Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Co

Zgłoś nadużycie #11 21 czerwca 2015, 22:27

MamaPsoty Świeżo upieczona
Rejestracja: Cze, 2015 Posty: 2 Podziękowania: 0
Kochane Mamy!
Co czytacie Waszym maluszkom? Ja nie odważyłam się na sięgnięcie do horrorów o czarownicach, zatrutych jabłkach, osieroconych dzieciach itp... Z wierszami nie lepiej. Anachroniczne zwroty i "rękawiczki z renifera". Moja Psota ma na to jeszcze baaardzo dużo czasu :-) A przecież czytanie dzieciom TYLE znaczy!
Dlatego sama napisałam wierszyki dla mojej Zu. I u mojego dziecka odniosłam sukces ;-) Zbieram na publikację, ale to nie takie proste czytaj: tanie), a bardzo chciałam się nimi podzielić z wszystkimi mamami, bo na moją małą Psotę te wierszyki zadziałały jak rozwojowa trampolina!
Dlatego zrobiłam dwie rzeczy. USZYŁAM książeczki z wierszykami... Jest to straszna ręczna dłubanina, więc są piękne, z cudnych materiałów, no ale tanie nie są.. no i są super dla maluszków, ale kiedy tylko dziecko odkrywa smartfon... pluszowe książki idą w kąt.
Tak więc namówiłam mego Lubego, żeby zrobił aplikację - ZA DARMO - możecie pobrać pierwsze dwa tomiki z Google store (niestety, na Iphona nie będzie, bo apple chce za to jakieś chore pieniądze, a my chcemy, żeby te aplikacje były za darmo). Kolejne grafiki i za nimi aplikacje powstają w pocie czoła po nocach ;-)
W bonusie w aplikacji zwierzaki gadają swoimi prawdziwymi głosami, no i cała aplikacja jest PO POLSKU :)  Drugi bonus, dla nie-recytujących, wierszyki tez się same czytają.
Ściskam Was i życzę super zabawy! :)
https://play.google.com/store/apps/dev?id=8136253884145904261

Zgłoś nadużycie #12 18 lipca 2015, 11:23

dzikus Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Lip, 2015 Posty: 92 Podziękowania: 0
Zastawiacie się co kupić na roczek? Ja wybrałam prezent ze złota, ale może macie inny pomysł na prezent na roczek. Sprawdź http://www.murrano.pl/prezent-na-roczek-cat-211.aspx Wybór bardzo ciekawy.