Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Blizny po trądziku - jak usunąć?

Zgłoś nadużycie #11 28 stycznia 2016, 13:33

mika.75 Zadomowiona
Jednym z moich największych dramatów pozostałych po latach młodości są blizny po trądziku. Jak z tym walczyć? Próbowałam kremów, kwasów... Zero efektów :/ Myślicie, że warto zdecydować się na laser? Znajoma mówiła, że w Vici Clinic w Krakowie mają taki specjalistyczny laser, robi się około trzech zabiegów i skóra się wygładza... Co o tym sądzicie?

Zgłoś nadużycie #12 28 stycznia 2016, 17:26

momika Początkująca
Może jakieś domowe sposoby? Słyszałam że mycie twarzy zwykłą gąbką z rossmana jest skuteczne (jest bardzo ostra)

Zgłoś nadużycie #13 28 stycznia 2016, 18:42

megan Początkująca
Jaka cena za te lasery?

Zgłoś nadużycie #14 1 lutego 2016, 9:27

claudia Zaprawiona w bojach
Też jestem ciekawa. Zastanawiam się nad takim zabiegiem.

Zgłoś nadużycie #15 10 lutego 2016, 11:37

metfach Świeżo upieczona
Lasery w klinikach są różne. Koszt jednego zabiegu to rząd od 400 - 600 zł. Potrzeba ich na początek przynajmniej 5-6. Później trzeba to jeszcze utrwalać.
balustrady Radom

Zgłoś nadużycie #16 11 lutego 2016, 11:55

waleriaa27 Początkująca
Ja usuwałam blziny w takiej krakowskiej klinice. Sprawdź moze uda Ci się umówić na wizytę? Mnie to pomogło...

Zgłoś nadużycie #17 1 marca 2016, 20:30

adik356 Początkująca
A może zabiegi medycyny estetycznej? Nie myślałaś o tym? Podobno w keileckim MedicoDerm zabieg http://dermatologkielce.com.pl/peeling-kawitacyjny/ skutecznie wpywa na poprawe kondycji skóry i regenerację.

Zgłoś nadużycie #18 4 marca 2016, 20:32

fajnamamamarta Początkująca
Pewnie pierwszy pomysł, jaki przychodzi każdej z nas na zlikwidowanie blizn to makijaż. Nie zrobimy tego na stałe, ale przynajmniej chwilowo poczujemy się piękne. Często stosujemy, korektory, podkłady czy pudry. Te produkty powodują, że nasze pory się zatykają przywracając problem trądziku. W ten sposób zataczamy błędne koło. Oprócz dostępnych w sklepach maści, zabiegów w salonach możemy spróbować domowych sposobów. W przypadku, jeśli blizny nie są głębokie ich stosowanie powinno w jakimś stopniu pomóc. Może to być maseczka przygotowana ze startego ogórka i soku z cytryny. Mieszankę nanosimy na odpowiednie punkty i wmasowujemy w skórę.

Zgłoś nadużycie #19 6 marca 2016, 13:10

alicja.miekina Świeżo upieczona
zabiegi laserowe są dość drogie, ale wydaje mi się ze to jedyna opcja na usunięcie blizn po trądziku czy innych blizn
biżuteria srebrna - sprawdz! 

Zgłoś nadużycie #20 21 marca 2016, 15:28

loca Zaprawiona w bojach
Dziewczyny, polecam wam ten artykuł http://vmagazine.vichy.pl/artykul/41/zabiegi-estetyczne-likwidacja-blizn-potradz... . Znajdziecie tutaj różne metody usuwania blizn potrądzikowych

Zgłoś nadużycie #21 20 maja 2016, 14:08

Barbarella Zadomowiona
Może dobrym rozwiązaniem tymczasowym będzie ukrycie blizn pod podkładem kryjącym? Ja w ten sposób ukrywam zaczerwienienia http://kobiecylajf.pl/id670,zaczerwienienia-na-wrazliwej-skorze-twarzy-ukryj-je-... Spróbuj, nie zaszkodzi.