Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Co myślicie o subskrypcji pieluch?

Zgłoś nadużycie #11 12 października 2017, 10:34

polly_90 Świeżo upieczona
Drogie Mamy, ostatnio widziałam cos nowego - subskrypcję pieluch od Baby Box Club. Korzystałyście z może? Możecie podzielić się wrażeniami? Zanim coś zamówię, chciałabym sprawdzić jak działają :)

Zgłoś nadużycie #12 13 października 2017, 9:41

anna_p Świeżo upieczona
Mi poleciła ich siostra. Obie jesteśmy zadowolone :) Korzystam już drugi miesiąc i jeszcze się nie zawiodłam :) A jeszcze sporo zaoszczędziłam. Siostra mi podała kod rabatowy BabyBox 2017 i z nim zapłaciłam śmieszne grosze za Pampersy :)

Zgłoś nadużycie #13 15 października 2017, 9:55

Zabafffki_pl Świeżo upieczona
A możecie napisać tak dokładniej na czym polega subskrycja tych pieluch i ile można na tym zaoszczędzić? Pytam z ciekawości bo sama nigdy nie przystępowałam do takiego programu.

Zgłoś nadużycie #14 16 października 2017, 12:13

polly_90 Świeżo upieczona
Ostatnio ruszył taki program na stronie: https://www.babyboxclub.pl/ Działa to tak, że zamawiasz raz subskrypcję, podajesz rozmiar i datę urodzenia dziecka, a oni potem już wszystko liczą i dostajesz co miesiąc zapas pieluch do domu. Wychodzi na to, że przy pierwszym miesiącu zaoszczędzisz 40 zł, jak masz kod. Nigdzie wcześniej nie spotkałam Pampersów za 26 gr od sztuki, dlatego chciałam zapytać czy ktoś już jest z nich zadowolony :)