Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Co dziś zjesz na obiad? :)

Zgłoś nadużycie #11 6 października 2017, 11:41

only_us Zadomowiona
Kochane, co lubicie jeść? :)
Ja jestem ogromną fanką tortilli z kurczakiem i warzywami. Mój facet za nią szaleje! :D
Zazwyczaj korzystam z przepisu:

www.przepis-y.pl/przepis/tortilla-z-kurczakiem-i-warzywami
Zawsze można zmienić składniki według własnych upodobań, ale na uwagę zasługuje fakt, że to jeden z nielicznych przepisów, w których samemu robi się placki! :D
A Wy z jakich przepisów korzystacie? Co dziś zrobicie pysznego na obiad? Ja za chwilkę startuję z tortillami! :)

Zgłoś nadużycie #12 13 października 2017, 10:46

rafaiell Zadomowiona
Ja jakoś nie lubię kurczaka, sto razy bardziej wolę wołowinkę, hahaha. :) Ale w sumie, składniki można zmieniać według własnych upodobań, więc super. :) Fajny przepis, podoba mi się, że placki nie są ze sklepu.

Ja dziś na obiad robię rybkę na parze z ziemniaczkami i surówką z marchewki. :)

Zgłoś nadużycie #13 13 października 2017, 16:03

wilkoszowa8 Świeżo upieczona
U mnie dziś może jakieś naleśniki albo zupa krem z zielonych warzyw. Zobaczymy co mamy w lodówce i co ewentualnie można kupić w okolicy, bo jakoś nie widzi mi się w piątek jeździć po zatłoczonym mieście

Zgłoś nadużycie #14 17 października 2017, 10:18

only_us Zadomowiona
A dziś... Bigos, który przywiozłam od mamy. :D Najlepszy na świecie!

Zgłoś nadużycie #15 21 października 2017, 14:39

Maryland Świeżo upieczona
ja w weekendy nie gotuję, tylko całą rodziną idziemy do... baru mlecznego! Mniam mniam!

Zgłoś nadużycie #16 31 października 2017, 12:27

alicja87 Zadomowiona
Ja przeważnie szukam przepisów na womenshealth.pl lub runners-world.pl

Zgłoś nadużycie #17 1 listopada 2017, 21:52

bronna Zaprawiona w bojach
Dziś jadłam super makaron z sosem serowym :) Wykorzystałam te serki kremowe Hochland one sa smaczne a z naturalnych składników, no i szybko bardzo się robi ten sosik.

Zgłoś nadużycie #18 10 listopada 2017, 12:56

muminek Zadomowiona
Zajrzałam tu bo nie bardzo mam pomysł na dzisiejszy obiad Za wiele mi nie pomogliście więc chyba zrobię naleśniki z serem

Zgłoś nadużycie #19 16 listopada 2017, 10:36

agaposzek Gotowa na wszystko
Ja mam tajską zupę z makaronem ryżowym. Zrobię sobie chyba jeszcze do niej krewetki.

Zgłoś nadużycie #20 9 grudnia 2017, 22:32

rebeka09 Zadomowiona
u nas dzisiaj konkretnie bo tez zasluzylismy po calotygodniowej wędrówce. idealna na taka pogode wołowina na ostro - tutaj przepis http://obk.pl/przepisy/wolowina-na-ostro/ wyszla mega! bardzo rozgrzewajace i naprawde konkretne danie - pychota

Zgłoś nadużycie #21 12 grudnia 2017, 14:05

mrozinka Świeżo upieczona
Dziś teoretycznie szybki obiad - schab duszony w sosie szpinakowym i ziemniakami z koperkiem :)

Zgłoś nadużycie #22 15 grudnia 2017, 23:22

witrek78 Początkująca
U mnie dzisiaj kurczak curry z ryżem basmati. Przepis od kolegi z wymiany. Wrzuciłem ryż od https://kupiec.pl/ i wyszło na prawdę bardzo smacznie.

Zgłoś nadużycie #23 21 grudnia 2017, 15:05

monnita12 Świeżo upieczona
Ja juz po obiedzie, mam własnie mini sjestę ;) robiłam klopsiki w sosie pomidorowym i surówki do tego

Zgłoś nadużycie #24 21 stycznia 2018, 12:04

Polaa Zaprawiona w bojach
Z pewnością upichcę coś zdrowego. Przeczytałam dzisiaj jak super wartości dla organizmu człowieka ma sam olej rzepakowy. Jeśli chcecie to cały artykuł (tekst) można przeczytać na tej stronie http://pokochajolejrzepakowy.eu/rzepakowy-niejedno-imie/ . Uważam, że świetną alternatywą dla tłustych hamburgerów jest sałatka np z olejem rzepakowym :)

Zgłoś nadużycie #25 30 stycznia 2018, 8:21

Mam curry z buraków. Tylko nie wie, czy do tego ugotować ryż, czy komosę.

Zgłoś nadużycie #26 22 lutego 2018, 13:13

inieszka Świeżo upieczona
Lubie obiady z mięsem, bez tego sobie jakoś nie pojadam, więc przeważnie przemycam do obiadu kurczaka albo wołowinę. Wieprzowiny nie lubię bo nie umiem dobrze przyrządzić, jakieś żylaste mi wychodzi więc sie poddałam. Czasem zastępuje mięso rybą na różne sposoby bo zdrowo. Przedwczoraj np robiłam rybę zapiekaną w sosie śmietanowo ziołowym. A dzisiaj mam obiad z wczoraj, bo zrobiłam więcej kotletów mielonych i jest na dwa dni. Ugotuję tylko ziemniaki do tego, wyjmę ogórki i gotowe.

Zgłoś nadużycie #27 13 marca 2018, 13:02

Agusiek55 Zadomowiona
Ja dzisiaj nie robie obiadu, ale doskonale wiem co zjem ;) Mąż zrobił wczoraj fasolkę po bretońsku i jak on już gar jej zrobi, to jemy te same obiady przez 3 dni. W sumie bardzo mi to smakuje więc tak raz na dwa miesiące to jak najbardziej takie 3 dni możemy sobie zafundować. Mąż umie bardzo dobrze doprawić takie dania. U niego główne skrzypce zawsze gra liść laurowy z Turcji od Knorra. Robi dużo rzeczy tak na ostro

Zgłoś nadużycie #28 16 marca 2018, 17:14

Mikola Świeżo upieczona
Ja dziś miałam na obiad makaron z tuńczykiem i sosem pomidorowym. Bardzo dobre danie. Znalazłam ostatnio przepis w internecie.

Zgłoś nadużycie #29 27 marca 2018, 11:04

Ja mam obiad od wczoraj - sos pomidorowy, do tego rybka, chorizo i ciecierzycę. Pyszne to jest!

Zgłoś nadużycie #30 7 maja 2018, 22:45

LapYap Zadomowiona
Ja miałam straszną ochotę na burgera, więc zamówiliśmy sobie Burgery Dostawa przez Pizza Portal - https://pizzaportal.pl/burgery-na-wynos/ normalnie miód malina wołowina :-)