Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Co na obiad?

Zgłoś nadużycie #6191 27 marca 2018, 11:03

agaposzek Gotowa na wszystko
Ja mam sos pomidorowy z chorizo i ciecierzycą. A do tego ugotuję rybkę na parze.

Zgłoś nadużycie #6192 13 kwietnia 2018, 17:17

LapYap Zadomowiona
Ja dziś mam dzień, że zamiast gotować wolę sprawdzić Burger King Menu >D Wszystkim sie to podoba bo lubimy sobie czasem coś zamówić, a dzięki pizza portal nawet nie trzeba się z domu ruszać :D

Zgłoś nadużycie #6193 16 kwietnia 2018, 16:47

Cyberemilka Zadomowiona
Nasz sobotni stół zdobiło przepyszne, swojskie mięso z oferty Wołex http://wolex.com.pl/ . Postanowiłam sobie zrobić wolne w przyrządzaniu obiadu, był to zdecydowanie dobry pomysł. Ich produkty zamawiamy najczęściej od święta lub w przypadku większych okazji, w szczególności gustuję w boczku, roladach i karczku zapiekanym. :)

Zgłoś nadużycie #6194 17 kwietnia 2018, 7:51

agaposzek Gotowa na wszystko
U mnie będą pyzy faszerowane pieczarkami. Często robię sobie takie wege obiady, a Wy?

Zgłoś nadużycie #6195 30 kwietnia 2018, 15:15

Dzennika5 Początkująca
Ja też stawiam na faszerowanie, ale robie moje ulubione papryki faszerowane wołowiną mieloną ;) Polecam każdemu, na pewno też wam zasmakują. Nie wiem jak inni ale ja to robię tak bardziej na ostro dodają też sporo papryki ostrej z Hiszpanii od Knorra. Dobra wołowina też jest kluczowym elementem w tym daniu

Zgłoś nadużycie #6196 7 maja 2018, 22:42

Belladonna Początkująca
Ja dziś zaszalałam - do menu weszło KFC :-) Dawno nie zamawiałam a akurat buszowałam po Pizza Portal i jak zobaczyłam, że mogę zamówić to nie zastanawiałam się 2 razy... Grander

Zgłoś nadużycie #6197 11 maja 2018, 9:30

Maminka Zaprawiona w bojach
Aż jestem ciekawa co tu jeszcze polecicie.

Zgłoś nadużycie #6198 7 lipca 2018, 8:43

donna Zaprawiona w bojach
Może coś z kuchni francuskiej? Na https://cookingbox.pl/kategoria-produktu/region/kuchnia-francuska/ znajdziesz sporo przepisów. Ja mam przygotowane menu na cały tydzien żeby się nie zastanawiac codziennie co zrobić na obiad :) Bardzo lubię gotować ale wymyślanie dań idzie mi średnio.

Zgłoś nadużycie #6199 11 lipca 2018, 13:26

barba26 Zaprawiona w bojach
Nie mam dziś czasu gotować dlatego kupiłam gotowy sos z łowicza, fajny mają taki z boczkiem, do tego makaron. Już kilka razy ten sos robiłam, bardzo smaczny i to najszybszy obiad ever