Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

chodzenie do restauracji z dziećmi

Zgłoś nadużycie #11 18 maja 2017, 11:37

rampa Początkująca
Jak jest u was jeśli wybieracie się z dziećmi na niedzielny obiad do restauracji? Mają jakieś swoje "akcje" :D Chodzicie raczej gdzie wy macie ochotę, czy tam gdzie i dziecko może zjeśc coś co nie będzie " mamoo nie !". Powiem szczerze, że my ostatnio byliśmy we włoskiej restauracji w warszawie Trattoria il Successo i mega plus- menu dla dzieci! :D My z mężem makaron z mulami, łosia i w końcu nie musieliśmy rezygnować z czegoś dla siebie ;) Jak jest u was, opowiadajcie ;)

Zgłoś nadużycie #12 20 maja 2017, 18:10

fajnytatko23 Świeżo upieczona
Łosia jadłas? :D chciałbym też spróbowac. a co do tematu, szczecze mówiąc nie chodzę z dziećmi do knajpy, bo zawsze rozrabiają i musze ich pilnowac zamiastj esc

Zgłoś nadużycie #13 26 maja 2017, 19:31

Alicja01 Zaprawiona w bojach
Ja polecam dzisiaj wybrać się na koncert utalentowanej wokalistki Angeliki Anozie w lokalu Wine&Coffee House na ul. Olkuskiej 7 w Warszawie. https://www.facebook.com/events/1681025008869512/?acontext=%7B%22ref%22%3A%22106... Warto się tutaj wybrać z bliskimi żeby posłuchać prawdziwej muzyki i poszaleć :)

Zgłoś nadużycie #14 7 lipca 2017, 9:09

Robb Początkująca
Dla mnie nie ma problemu, żeby iść z dziećmi. Warto zawczasu wybrać restaurację, która odpowiada też maluszkom, aby nie wybrzydzaly na dzien dobry. Ja ostatnio odwiedzalam mame w zielonej gorze i chcialam ja zabrac wlasnie z wnuczkami na obiad i znalazlam fajna restauracje w zielonej górze przez pizza portal, dzieci znalazly cos dla siebie, ja z mama poplotkowałam, super

Zgłoś nadużycie #15 12 lipca 2017, 19:55

Kamilanord Świeżo upieczona
Ja jak już chodzę z dziećmi to staram się do takich restauracji gdzie mogą w miarę domowe jedzenie zjeść i zazwyczaj nie ma problemów.
Program Partnerski zarabianie

Zgłoś nadużycie #16 12 lipca 2017, 21:30

Kurek306 Świeżo upieczona
Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam... Niezbyt jestem w stanie pomóc...
Jeżeli nigdy niczego nie tracimy ani nie poświęcamy, nie potrafimy docenić tego, co mamy.

Zgłoś nadużycie #17 24 lipca 2017, 22:15

Alicja01 Zaprawiona w bojach
Ja z moimi dzieciakami byłam w Ok Wine Bar we Wrocławiu. Dokładnie na Księcia Witolda 1 mieści się ich lokal http://www.okwinebar.com/ ,gdzie mają bardzo pyszne wina musujące. Co prawda byłam tam raz przejazdem ale miłe wspomnienia pozostaną. Ceny były w porządku , ponadto posiłki serwowane świeżo i apetycznie.

Zgłoś nadużycie #18 5 sierpnia 2017, 15:41

anna211 Zadomowiona
Osobiście uważam że nie ma restauracji lepszej od ROAD American. Tutaj możecie zerknąć na menu: http://roadamerican.pl/road-menu/ - jest naprawdę rewelacyjne. Osobiście zachwycam się tym, co ma do zaproponowania ta restauracja, a kuchnia amerykańska to zdecydowanie najsmaczniejsza rzecz na świecie. Serdecznie polecam, nie ma we Wrocławiu lepszego jedzenia!

Zgłoś nadużycie #19 9 sierpnia 2017, 11:19

agaposzek Gotowa na wszystko
My rzadko chodzimy z dzieciakami do knajpek. Jest mało miejsc przyjaznych dzieciom.

Zgłoś nadużycie #20 31 sierpnia 2017, 14:32

Maksik Zadomowiona
Za nami pierwszy raz w restauracji z dziećmi, który mieliśmy w piernikowym mieście. Trafiliśmy do Starego Metropolis ze względu, że mają kolorowe makaroniki, które znaleźliśmy na ich stronie - http://www.staremetropolis.pl/. Było trochę stresu ale finalnie dobrze wspominam to wyjście.

Zgłoś nadużycie #21 1 września 2017, 11:20

mymomishot Świeżo upieczona
Ja jeszcze nie mam dzieci, ale dużo knajp oferuje tak jak wspomniałaś menu dla dzieci. Najlepiej wygooglować które i tam się wybrać ;)

Zgłoś nadużycie #22 10 września 2017, 12:40

bigreset Początkująca
Ja zapewne będę chodzić z dziećmi do restauracji jak już trochę podrosną. :)

Zgłoś nadużycie #23 21 grudnia 2017, 15:03

monnita12 Świeżo upieczona
Heh odkąd mam dziecko to chyba nie byłam w restauracji, właśnie to sobie uświadomilam ;p

Zgłoś nadużycie #24 19 stycznia 2018, 17:52

stefka Świeżo upieczona
warto wybrać te przyjazne dzieciom ;)

Zgłoś nadużycie #25 26 lutego 2018, 9:42

Aguchan Gotowa na wszystko
Od czasu do czasu można pójść, ale nie tak, by stało się to nawykiem.

Zgłoś nadużycie #26 26 kwietnia 2018, 11:36

MalinowaPanna Świeżo upieczona
A ja chodzę, uważam, że dziecko ma się uczyć jak żyć w społeczeństwie i jak już widzę, że się zaczyna armagedon, bo coś nie pasuje, to nie zwracam uwagi i nie daję się rozpędzić. Wcześniej się zdarzały jakieś akcje w stylu rzucanie czymś w restauracji, to wtedy na przykład wychodziłam na chwilę, aż się uspokoi i wracałam.