Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Co na ból brzucha?

Zgłoś nadużycie #31 5 grudnia 2019, 12:42

sallika Zaprawiona w bojach
Jeżeli ból brzucha spowodowany jest np.
wzdęciami, uczuciem takiej pełności w brzuchu to warto wtedy wziąć
ulgasim, na prawdę to fajne tabletki, już po jednej wszystko przechodzi.
U mnie jest to męczące dlatego takie tabletki to dla mnie wybawienie,
szczególne na rodzinnych imprezach czy tym bardziej  świętach :)

Zgłoś nadużycie #32 30 grudnia 2019, 22:27

Nina85 Zaprawiona w bojach
wszystko zależy jaki to rodzaj bólu brzucha. Jeśli macie ból związany z miesiaczka to polecam zarzyć vemonis femi. Działa przeciwbólowo i rozkurczowo i naprawde szybko łagodzi ból. Ja mam bardzo silen bole szczególnie w drugim i trzecim dniu miesiączki ale vemonis stawia mnie na nogi

Zgłoś nadużycie #33 31 grudnia 2019, 18:43

MisiaG Początkująca
Tutaj jest trochę o różnych przyczynach bólu brzucha http://longevitas.pl/magnezowa-kuracja-ojca-beno/ . Bo może to IBS? Albo jakieś zapalenie?

Zgłoś nadużycie #34 25 marca 2020, 10:38

Marlenka33 Gotowa na wszystko

Nina85 napisał(a)

wszystko zależy jaki to rodzaj bólu brzucha. Jeśli macie ból związany z miesiaczka

tak, a ja jeszcze dodam że jeśli to ból związany z miesiączką warto zrobić sobie sonovagingrafię w szpitalu medicover bo może to endometrioza, wiele kobiet tej choroby nie leczy bo nie wie że ją ma

Zgłoś nadużycie #35 26 marca 2020, 10:39

bogdrow Świeżo upieczona
siema

Zgłoś nadużycie #36 26 marca 2020, 14:59

myszka2508 Gotowa na wszystko
Na pewno należy dokładnie sprawdzić dlaczego ten ból brzucha występuje, a przyczyn może być dużo. Na https://polski-blog-medyczny.pl/ jest sporo ciekawych artykułów na temat zdrowia. Poczytaj może znajdziesz informacje jak sobie pomóc.

Zgłoś nadużycie #37 1 kwietnia 2020, 21:22

dinera Gotowa na wszystko

Nina85 napisał(a)

wszystko zależy jaki to rodzaj bólu brzucha. Jeśli macie ból związany z miesiaczka

akurat mnie już ten problem nie dotyczy , bo tabletki antykoncepcyjne belara które biorę wpłynęły na to, że bóle miesiączkowe stały się łagodniejsze. kiedyś to pamiętam co kilka godzin przeciwbólowe tabsy musiałam łykać, a teraz nie ma potrzeby

Zgłoś nadużycie #38 3 kwietnia 2020, 13:03

lusiaa Zaprawiona w bojach
Czyli widzę, że nie tylko mnie dokuczały bóle menstruacyjne, i ogólnie złe samopoczucie przed a nawet w trakcie okresu. Ale dzięki zastosowaniu antykoncepcji hormonalnej http://antykoncepcjanamiare.pl/bole-owulacyjne-sa-dla-ciebie-wyjatkowo-dokuczliw... w końcu zaczęłam normalnie funkcjonować.

Zgłoś nadużycie #39 26 czerwca 2020, 23:21

a77gata Początkująca
na ból brzucha podczas okresu najlepsze tabletki vemonis femi, za cenę kilku złotych mam skuteczny produkt który na długo uśmierza ból i rozkurczowo działa, na kobiece dolegliwosci to dla mnie najlepszy srodek