Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

catering dietetyczny

Zgłoś nadużycie #31 16 listopada 2017, 20:54

torpeda Początkująca
ja tez polecam macro bios bar jak koalka... maja duzy wybor i pyszne pelnowartosciowe jedzenie :D

Zgłoś nadużycie #32 16 stycznia 2018, 11:08

Cyberemilka Zaprawiona w bojach
Dzięki cateringowi dietetycznemu z Warszawy https://dziendobry.catering/ w końcu odnalazłam chęci, aby dbać o idealną sylwetkę! Za sprawą przepysznych i idealnie skomponowanych produktów z ich oferty, a także ćwiczeniom zaczęłam ćwiczyć w pocie czoła. Efekty są coraz bardziej widoczne, bez odpowiedniej diety nie byłoby to możliwe!

Zgłoś nadużycie #33 8 lutego 2018, 7:55

bronna Zaprawiona w bojach
Ja wolę sobie gotować to na co akurat mam ochotę :P ostatnio bardzo mi zasmakowały sery żółte więc sporo ich jem :) a tak to mialabym narzucone posiłki. Jednak wole tak na świeżo całkiem i sama robić

Zgłoś nadużycie #34 28 lutego 2018, 15:18

Mermagda0 Zadomowiona
Ja to obecnie jetem na diecie Paleo. Bardzo sobie chwalę, widze efekty, jednak bardzo męczące jest przygotowywanie posiłków, specjalne jeżdzenie po sklepach po produkty spożywcze. Zastanawiam się nad opcją właśnie cateringu dietetycznego. Polecacie? Mam już na oku stronkę firmy Jakie Pudełko która jest wyszukiwarką firm od diet pudełkowych i cateringu dietetycznego. Można tam łatwo porównać ich oferty.

Zgłoś nadużycie #35 7 marca 2018, 22:30

Gosiaklim Świeżo upieczona
OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!

PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!

WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL

I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie #36 8 marca 2018, 18:11

tosiaaaxx Początkująca
Trenuj razem z Igorem Mieńkowskim !!
Jestem osobą, która dzięki niemu schudłam i zbudowała piekne i seksowne ciało.
Pozbyłam się dzięki niemu kompleksów, wiem jak zdrowo się odżywiać. Za co bede wdzięczna do końca życia! :)
Trenuj razem z nami i zacznij być zadowolona z samej siebie!
Gorąco polecam i zapraszam.
Wejdź już teraz na strone i zapisz się!
WWW.IGORTRENERONLINE.PL

Zgłoś nadużycie #37 15 marca 2018, 19:31

lusiaa Zaprawiona w bojach
ja to nie lubię zamawiania takich gotowych posiłków bo tak naprawdę to nie wiadomo co oni tam dodają. A później często tylko problemy z jelitami występują tak jak u mnie i cierp człowieku. Dobrze, że jest teraz Intesta, która według mnie jest najlepsza jeśli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego.

Zgłoś nadużycie #38 22 maja 2018, 13:32

kosmiczna Zadomowiona
Wiesz co catering dietetyczny to naprawdę super sprawa.
Jeżeli szukasz jakiegoś dobrego to zerknij sobie tutaj https://masterdieta.pl/miasta/gdansk
To dobra opcja dla ludzi zabieganych, którzy nie mają czasu gotować, a chcą dobrze jeść i przy okazji trzymać zdrową dietę :)

Zgłoś nadużycie #39 26 maja 2018, 17:04

Jagodzianka20 Zaprawiona w bojach
Catering dietetyczny jest wygodnym wyjściem, jednak ja wolę samodzielnie gotować i wyciskać soki, przynajmniej wiem, co mam w danym daniu. Co do soków, to planuję kupić wyciskarkę wolnoobrotową Muke, która pozwoliłaby mi na robienie napoi z każdego owocu i warzywa, nawet z sałat czy z jarmużu. Do tego podoba mi się to , że można ją złożyć do szafki i zajmuje bardzo mało miejsca, nawet pracując po cichutku.

Zgłoś nadużycie #40 18 czerwca 2018, 15:25

vernativ Początkująca
Nie jestem z Warszawy ale mogę podesłać Ci po prostu ogromną wyszukiwarkę cateringów dietetycznych z całej polski. https://cateromarket.pl/ Poszukaj sobie tego co najbardziej Cię interesuje. Najszybciej w ten sposób, a nie odwiedzać po kolei każdą stronę na google. Mam nadzieje że dostosujesz coś do siebie bez problemu!

Zgłoś nadużycie #41 22 czerwca 2018, 14:39

Eugenia_Fil Świeżo upieczona
Gorąco polecam trenera i dietetyka mgr Igora Mieńkowskiego
Przez całe swoje życie miałam problemy z nadwagą. Ważyłam 120 kilogramy i nie mogłam schudnąć chociażby o 5 kilo. Wtedy trafiłam na jego stronę (przeczytałam taką samą opinię, jak teraz piszę). Było dużo zwątpień, ale podjąłam decyzję że kupię pakiet „Dla kobiet”. Zaczynając, dużo się martwiłam: „Co pomyślą inni? Wyrzuciła baba 100zł na wiatr…”. Ale już po tygodniu zobaczyłam wynik i nie patrzyłam na opinię otoczenia. Pan Igor Mieńkowski zmienił moje życie, bo teraz, po pół roku ważę 70 (ze swoimi 180cm jestem prawie szczupła). Jestem jeszcze na drodze do wymarzonego ciała, ale to co osiągnąłam jest wspaniałe. Gdy też chcecie zmian w życiu to jest jego strona: igortreneronline.pl

Zgłoś nadużycie #42 20 lipca 2018, 6:15

Barrin Gotowa na wszystko
Ja tak prawde mówiąc do dzisiaj nie byłam przekonana do diety pudełkowej i cateringu dietetycznego. Wydawało mi sie, ze musiałabym wydać dużo więcej pieniedzy na takie posiłki. Wczoraj postanowiłam przeliczyć ile wydaje na jedzenie wliczając w to wszystkie obiady na mieście, obiady na dowóz w pracy i okazało się, ze wydaje mniej więcej tyle samo co wydawałabym zamawiająć catering dietetyczny. Zaczełam przeglądać oferty i trafiłam tutaj https://dietykieta.pl . Powiedzcie mi co sadzicie o diecie wegetariańskiej?

Zgłoś nadużycie #43 30 sierpnia 2018, 14:41

Britta4 Świeżo upieczona
Tutaj są różnego rodzaju cateringi dietetyczne ranking :) Myślę, że warto się z tego typu informacjami zapoznać :)
A co po czyjej wielkości, jak nie ma w głowie mądrości

Zgłoś nadużycie #44 15 września 2018, 23:16

telene Zadomowiona
Jak lubisz czytać blogi, to ten o zdrowym stylu życia - https://www.zdrowie.info.pl/lampy-kwarcowe-lecznicze-zastosowanie-promieniowania... powinien Ci się spodobać. Dzięki temu, że pisany jest przez profesjonalistów, to znaleźć można na nim mnóstwo przydatnych wskazówek.

Zgłoś nadużycie #45 2 października 2018, 15:26

Domi15 Świeżo upieczona
No właśnie, czy nie lepiej gotować samemu? Z cateringami różnie bywa. Osobiście te dietetyczne mi nie smakowały, ale z kolei u moich dzieci w przedszkolu jest catering od firmy zewnętrznej Food4kids https://food4kids.pl/ i bardzo sobie go chwalę.

Zgłoś nadużycie #46 8 października 2018, 13:10

gritplok Zadomowiona
Sądzę, że najprościej będzie jak wejdziesz sobie na stronę https://cellulit.info.pl/jakie-cwiczenia-na-cellulit-na-posladkach/ i tam poczytasz trochę na ten temat, mi się dzięki temu udało pozbyć tego problemu.

Zgłoś nadużycie #47 10 października 2018, 11:54

Aguchan Gotowa na wszystko
Ja i tak wolę sama ugotować chociażby tylko zupę niż korzystać z takich rozwiązań.

Zgłoś nadużycie #48 24 października 2018, 10:46

mocca Zaprawiona w bojach
A ja uważam, że dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią gotować albo nie mają na to czasu, a chcą zdrowo i świadomie się odżywiać. Dobrą ofertę ma firma http://healthypack.pl/ , a dowożą na terenie Rzeszowa i okolic. Świeżo, smacznie, na bazie sezonowych produktów. To bardzo wygodne!

Zgłoś nadużycie #49 24 października 2018, 15:45

kenpix Świeżo upieczona
Popytajcie znajomych w tej materii. Sądzę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie.
Istnieje tyle sposobów na samodzielne dojście do miliona, że jest to prawie niemożliwe, by nie osiągnąć tego celu, jeśli myślisz o nim naprawdę poważnie – Brian Tracy

Zgłoś nadużycie #50 26 października 2018, 13:38

Maminka Gotowa na wszystko
Stosowałyście - jesteście zadowolone?