Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Chcesz pomóc osobom niepełnosprawnym ?

Zgłoś nadużycie #11 24 października 2015, 19:14

sprawniejsi Świeżo upieczona
Rejestracja: Paź, 2015 Posty: 1 Podziękowania: 0
Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl, integrujące sportowo i zawodowo osoby niepełnosprawne popiera akcję emisji Paraolimpiady w Rio 2016 na antenie TVP.

Wspierają Nas znani sportowcy, gwiazdy muzyki, aktorzy i gwiazdy show biznesu. Przekazali mnóstwo pamiątek, które niebawem będziemy licytować.

Jeżeli jesteś ciekaw jak sprawni mogą być niepełnosprawni i chcesz uczestniczyć w licytacjach pamiątek Twoich idoli polub Naszą stronę na Facebooku, a info z ciekawym wydarzeniem wyląduje na Twojej tablicy:  

www.facebook.com/sprawniejsipl

Przekaz i udostępnij informacje o Naszej stronie. Razem z niepełnosprawnymi pobij rekord szybkości osiągnięcia 10 000 lików.    
Razem damy radę… Pomożesz ?

Zgłoś nadużycie #12 28 sierpnia 2018, 8:10

marika25 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Kwi, 2016 Posty: 87 Podziękowania: 0
Fajną opcję zajęć dla dzieci niepełnosprawnych znalazłam tutaj http://wswietnejformie.pl/trening-dla-dzieci-niepelnosprawnych/ . Takie treningi przeznaczone są dla dzieci o różnym stopniu niepełnosprawności. Profesjonalna opieka trenera gwarantuje dostosowanie zajęć do potrzeb dzieci.