Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

choroby zakaźne

Zgłoś nadużycie #31 18 października 2018, 17:35

CannonKot Świeżo upieczona
mój niczego nie łapie

Zgłoś nadużycie #32 16 stycznia 2019, 11:22

Maminka Gotowa na wszystko
Im szybciej przejdzie się niektóre choroby tym lepiej

Zgłoś nadużycie #33 3 lutego 2019, 14:06

Paola_33 Supermama
Miłych Walentynek !!! 💗💖💙💚💛💚❤
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #34 3 lutego 2019, 14:06

Paola_33 Supermama
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #35 3 lutego 2019, 14:07

Paola_33 Supermama
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #36 15 czerwca 2019, 18:58

daynerystargeryan Zaprawiona w bojach
Jeżeli potrzebujecie jakiś namiarów na specjalistów, do których termin nie jest za milion lat, to polecaj zainteresować sie centrum medycznym olmed . Ja długo szukałam jakiegoś dobrego centrum, w którym będę miała możliwość umówienia wizyty do różnych lekarzy. Zaoszczędzę dzięki temu czas i na pewno pieniądze na benzynę :)

Zgłoś nadużycie #37 17 czerwca 2019, 13:09

MomOfTwo Świeżo upieczona
U nas świeżo po ospie. Najpierw starsza przyniosła z przedszkola, a potem zaraziła młodszą idealnie na jej pierwszy roczek. Też pocieszałam się tym, że "młodsze dziecko znosi lepiej"... Niestety się to nie sprawdziło... Mała miała milion krost dosłownie w każdym miejscu na ciele! Nawet w buzi, przez co przestała nam jeść i pić. Skończyło się pobytem w szpitalu, bo baliśmy się, że się odwodni. W konsekwencji po badaniach wyszło, że ospa zaatakowała też wątrobę. Początkowo słaniała się, ale po antybiotyku było dużo lepiej.
Teraz z perspektywy wydaje mi się, że psychicznie gorzej czas chorobowy zniosła starsza córka. Posmarować się dała, ale jak tylko się odwracałam to drapanie na maksa. No i najgorzej, że się dziecku nuuuuudziło, bo piękna pogoda, a my nawet na spacer nie mogłyśmy iść. I tylko było co chwilę "kiedy wrócę do przedszkola?" Musiałam nieźle kombinować, żeby wymyślać nowe zabawy, bo wszystkie puzzle już ułożone, a kolorowanki pomalowane... Kilka fajnych pomysłów zaczerpnęłam z tekstu: W co się bawić z chorym przedszkolakiem? Szczególnie biwak przypadł do gustu obu córom ;)

Zgłoś nadużycie #38 12 lipca 2019, 12:48

MarkowskaJul Gotowa na wszystko
Czy ktoś z was wie czy łuszczyca jest zaraźliwą chorobą? Bardzo zależy mi na tym,aby poznać bardziej ciekawostki i fakty na temat tej choroby,bo ostatnio ją u mnie stwierdzono i trochę mnie to przeraziło. Co sądzicie https://febumed.pl/porady/92-Fototerapia-w-leczeniu-luszczycy ? Proszę o opinie.