wieczorem już nic nie będzie 😚. Jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki.

Bardzo dobry pomysł na relaks Gosia ☺️

Zgłoś nadużycie #3033 2 grudnia 2015, 16:57

karola6787 Zaprawiona w bojach
Kasiu jeśli się nasili pojedzie do szpitala bo po co masz się zamartwiac! pewnie to nic poważnego ale tak jak dziewczyny piszą połóż się i nie panikuj bo to najgorsza rzecz jaką możesz zrobić!

Zgłoś nadużycie #3034 2 grudnia 2015, 16:59

Tauriel Fajna mama
Wszystko gra :) kość nosowa jest i NT tez bardzo ładne ;) generalnie dzidziuś ma 6,54 cm i odpowiada 12 tyg 6 dni - rośnie jak na drożdżach ! Najpierw ładnie sie pokazywał buzie i wszystko a potem sie jakos tak ustawił ze nie lekarz nie mógł juz zdjęcia zrobić nawet :) niesforny bobas ! Kolejna wizyta za 3 tygodnie :) najważniejsze, ze wszystkie parametry są w normie ! Bardzo sie cieszę !!
Łożysko na jakiej ścianie macie ? Bo próbował mi zrobić usg dopochwowe, ale maluch za duży i zrobił przez brzuch a tam dzidzior był do góry nogami

Zgłoś nadużycie #3035 2 grudnia 2015, 17:00

i057 Fajna mama
Kasiek25 wylegiwaj się bo mi gin zawsze przypominal że jak zacznie się coś dziać to spokojnie położyć się i odpocząć jak będzie gorzej to na pogotowie.
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #3036 2 grudnia 2015, 17:03

Tauriel Fajna mama
Kasiek a to są nitki krwi ? Ja miałam w piątek jasnoczerwone, potem cisza tylko na drugi dzień śluz był jak kawa z mlekiem i pojechałam na IP i dobrze bo bym do dzisiaj ze strachu umarła.. Postaraj sie do jutra przetrwać i pojedziesz do doktorka. U mnie dzisiaj lekarz nie był w stanie stwierdzić skąd takowe ale wszystko jest dobrze !

Zgłoś nadużycie #3037 2 grudnia 2015, 17:06

Kasiek25 Fajna mama
Odpoczywam, najgorsze jest to, że plamienie zaczęło się po drzemce, którą zrobiłam sobie po obiedzie, więc też po leżeniu :( Ani nic nie nosiłam ani się nie przemęczałam. Pocieszam się, że może to pękło jakieś naczynko bo póki co czysto i oby tak zostało. Szwagierka przyjdzie by wyjść z moim psem bym nie musiała już nigdzie wychodzić. Staram się teraz uspokoić.

Zgłoś nadużycie #3038 2 grudnia 2015, 17:07

Kasiek25 Fajna mama

Tauriel napisał(a)

Kasiek a to są nitki krwi ? Ja miałam w piątek jasnoczerwone, potem cisza tylko na drugi dzień śluz był jak kawa z mlekiem i pojechałam na IP i dobrze bo bym do dzisiaj ze strachu umarła.. Postaraj sie do jutra przetrwać i pojedziesz do doktorka. U mnie dzisiaj lekarz nie był w stanie stwierdzić skąd takowe ale wszystko jest dobrze !

Tak, jasnoczerwone nitki krwi w śluzie, widoczne przy podcieraniu, nie na majtkach.

Zgłoś nadużycie #3039 2 grudnia 2015, 17:24

buka87 Supermama
Kurcze cos mamy pecha do tych plamien. Ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Kasia obowiązkowo leżeć i odpoczywac a jak Cie nerwy telepia to na IP i sie tam upewniasz ze wszystko ok. Może faktycznie naczynko pękło. Ja czytalam, ze plamienia moga byc wynikiem naciskania dzidziora od góry na szyjkę która jest wrażliwa teraz albo przez jakieś ocieranie w środku. Często mozna plamic tez po badaniu wziernikiem. Mam nadzieje, ze szybko Ci przejdzie!
ja tez zaczelam plamic po nocy wiec po lezeniu i odpoczywaniu, ale pozniej na zwolnieniu i teraz jak odpoczywam to plamienia ODPUKAC zniknęło! Wiec leżenie i wstawanie tylko do wc.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #3040 2 grudnia 2015, 17:32

Tauriel Fajna mama

Kasiek25 napisał(a)

Tak, jasnoczerwone nitki krwi w śluzie, widoczne przy podcieraniu, nie na majtkach.

A brzuch Cie nie boli ?

Zgłoś nadużycie #3041 2 grudnia 2015, 17:33

alillah Zaprawiona w bojach
A ja dziś zgrzeszę i zamówię pizzę, od dwóch dni za mną chodzi ;)

Kasiek, odpoczywaj, włącz sobie jakiś film i postaraj się o tym nie myśleć, bo stres działa jeszcze gorzej... Jutro o 14 to już bardzo niedlugo, daj znać po wizycie

Zgłoś nadużycie #3042 2 grudnia 2015, 17:35

Kasiek25 Fajna mama

Tauriel napisał(a)

A brzuch Cie nie boli ?

nie boli, właśnie nic mnie nie boli.

Zgłoś nadużycie #3043 2 grudnia 2015, 17:36

gosiaUK Gotowa na wszystko

Tauriel napisał(a)

Wszystko gra :) kość nosowa jest i NT tez bardzo ładne ;) generalnie dzidziuś ma 6,54 cm i odpowiada 12 tyg 6 dni - rośnie jak na drożdżach ! Najpierw ładnie sie pokazywał buzie i wszystko a potem sie jakos tak ustawił ze nie lekarz nie mógł juz zdjęcia zrobić nawet :) niesforny bobas ! Kolejna wizyta za 3 tygodnie :) najważniejsze, ze wszystkie parametry są w normie ! Bardzo sie cieszę !!
Łożysko na jakiej ścianie macie ? Bo próbował mi zrobić usg dopochwowe, ale maluch za duży i zrobił przez brzuch a tam dzidzior był do góry nogami

Super 😄 wielkie gratulacje 🎊

Zgłoś nadużycie #3044 2 grudnia 2015, 17:39

Tauriel Fajna mama

Kasiek25 napisał(a)

nie boli, właśnie nic mnie nie boli.

To bardzo dobrze !

Zgłoś nadużycie #3045 2 grudnia 2015, 17:40

Haifa Zaprawiona w bojach

Kasiek25 napisał(a)

Dziewczyny mam nitki krwi w śluzie. Wpadłam w panikę i siedzę i płaczę. Jeszcze jestem sama w domu.

Kochana spokojnie - stres tu nic nie da - połóz sie i odpocznij , ja dzis dostałam kłucia po prawej stronie w dole brzucha i tez sie wystraszylam . Nie wiem czy to macica czy co . Teraz odpoczywam

Zgłoś nadużycie #3046 2 grudnia 2015, 18:12

Mama_Ludzika Zaprawiona w bojach
Kasiu nie denerwuj się... wiem, że nie łatwo ale stres to Twój wróg. leż i odpoczywaj- to najlepsze co możesz zrobić dla maleństwa
Tautiel - gratuluję i cieszę się bardzo, że dzidzia zdrowa :) :) :)
Ja dziś miałam drugie USG.  Potwiedzono, że wszsytko ok. Najpierw powiedział mi, że na płeć za wcześnie a potem dodał, że myśli że będzie chłopak. Zobaczymy :)

Zgłoś nadużycie #3047 2 grudnia 2015, 18:17

Mama_Ludzika napisał(a)

Kasiu nie denerwuj się... wiem, że nie łatwo ale stres to Twój wróg. leż i odpoczywaj- to najlepsze co możesz zrobić dla maleństwa
Tautiel - gratuluję i cieszę się bardzo, że dzidzia zdrowa :) :) :)
Ja dziś miałam drugie USG.  Potwiedzono, że wszsytko ok. Najpierw powiedział mi, że na płeć za wcześnie a potem dodał, że myśli że będzie chłopak. Zobaczymy :)

Gratuluje dobrych wieści :D

Zgłoś nadużycie #3048 2 grudnia 2015, 18:33

Kasiek25 Fajna mama
Gratuluję wszystkim mamusiom, które przyniosły dziś dobre wieści. Ja leżę i sprawdzam co chwilę w toalecie czy wszystko jest dobrze i póki co czysto. Pocieszam się, że to naprawdę jakieś naczynko pękło czy coś...

Zgłoś nadużycie #3049 2 grudnia 2015, 18:47

buka87 Supermama

Kasiek25 napisał(a)

Gratuluję wszystkim mamusiom, które przyniosły dziś dobre wieści. Ja leżę i sprawdzam co chwilę w toalecie czy wszystko jest dobrze i póki co czysto. Pocieszam się, że to naprawdę jakieś naczynko pękło czy coś...

Kasia najwazniejszy spokoj i lezenie, ja tez bylam przerazona ale stwierdzilam ze trzeba sie uspokoic i lezec i podzialalo.
Mamo ludzika super wiesci :) Ciekawe czy sie sprawdzi ze chlopak ;) A jakie Ty masz przeczucia? :) Kurcze moze ja jutro się dowiem jaka plec? Oby tylko same dobre wiesci byly :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #3050 2 grudnia 2015, 18:49

buka no ja mysle ze juz na pewno sie dowiesz :)