Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Bóle kręgosłupa

Zgłoś nadużycie #131 18 kwietnia 2019, 19:11

biedronkaja Gotowa na wszystko
Jak masz problemy z kręgosłupem to polecam Ci sie szybko rejestrowac do specjalisty, jak nie chcesz stac w kolejce do rejestracji to polecam Ci sie zainteresować stroną jaką jest https://lekarzebezkolejki.pl Znajdziesz tutaj wielu specjalistów bez kolejek w rejestracji.

Zgłoś nadużycie #132 18 kwietnia 2019, 22:58

ritaa Zadomowiona
mnie po myciu okien złapało coś w kręgosłupie że nie mogłam chodzić, brałam kilka dni gardan bo tak bolało i jakoś przeszło, widzę ze z wiekiem to coraz gorzej, siedzi się cały dzień, wszędzie jeździ autem a kręgosłup zaczyna szwankować

Zgłoś nadużycie #133 22 kwietnia 2019, 10:21

karolina101 Zadomowiona
Zawsze na ból kręgosłupa jest odpowiednia rehabilitacja. Moja mama ma dyskopatię i raz do roku chodzi na porządne ćwiczenia i zabiegi. W centrum rehabilitacji Kriosonik zawsze jej pomogą. Tam mają odpowiedni sprzęt i rehabilitantów. Mamie bardzo pomaga laser wysokoenergetyczny.Po takich 2 tygodniowych zabiegach ma na długo spokój.

Zgłoś nadużycie #134 23 kwietnia 2019, 22:51

Alicja01 Gotowa na wszystko
O plecy trzeba szczegolnie dbac, na Waszym miejscu w takiej sytuacji wybralabym sie do specjalisty na rehabilitację.odnośnie rehabilitantów to ci z Krakowa są warci polecenia. Wystarczy taka szybka rejestracja przez http://www.rehabilitacje.org i wizyta jest już zaplanowana kilka dni później .Ja miałam problemy z kręgosłupem i lekarz bardzo mi pomógł. Cały czas przechodzę leczenie ale jest ze mną coraz lepiej.

Zgłoś nadużycie #135 24 kwietnia 2019, 14:16

turysa Początkująca

loska napisał(a)

Mi na bole kręgosłupa pomaga smarowanie żelem dip hot, rozgrzewa bolące miejsce, a wiem że w składzie ma substancje przeciwzapalne, szybko działa i nie muszę brać tabletek nawet.

Też tego żelu używam, kiedyś polecił mi go znajomy który jeździ wyczynowo na rowerze. Mówił że kontuzje to u niego sa na porządku dziennym i dobrze mieć coś co szybko złagodzi ból.

Zgłoś nadużycie #136 24 kwietnia 2019, 14:20

Maminka Gotowa na wszystko
To może być coś poważnego, lepiej zgłoś się do lekarza.

Zgłoś nadużycie #137 26 kwietnia 2019, 10:46

czosnekwrg Zaprawiona w bojach
Mimo wszystko zalecam odwiedzić neurologa, dzięki któremu będziesz mieć pewność, czy oby na pewno ból leży wyłącznie po stronie kręgosłupa. Te wątpliwości z pewnością pomoże rozwiać neurolog z Przygodzic https://neurologprzygodzice.pl/ . Ja od bardzo dawna uczęszczam do tego specjalisty!

Zgłoś nadużycie #138 8 maja 2019, 23:07

barba26 Gotowa na wszystko
Kupiłam sobie ten polecany przez was gardan, dobry jest. Nie spodziewalam się ze pół tabletki tak szybko zmniejszy ból, w weekend miałam mały wypadek na rolkach, potłukłam się solidnie i nie mogłam ani leżeć ani siedzić tak wszystko bolało, po gardanie ulga na wiele godzin

Zgłoś nadużycie #139 13 maja 2019, 12:24

alamamama Zaprawiona w bojach
No, ja też właśnie chciałam pisać o gardanie. Co prawda mi nie pomagał na ból kręgosłupa, a na ból zęba i przeziebienie, ale działają mega szybko te tabsy.

Zgłoś nadużycie #140 15 maja 2019, 10:22

kammil2256 Gotowa na wszystko
Od jakiegoś czasu też mam problem z bólami kręgosłupa i już nawet zastanawiam się nad tym aby wybrać się na takie zabiegi jak fizykoterapia łódź. Może ktoś z was zna jakiś dobry i sprawdzony gabinet rehabilitacyjny w Łodzi i może mi podać na niego namiary? Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Zgłoś nadużycie #141 15 maja 2019, 16:39

turysa Początkująca

kammil2256 napisał(a)

Od jakiegoś czasu też mam problem z bólami kręgosłupa i już nawet zastanawiam się nad tym aby wybrać się na takie zabiegi jak fizykoterapia łódź. Może ktoś z was zna jakiś dobry i sprawdzony gabinet rehabilitacyjny w Łodzi i może mi podać na niego namiary? Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Próbowałaś jakiegoś żelu przeciwbólowego? Ten dip hot jest świetny, nie raz mi już pomógł przy bólach, tubka wystarczy na długo.

Zgłoś nadużycie #142 16 maja 2019, 13:11

farah557 Początkująca
Bóle kręgosłupa to już problem cywilizacyjny. Swoją drogą czy znacie może jakieś publikacje jak wyglądały schorzenia z układem ruchu w poprzednich wiekach? Chętnie bym poczytała

---
http://poznanlab.pl

Zgłoś nadużycie #143 20 maja 2019, 8:42

broszka Gotowa na wszystko
Może kup sobie na przykład piłkę rehabilitacyjną? Słyszałam, że mają bardzo dobry wpływ na kręgosłup. Zajrzyj sobie na stronę https://www.orteo.pl/pilki-rehabilitacyjne, gdzie znajdziesz duży wybór takich piłek. Warto się rozejrzeć.

Zgłoś nadużycie #144 30 maja 2019, 23:21

moni09 Zaprawiona w bojach
Bóle, ktore czesto sie powtrzają, są niepokojące. Najlepiej zdiagnozować się i podejsc do tego powaznie, bo takie zaniedbania wychodzą podczas lat... w Krakowie dziala klinika zajmujaca sie kompleksową rehabilitacją - http://rehaexpert.pl/ moze im sie uda pomóc?

Zgłoś nadużycie #145 31 maja 2019, 6:30

Regalis Zaprawiona w bojach

turysa napisał(a)

Próbowałaś jakiegoś żelu przeciwbólowego? Ten dip hot jest świetny, nie raz mi już pomógł przy bólach, tubka wystarczy na długo.

A jak często smarujesz Dip Hot przy takich bólach?

Zgłoś nadużycie #146 31 maja 2019, 14:00

Cyberemilka Gotowa na wszystko
Bóle kręgosłupa okazały się bardzo poważnym kłopotem. Musiałam udać się na stosowną rehabilitację i to w jak najszybszym czasie. Padł wybór na uzdrowisko w Nałęczowie https://uzdrowisko-naleczow.pl oraz tamtejsze werandki. Znajdująca się tam strefa ortopedii pomogła mi uporać się z kłopotami, jakie dręczyły mój kręgosłup. A ja w pełni wróciłam do zdrowia!

Zgłoś nadużycie #147 5 czerwca 2019, 12:54

Darik Świeżo upieczona
Przyczyn może być naprawdę dużo więc takie gdybanie jest strzelaniem na oślep. Czasem to kwestia źle dobranego materaca, czasem reumatyzmu, czasem słabych mięśni brzucha. Warto przeanalizować swój tryb życia i poprawiać elementy, które mogą negatywnie wpływać na kręgosłup. A jak nie pomoże - lekarz.

Zgłoś nadużycie #148 11 czerwca 2019, 20:43

turysa Początkująca

Regalis napisał(a)

A jak często smarujesz Dip Hot przy takich bólach?

Raz na kilka godzin, myślę że przy mocnym bólu to tak 2-3 razy w ciągu dnia i to pomaga na tyle że już nie musze brać tabletek żadnych.

Zgłoś nadużycie #149 12 czerwca 2019, 13:25

Tymoteusz1 Zaprawiona w bojach
W takiej sytuacji na pewno powinniście rozważyć skorzystanie z dobrej odnowy biologicznej. Ja bardzo cenię sobie takie miejsca jak Centrum Rehabilitacyjne Dobry Brat w Osieku, nie tylko ze względu na profesjonalizm ich pracowników, ale też na warunki, w jakich odbywają się turnusy. Jeśli też potrzebujecie regeneracji, to zajrzyjcie na ich stronę i sprawdźcie pełną ofertę.

Zgłoś nadużycie #150 19 czerwca 2019, 12:40

ofelia33 Zaprawiona w bojach
Możesz kupić sobie różne leki bez recepty na tego typu bóle. Zajrzyj do aptek internetowych, one z reguły mają dużo niższe ceny niż apteki stacjonarne. No i wybór też większy. Odwiedź stronę https://www.apteka-leki.pl/ , to moja ulubiona apteka online.