Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

butelka dla noworodka

Zgłoś nadużycie #11 15 sierpnia 2012, 15:50

anecia876 Zaprawiona w bojach
Witam Was ;)
zaczynam powoli kompletowac wyprawkę dla mojego dzidziusia, no i mam pytanie. Jakie butelki do karmienia polecacie? zwykłe, antykolkowe czy z czujnikami temperatury? niestety będę ich potrzebowała, bo studiuję i co jakiś czas będę musiała zostawić maluszka pod opieką taty...

Zgłoś nadużycie #12 15 sierpnia 2012, 19:27

Konto usunięte
ja polecam tommee tippee.
np lovi u nas sie nie sprawdzila.
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #13 15 sierpnia 2012, 21:56

marzena8888 Supermama
ja miałam z aventu z tą osłonką czy jak to się tam nazywa anty kolkowe coś, jakoś nie wierze w te działania jak dziecko będzie miało mieć kolki to bedzie je mieć, żadna cud butelka tego na pewno nie zmieni. W każdym bądź razie ja z tych z aventu byłam zadowolona ;)
moja niunia :*

Zgłoś nadużycie #14 16 sierpnia 2012, 11:14

mamaela Supermama
ja mam tommy tipe- jedną normalną małą antykolkową i drugą dużą z czujnikiem temperatury- obie fajne choć u nas używane bardzo sporadycznie bo mała dalej ba cycu a z butelki picie kiepsko jej szło więc szybko zaskoczyłam z treningowym a teraz z nikapkiem. Ale jak nie chcesz odstawiać od piersi tylko czasem karmić butlą to wybieraj takie z szerokim smokiem przypominającym pierś- właśnie np. tommy, avent czyli te szerokootworowe a nie z małym smokiem.

Zgłoś nadużycie #15 16 sierpnia 2012, 15:34

silvia Supermama
Ja też miałam z Aventu te antykolkowe niby (choć chyba teraz wszystkie butelki mają te antykolkowe smoczki).
U nas się sprawdziły więc mogę polecić, miałam też jedną Lovi ale szybko uszkodził mi się w niej smoczek.

Zgłoś nadużycie #16 16 sierpnia 2012, 15:55

Kiki86 Gotowa na wszystko
ja też śmiało mogę polecić tommee tippee mam antykolkowe i z czujnikiem temperatury podobno jednak że kształtem najbardziej zbliżone do sutka :-)

Zgłoś nadużycie #17 16 sierpnia 2012, 16:02

Konto usunięte
A ja mam NUK ortodontik (smoczki antykolkowe niby) i zwykłe z rossmana za 8 zł;] mały od poczatku na nich jest i wszytko ok. nie ma jak dla mnei roznicy w butelkach tylko smoczków nuk uwzywam, bo były wielkie od 6 meisiaca w tych rosmanowych

Zgłoś nadużycie #18 16 sierpnia 2012, 16:06

Karolinia Supermama
My jedziemy na Avencie i chwalimy sobie, ale właśnie TT też mają wielu zwolenników.
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #19 16 sierpnia 2012, 22:31

Ilonusek Supermama
u nas sprawdziła się butelka LOVI :)

Zgłoś nadużycie #20 22 sierpnia 2012, 23:43

Groszek Supermama
A my mamy butelki Avent i do tego smoczki Lovi, dużo zachodu ale dopiero to zdało egzamin :)

Zgłoś nadużycie #21 23 sierpnia 2012, 10:50

kaskikk2112 Fajna mama
u mnie na początku mały nie akceptował silikonu, ani smoczek ani butla. dopiero lateksowe przypadły mu do gustu, anatomiczne nie, tylko takie które imitują pierś. trafiłam na butelki z firmy Suavinex (150 ml - ok 30 zł, więc cena normalna + dodatkowe smoczki do butelki 20 zł) opłacało się bo mały świetnie z nich pił ;) teraz przy ząbkach lateks za miękki i wróciliśmy do silikonowego Aventu ;)

Zgłoś nadużycie #22 23 sierpnia 2012, 11:24

Dynamitka1 Fajna mama

anecia876 napisał(a)

Witam Was ;)
zaczynam powoli kompletowac wyprawkę dla mojego dzidziusia, no i mam pytanie. Jakie butelki do karmienia polecacie? zwykłe, antykolkowe czy z czujnikami temperatury? niestety będę ich potrzebowała, bo studiuję i co jakiś czas będę musiała zostawić maluszka pod opieką taty...

ja przetestowałam kilka butelek i polecam firmy niemieckiej firmy NUK antykolkowe i naprawde smoczek mają idealnie dopasowany cos ala sutek :)

Zgłoś nadużycie #23 24 sierpnia 2012, 20:38

kasiamala Początkująca
Ja polecam znowu butelkę polskiej firmy Akuku bo ma bardzo fajny smoczek też taki przypominający sutek a pozatym jest łatwa w utrzymaniu czystości. Szeroki otwór butelki zdecydowanie ułatwia dokładne umycie i wyparzenie po posiłku. Prostota, estetyka i komfort karmienia w jednym.

Zgłoś nadużycie #24 30 listopada 2012, 20:56

GAPKA Świeżo upieczona
a ja polecam - i nie zmienię stanowiska - bo testowałam je na dwójce dzieci i byłam zachwycona termobutelki coś jak termos i butelka ze smoczkiem, potem wymieniliśmy smoczek na ustnik z uchwytami. Super sprawa - przede wszystkim wygoda!

Zgłoś nadużycie #25 1 grudnia 2012, 11:55

marrta Fajna mama
Wazniejszy od ksztaltu butelki jak dla mnie jest smoczek.. lovi jest the best!! Jest mieciutki i Julce dobrze sie z niego ssie.Smoczek wkladam takze w nakretke do butelki aventu..bo mam butelki i lovi i avent..

Zgłoś nadużycie #26 6 grudnia 2012, 16:24

justyna.82 Zaprawiona w bojach
co myslicie o butelkach medeli ??
moze któras z Was stosowała?
chodzi mi o taka http://www.medela.com/PL/pl/breastfeeding/products/breastmilk-feeding/calma-feeding-device.html
a ta konsultantka laktacyjna mi doradza 
http://www.medela.com/PL/pl/breastfeeding/products/breastmilk-feeding/special-feeding-devices.html 
chodzi o zestaw smoczka

Zgłoś nadużycie #27 13 grudnia 2012, 11:07

Julka83 Początkująca
Ja mam z aventu i jestem bardzo zadowolona niby te antykolkowe nie wiem czy to cos ma wspolnego z ta butelka ale moj synus ma juz 6 miesiecy i zadnej kolki nie mial nie wiem czy taka jego uroda czy faktycznie cud butelka

Zgłoś nadużycie #28 13 grudnia 2012, 11:13

Konto usunięte
hehee dziecko cud :P a nie butla!
u mnie byly i antykolkowe butle i nic nie pomoglo na te pokichane kolki. uhh na same wspomnienie normalnie ciarki przechodza :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #29 13 grudnia 2012, 14:20

Syska Supermama
tommee tippee - chyba moge polecic bo to jedyna butla która Oliwier tolerował. Napił sie z niej pare razy. Teraz juz od jakis 2 miesiecy jesteśmy na niekapku to jedyne co sie w 100% sprawdziło. A jesli bedziesz musiała wychodzić to odrazu przyzwyczajaj dzidzie do butelki. Dawaj odciagniete mleczko własnie z butli. Ja tak nie robiłam i mowie zednej nie chciał. Ta tommee była dosłownie na pare razy i mało z niej pił. Dopiero niekapek podziałał

"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem , ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"

Zgłoś nadużycie #30 5 stycznia 2013, 11:40

Konto usunięte
co myślicie o butelkach NUK ??
Tabelkahttp://tiny.pl/qxxbl