Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

ból głowy

Zgłoś nadużycie #31 9 listopada 2011, 20:24

Nika Fajna mama
U mnie bóle głowy wiązały się prawdopodobnie ze spadkami ciśnienia. Ból był okropny. Pomagały komprezy prosto z lodówki. Ulga była krótkotrwała, ale częste wymiany na bardzo zimny kompres przynosiły ukojenie.
Trzymam kciuki  żeby szybko przeszło.

Zgłoś nadużycie #32 9 listopada 2011, 21:00

marzena8888 Supermama
mnie głowa tez do 4 miesiaca pękała... ból nie do zniesienia, wymiotowałam z bólu na oczy nie widziała. I ulgę mi przynosił AMOL, smarowalam go na skroniach, na środku nosta(zatoki) potylica, no gdzie tam cię boli. Spokojnie to możesz stosować
moja niunia :*

Zgłoś nadużycie #33 10 listopada 2011, 7:04

Malami123 Początkująca
Dziękuję kobietki,bo nie wiem jak już z tym walczyć,to jest moje drugie dziecko i w poprzedniej ciąży tak nie miałam.Dziś już wstałam i od rana znowu to samo....najgorzej jest w pracy.Gin dał mi na podtrzymanie D....i wyczytałam ze przy tym tez bóle występują,a ja do tego jestem niskociśnieniowcem :(

Zgłoś nadużycie #34 3 stycznia 2012, 15:27

Eve Zaprawiona w bojach
Ja jeszcze przed ciążą cierpiałam na migreny a w ciąży bóle głowy się nasiliły. Też mam niskie ciśnienie i gin uznał,ze przede wszystkim muszę podnosić ciśnienie. Tak więc od 3 miesiąca (bo wczesniej sie bałam) piłam rano kawę i czasami popołudniu piłam drugą. Jak ból nie ustępował brałam chłodną kąpiel a czoło smarowałam Migrenolem (taki olejek ziołowy,który fajnie chłodzi czoło i przynosi znaczną ulgę).

Zgłoś nadużycie #35 13 września 2017, 17:21

melfi Zadomowiona
Ja na stronie http://www.sn2.eu/portal-dla-kobiet/zdrowie-kobiety/17161-4-produkty-spo%C5%BCyw... znalazłem ciekawe informacje dotyczące migreny .