Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Co wolicie plecak czy Torba

Zgłoś nadużycie #31 11 marca 2020, 23:33

sticz Zaprawiona w bojach
Ja zdecydowanie wolę plecak. Ostatnio na backupbags.pl widziałam duży wybór plecaków i zastanawiam się nad zamówieniem jednego. Według mnie plecaki są bardzo wygodne i świetnie uzupełniają każdą stylizację.

Zgłoś nadużycie #32 13 marca 2020, 12:53

Mytychowa Gotowa na wszystko
Chciałabym kupić sobie torby i sprzęt podróżny.Bo uwielbiam podróżować i zastanawiam sie co mogło by być najbardziej wygodne. Chyba raczej plecak wydaje się być bardziej praktyczny niż torebka.Podpowiedzcie gdzie taki dostane ?

Zgłoś nadużycie #33 16 marca 2020, 7:19

kordi Zaprawiona w bojach
Zależy do jakiego celu i o co chodzi konkretnie. W niektórych przypadkach torba lepiej się sprawdza, a w innych plecak.

Zgłoś nadużycie #34 19 września 2020, 17:47

carolka Zaprawiona w bojach
Ja mam zarówno torby jak i plecaki. Ostatnio czaję się na ten plecak https://kraina-stylu.pl/kanken-plecak-cale-zycie-hispterska-moda Podobno jest bardzo solidny i przydałby mi się do pracy :)