Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Buciki dla 4-latki

Zgłoś nadużycie #11 12 marca 2013, 12:57

Stokrotka_83 Świeżo upieczona
Hej, jakie buciki polecacie dla
4-letniej dziewczynki? Tylko bez cekinów :-) Najlepiej by miały
jakieś właściwości prozdrowotne :-)

Zgłoś nadużycie #12 15 grudnia 2015, 14:50

Martynaaa Świeżo upieczona
Jeśli prozdrowotne to np http://www.tylkozdrowie.org/19-memo-dla-dzieci . Mój szkrab ma niewielkie problemy i musi nosić korekcyjne buciki, są bardzo wygodne. Polecam na początek buciki tego typu :)

Zgłoś nadużycie #13 18 stycznia 2016, 16:26

BajkowyPokoik_pl Początkująca
Najlepiej będzie jeżeli udacie się do sklepu aby dziecko przymierzyło kilka modeli i wtedy na żywo zobaczysz w których czuje się najlepiej i do tego dobrze wygląda,bo aspekt kolorów też jest czasem dla rodzica dosyć istotny :)

Zgłoś nadużycie #14 26 maja 2016, 16:15

karolinaslowik Początkująca
Ja może się powtórzę, z któregoś tam forum ale ja zawsze wybieram skórzane buciki i na prawdę je polecam. Szczególnie te z ryłko. Moja mała śmiga w przedszkolu w takich. Nóżki ją nie bolą, nigdzie nie uwierają. Widać, że są solidnie wykonane.

Zgłoś nadużycie #15 1 listopada 2016, 20:58

kamilla Zaprawiona w bojach
z takich bucików polecam szukać tutaj http://e-butydladzieci.pl/ ja już coraz częściej w internecie kupuję dzieciom rzeczy, bo to taka wygoda - nie musieć się toczyć z dwójką szaleńców i wózkiem przez galerie handlowe! :D a tutaj ceny są bardzo znośne, buciki z atestem, dostawa szybka i zero problemów z reklamacją :)

Zgłoś nadużycie #16 25 marca 2018, 11:20

Elka084 Zadomowiona
Najłatwiej takich butów poszukać w internecie, np. z sklepie Slippers Family  Wybór butów jest naprawdę duży, więc bez problemu znajdziecie takie, które Wam się spodobają i które będą miały pozytywny wpływ na postawę i wygodę. Ważne, żeby buty nie ucikasły i nie prowadziły np. do płaskostopia.

Zgłoś nadużycie #17 16 kwietnia 2018, 13:45

MojeKLocki24_pl Zaprawiona w bojach
Proponuję udać się do sklepu i sprawdzić, najlepiej przymierzyć na stopę aby dobrać odpowiedni rozmiar. 4 latka czasami ma wygórowane wymagania i trudno trafić w jej gust, aby chciała nosić buciki muszą się jej zwyczajnie spodobać :)

Zgłoś nadużycie #18 13 czerwca 2018, 13:06

matkanacalego Świeżo upieczona
Jeżeli zależy ci na butach, które będą bezpieczne dla dziecka, czyli nie będą przyczyniać się do powstawania wad postawy zajrzyj na sklep kornecki. Mają fajne modele w rozsądnych cenach. Moja córcia ma kilka par i jesteśmy zadowolone :)

Zgłoś nadużycie #19 13 sierpnia 2018, 12:39

oleska23 Zaprawiona w bojach
Ja swojej córce kupuje buty w Deichmannie, już jak miała 4 lata to sama pokazywała palcem które chce, na ekranie bo zamawiam w sieciowym sklepie tutaj https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/dzieciece/buty-dzieciece.cat oczywiście już wtedy wybierała modele różowe i z cekinami ;)

Zgłoś nadużycie #20 5 września 2018, 10:20

PoscielDziecka24 Świeżo upieczona
4 latka ma już swój gust i doskonale wie czego chce, więc nie kupuj bucików bez jej wiedzy i za jej plecami, bo w efekcie może ich nie chcieć założyć.

Zgłoś nadużycie #21 1 października 2018, 16:10

szelka Zaprawiona w bojach
Haha, zgadza się :) Moja córka w wieku 4 lat też sama wybierała sobie ubrania i nie było mowy o tym, aby założyła coś co jej się nie podobało. Oczywiście królował kolor różowy, jak to u dziewczynki. Sprawdźcie sobie ofertę sklepu https://www.butyraj.pl/pol_m_Buty-dla-Dzieci-153.html :) Myślę, że znajdziecie coś odpowiedniego. Ja bardzo lubię ten sklep przede wszystkim ze względu na niskie ceny, bo wiadomo że dziecko takie buty ma tylko na jeden sezon i nie warto na nich przepłacać.

Zgłoś nadużycie #22 17 października 2018, 11:12

MalyBucik_pl Świeżo upieczona
Jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny i nadal szukasz dobrych, wygodnych bucików dla swojego dziecka to polecam zerknąć do nas, chętnie pomożemy i doradzimy :)