Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Boicie się starości?

Zgłoś nadużycie #11 20 maja 2016, 17:31

momika Początkująca
Hej, 
Chciałam wam polecić  świetną stronkę z testem, który mówi nam jak będziemy wyglądać za 20 lat... :D  darmowetesty.com/Jak-bede-wygladac-za-20-lat

Zgłoś nadużycie #12 30 września 2016, 13:26

klarysaa Zaprawiona w bojach
Mam 31 lat, póki co żadnych oznak starzenia, nie myślę na razie o tym. Nie ma też we mnie lęku.

Zgłoś nadużycie #13 30 września 2016, 13:55

hankatorunianka1 Świeżo upieczona
A ja się obawiam i to tak bardzo... Tym bardziej, że w mojej rodzinie ogromne zmarszczki to normalka

Zgłoś nadużycie #14 1 października 2016, 13:04

patzar Świeżo upieczona
ja się nie boje :) to przecież normalny etap w życiu :) oznaki starzenia też mają swój urok
manufaktura
zdrowia

Zgłoś nadużycie #15 2 grudnia 2017, 9:42

muminek Zadomowiona
Nie ma się czego bać i już teraz stresować Taka jest kolej rzeczy że się starzejemy. Dbając o siebie ,korzystając z naturalnych kosmetyków bez udziału kosmetyki estetycznej będziemy zmieniać nasz pesel w sposób naturalny

Zgłoś nadużycie #16 2 marca 2018, 10:35

alicja87 Zadomowiona
Ja się nie boję. Kiedyś czytałam (chyba na runners-world.pl) tekst o biegaczu, który ukończył maraton w wieku 90 lat. Skoro on dał radę to czemu ja miałabym nie dać? :D

Zgłoś nadużycie #17 4 marca 2018, 22:14

iwona_78 Zaprawiona w bojach
W sumie to dobre pytanie... Jak miałam 20/23 lata to chciałam jak najszybciej skonczyc studia i byc zwyczajnie dorosla, zyc po swojemu, a teraz odwrotnie. CO ja bym dała za tamta twarz bez zmarszczek... Nie wiem jak to sie w sumie stalo, ale po 30. pojawily sie u mnie strasznie widoczne zmarszczki zwlaszcza mimiczne... denerwuja mnie do tego stopnia, ze bylam nawet tutaj http://www.wbienkowski.pl/medycyna-estetyczna/nici-biorewitalizujace/ zeby podpytac o nowoczesne metody leczenia. W sumie jak opowiadał lekarz to wlasciwie wiecej sie wokol takich zabiegow narobilo teorii niz one rzeczywiscie jakkolwiek bolą... Myslalam wlasnie o niciach biorewitalizujacych - brzmia dla mnie najbardziej sensownie - macie moze?

Zgłoś nadużycie #18 26 września 2018, 21:43

Jagodzianka20 Zaprawiona w bojach
Ogólnie to ja nie boję się starości, myślę, że to piękny czas, jaki można poświęcić samemu sobie i rodzinie. Jedyne, co mnie przeraża, to to, jak będę wtedy wyglądać. Dlatego od czasu do czasu wykonuję sobie peelingi i różne domowe zabiegi. Zainteresowałam się także zabiegiem z osoczem bogatopłytkowym, ponieważ dobrze działa na oznaki starzenia.

Zgłoś nadużycie #19 29 października 2018, 7:43

krystynia Zaprawiona w bojach
Wiadomo, ze najlepiej byłoby być wiecznie młodym ale tak się nie da :) ja staram się o siebie zadbać, o swoje zdrowie ale też wygląd. Na przykład dzięki takim zabiegom https://klinikamiracki.pl/pico-sure/ mogę dłużej zachować tą moją młodość i dobry wygląd. A niestety, starość i tak każdego czeka

Zgłoś nadużycie #20 25 grudnia 2018, 20:17

czika Zaprawiona w bojach
Te strony to bazuja tylko na kilku punktach twarzy i nie odzwierciedlaja nawet w polowie tego jak bedziemy wygladac. Do tego warto zauwazyc ze ludzie korzystaja z roznych kremow czy zabiegow medycyny estetycznej a to tez zmienia ich wyglad. Ja sie osobiscie starosci nie boje, bede starzec sie godnie i zadbanie :D Teraz zmniejszalam zmarszczki w Dermedzie w Katowicach i odrazu czuje sie piekniejsza i mlodsza o conajmniej 10 lat :D

Zgłoś nadużycie #21 8 stycznia 2019, 1:16

wemiko Zaprawiona w bojach
Starość to starość, w końcu po każdego dojdzie. Ale wolę wyglądać młodziej, dlatego chodzę na zabiegi do kliniki https://klinikiurody.com.pl/ jak również stosuje dobre kremy.

Zgłoś nadużycie #22 3 lutego 2019, 21:25

mocca Gotowa na wszystko
Na szczęście są fajne zabiegi, które cofają oznaki starzenia. Przykładowo, taka forma liftingu bez skalpela - http://www.preibisz.com/zabiegi/ultraskin-ii-hifu/ . Efekt utrzymuje się nawet 5 lat. Skóra ładnie się napina, zmarszczki się redukują, twarz konturuje. Wszystko bezboleśnie i przyjemnie.

Zgłoś nadużycie #23 22 września 2019, 19:57

magda906 Zaprawiona w bojach
Ale w sensie wyglądu? Ja nie, od jakiegoś czasu staram się zapobiegać powstawaniu zmarszczek. Magiczna Klinika ma takich zabiegów co najmniej kilka. Dzisiaj nie trudno o poprawę stanu skóry i naukę jak o nią dać, by długo była jędrna i bez zmarszczek

Zgłoś nadużycie #24 2 października 2019, 17:10

tyska Początkująca
no faktycznie w Magicznej Klinice mają świetne zabiegi. Warto zapisać się na konsultację i na pewno doradzą coś najbardziej optymalnego. Tym bardziej, ze te ceny zabiegów u nich są mega konkurencyjne i często mają różnego rodzaju promocje.

Zgłoś nadużycie #25 7 października 2019, 13:30

domi_k7 Świeżo upieczona
Myślę, że każda z nas w jakimś stopniu boi się starości i procesu starzenia. No niestety to jest naturalna kolej rzeczy i trezeba się z tym pogodzić ;p JA np wychodzę z założenia, że kremów przeciwzmarszczkowych powinno się używać już podczas pojawiernia się pierwszych zmarszczek, bo tak naprawdę wtedy już możemy zacząć działać, nie czekając aż będzie ich więcej. Jakiś czas temu znalazłam na półcebardzo wartościowy krem wegański Vege SKin Diet  Bielendy z naturalnym składem i do cery z oznakami starzenia. Kompleks z zielonych warzyw jest super na pierwsze zmarszczki.

Zgłoś nadużycie #26 9 października 2019, 14:03

maggio.alene Świeżo upieczona
Troszkę tak, ale starość może być piękna.

Zgłoś nadużycie #27 10 października 2019, 15:11

bartekszew78 Świeżo upieczona
Trochę się boję, ale chodzi bardziej o to czy nie będę chorować na coś poważnego, czy będę samodzielny czy raczej przykuty do łóżka. Nie chcę być od nikogo zależnym, a często starsze osoby nie mają innego wyjścia.
https://hurtowniakartekonline.pl/