Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #2651 26 listopada 2015, 21:08

Tauriel Fajna mama
My mamy jeden typ - Jaś :) dla dziewczynki nic mi do głowy nie przychodzi..
Emilka a kradną u was ? ;) wbrew pozorom taki wcale ciężki nie jest :)
Mujer kurde co z tymi lekarzami ?! Mam nadzieje, ze tym razem bedzie ok

Zgłoś nadużycie #2652 26 listopada 2015, 21:09

Tauriel Fajna mama
Padam na cycki ! Dobrej nocy brzuchatki ;)

Zgłoś nadużycie #2653 26 listopada 2015, 22:02

maja3 Gotowa na wszystko
A ja ostatnio tak bardziej przeczuwam jednak synka i wymyśliłam Imię Oliwier. Ale mąż sie nie chce zgodzić ....

Zgłoś nadużycie #2654 26 listopada 2015, 22:26

alillah Zaprawiona w bojach
My przeczuwamy synka i na razie mówimy o nim Jaś, ale mi ostatnio przestało się podobać...pewnie przez 6 mies jeszcze 10 razy zmienię zdanie ;) W kwestii imienia dla dziewczynki mamy tak okropnie odmienny gust, że boję się, że się nie dogadamy... :(
Ja przytyłam 3kg od początku ciąży i wcale się nie dziwię, bo jem jak wilk.
Witam nowe koleżanki :)

Zgłoś nadużycie #2655 27 listopada 2015, 7:49

emilia92 Gotowa na wszystko
Hejo witam sie z rana ja znowu troche schudlam, moja waga przed ciaza 66/68 kg a teraz 63,5kg , chcialabym po ciazy zleciec do 53😀. Zobaczymy.
Tauriel no jedna dziewczyna u nas zostawia i narazie nie ukradli.
Alilah ja tez mowie do brzucha alan ;) i niebieskie ubranka kupuje

Zgłoś nadużycie #2656 27 listopada 2015, 8:06

stencel_ka Fajna mama
Hej, witam się i ja :-) O 7:00 obudziła mnie przeogromna chęć puszczenia pawika, i nie będę mówić czym się to skończyło. Zawsze gdy wymiotuje, boli mnie potem glowa jak na kacu...Ehhh uroki ciąży.
Co do imienia to mi się już 3 noc śni ze nie wiem jak się do synka zwrócić. Tez będę mieć przeprawę żeby i mi i M się podobało :-)

Zgłoś nadużycie #2657 27 listopada 2015, 8:15

Jagooda Gotowa na wszystko
Ja też mam przeczucie że będzie to chłopak. Do brzucha mówimy Mieszko - bo synek tak właśnie będzie miał na imię lub żartobliwie - Tadeusz :) :) Zapewne na przekór moim przeczuciom nosze pod sercem dziewczynkę Laurę lub Aurelię :)

Dziewczyny, czy bolą Was brzuchy ciążowo ? U mnie od kilku dni cisza, żadnego bólu rozciągania itd. Trochę mnie to niepokoi :(
Aniołek :* -27.01.2015 (*)

Zgłoś nadużycie #2658 27 listopada 2015, 8:34

buka87 Supermama

Jagooda napisał(a)

Ja też mam przeczucie że będzie to chłopak. Do brzucha mówimy Mieszko - bo synek tak właśnie będzie miał na imię lub żartobliwie - Tadeusz :) :) Zapewne na przekór moim przeczuciom nosze pod sercem dziewczynkę Laurę lub Aurelię :)

Dziewczyny, czy bolą Was brzuchy ciążowo ? U mnie od kilku dni cisza, żadnego bólu rozciągania itd. Trochę mnie to niepokoi :(

Mnie bolaly miesnie ale juz przeszlo. Dzis po nocy boli mnie caly kregoslup :( Musze kupic poduche rogala do spania :)

Stencelka i Bedemama- w mojej stopce macie naszą tabelke, dopisałam Was i prosze Was o uzupelnienie danych poprzed dodanie komentarzy lub ew na priwa do mnie :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #2659 27 listopada 2015, 8:35

Jagooda napisał(a)

A mnie właśnie codziennie boli i to mnie niepokoi... I tak źle i tak niedobrze ;)
Byłam dziś na badaniach i nie było źle, głód złapał mnie dopiero w drodze do domu a badania poszły szybko i sprawnie :)

Zgłoś nadużycie #2660 27 listopada 2015, 8:37

Buka, mi możesz uzupełnić tabelkę: termin porodu 2.07, następna wizyta 4.12 i imię kolejne dla chłopca- Jaś, a dla dziewczynki Marysia i Alicja :)

Zgłoś nadużycie #2661 27 listopada 2015, 8:37

maja3 Gotowa na wszystko
Dzień dobry. Witam was i ja. Dzis nie mogłam w ogole spac, często wstawałam i wierciłam się na łożku. Jestem troche spanikowana, bo nie ma mnie kto zawieźć na usg 😔 Wizytę mam 40km od domu o 22:00!!! Tylko tym razem, bo zależało mi aby iść do tego lekarza i tylko wtedy miał czas. Mąż jedzie na popołudniu do pracy, zabiera samochód. I typowo juz nie mam kogo poprosić :/ ta niespokojna noc chyba była skutkiem całej sytuacji. A co u was ?

Zgłoś nadużycie #2662 27 listopada 2015, 8:41

karola6787 Zaprawiona w bojach
Czesc kochane,ale muszę nadrobić czytanie z wczoraj hihihiAni razu jeszcze nie byłam wazona i niewiem czy przytylam.Co do imienia dla chłopców to też mam problem bo co chwilę też mi się zmienia tylko dla dziewczynki mamy już na 100% wybrane Basia .Dziś idę na badania prenatalne tym razem robione w szpitalu na NFZ może uda się poznać płeć 😊

Zgłoś nadużycie #2663 27 listopada 2015, 8:43

maja3 Gotowa na wszystko

karola6787 napisał(a)

Czesc kochane,ale muszę nadrobić czytanie z wczoraj hihihiAni razu jeszcze nie byłam wazona i niewiem czy przytylam.Co do imienia dla chłopców to też mam problem bo co chwilę też mi się zmienia tylko dla dziewczynki mamy już na 100% wybrane Basia .Dziś idę na badania prenatalne tym razem robione w szpitalu na NFZ może uda się poznać płeć 😊

To trzymamy kciuki i daj znac jak było :) bedziemy czekać niecierpliwie ☺️☺️😘

Zgłoś nadużycie #2664 27 listopada 2015, 8:46

stencel_ka Fajna mama

buka87 napisał(a)

Mnie bolaly miesnie ale juz przeszlo. Dzis po nocy boli mnie caly kregoslup :( Musze kupic poduche rogala do spania :)

Stencelka i Bedemama- w mojej stopce macie naszą tabelke, dopisałam Was i prosze Was o uzupelnienie danych poprzed dodanie komentarzy lub ew na priwa do mnie :)

Dzięki Buka :-) Wiec tak: wiek 28, 3 cykl starań, termin porodu 30.05.2016; wizyta 15.12; woj. mazowieckie; rodzeństwo Natalia; teraz chłopiec, imiona...narazie brak typów ale wasze tabelkowe fajne :-) Ksawery bardzo mi się podoba, ale z M uznaliśmy ze pierwsza ciąża która straciliśmy ponad dwa lata temu, mimo że to był 8tydz czuliśmy ze to synek i daliśmy mu tak na imię, w naszych sercach jest juz Ksawery.

Zgłoś nadużycie #2665 27 listopada 2015, 8:46

maja3 Gotowa na wszystko

Jagooda napisał(a)

Jagódka mnie juz nic nie boli, czuje sie nie ciążowo :)

Zgłoś nadużycie #2666 27 listopada 2015, 8:49

stencel_ka Fajna mama

maja3 napisał(a)

To trzymamy kciuki i daj znac jak było :) bedziemy czekać niecierpliwie ☺️☺️😘

Maja a może znajomy ktoś mógłby Cie zawieść? I ciekawe czy poznasz płeć? :-)

Zgłoś nadużycie #2667 27 listopada 2015, 8:54

stencel_ka Fajna mama
Ja czuję się non stop ciazowo. Oprócz nudności raz mniejszych raz większych, cyce nabrzmiale, cera ziemista, włosy matowe, dziąsła krwawia przy szczotkowaniu, jak się trochę zmecze przy odkurzaniu czy staniem przy desce do prasowania to boli mnie kregoslup na wysokosci brzucha. No i sam brzuch juz coraz bardziej okazały,wieczorami mi go naprawdę wysadza....

Zgłoś nadużycie #2668 27 listopada 2015, 8:56

maja3 Gotowa na wszystko

stencel_ka napisał(a)

Maja a może znajomy ktoś mógłby Cie zawieść? I ciekawe czy poznasz płeć? :-)

Właśnie tu taki mały problem, bo o mojej ciąży nie wie nikt praktycznie :) i ze względu na to ze mieszkam w małej wsi gdzie plotka obiega w 2 minuty, do świąt chciałabym to ukryć :) znajomi odpadają, w domu mamy tylko to jedno auto. Siostra pracuje na nockę, brat daleko mieszka no i kiszka ☺️

Zgłoś nadużycie #2669 27 listopada 2015, 8:57

stencel_ka Fajna mama
Powiem tak, są kobiety stworzone do bycia w ciąży, promienne, zadbane, ubrane. Ja do nich nie należę, wyglądam tragicznie, energi brak, najchętniej wciagnelabym worek na głowę i przeczekala tak do porodu :-)

Zgłoś nadużycie #2670 27 listopada 2015, 8:58

Kasiek25 Fajna mama
Witam dziewczynki. Ja dziś wreszcie żyję. Wczoraj miałam masakrę, wymiotowałam i strasznie bolała mnie głowa, po 20 byłam już w łóżku. Dzisiaj przyjeżdża do mnie koleżanka i zostaje na weekend, więc będę miała towarzystwo a już za tydzień mąż wraca na stałe ;D Witam wszystkie nowe mamusie, ciągle myślę o Gabi i Moni i jakoś tak mi smutno. Mnie brzuch ostatnio też mniej boli, za to bardziej krzyże, a co do wagi to schudłam 1,5 kg od początku ciąży, pewnie dlatego że wymiotuję, nie jem mięsa i słodyczy. Za tydzień mam wizytę i już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć ile dzidzia urosła i jak teraz wygląda. Buka, jak będziesz wpisywała dziewczyny do tabelki to zmień mi imię z Bartusia na Antosia ;) Z góry dziękuję.