Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Blizna po porodzie naturalnym-DOLEGLIWOŚCI

Zgłoś nadużycie #31 9 stycznia 2018, 12:00

loska Zadomowiona

tutula napisał(a)

Tak, tylko, że tu mowa o porodzie naturalnym, więc plastry niekoniecznie mogą być wygodne w takim miejscu.

najlepiej sobie kupić małe opakowanie na wyprobowanie i spawdzić jak to działa, albo spróbować z żelem, na pewno trzeba się uzboroić w cierpliwość

Zgłoś nadużycie #32 29 stycznia 2018, 12:17

mocca Zaprawiona w bojach
Ja bym najpierw sięgnęła do dobrych poradników i artykułów, które poruszają temat blizn i ich leczenia. Ta strona będzie godna polecenia - http://wszystkoobliznach.pl/ . W przypadku blizn po trądziku dobrze sprawdzają się preparaty silikonowe albo laseroterapia. Trzeba to jednak skonsultować z deramtologiem.

Zgłoś nadużycie #33 26 marca 2018, 16:29

tutula Zaprawiona w bojach

loska napisał(a)

najlepiej sobie kupić małe opakowanie na wyprobowanie i spawdzić jak to działa, albo spróbować z żelem, na pewno trzeba się uzboroić w cierpliwość

Moim zdaniem w takim miejscu zdecydowanie żel, mimo, ze plastry sa naprawdę miekkie i na ogół nie stwarzają problemów, no ale jednak w takim miejscu może być ciężko.

Zgłoś nadużycie #34 24 kwietnia 2018, 10:34

eliss Zadomowiona
Mam bliznę ale po cc, smarowałam ją długo olejkiem bio-oil i teraz jest dużo mniej widoczna, warto tego olejku spróbować bo już po 2 tygodniach widać niedużą ale jednak poprawę, po co paradować z taką szramą skoro można ją chociaż trochę zmniejszyć? Wiem że to nie jest jakaś wielka ujma i wada ale jak można się jej pozbyć to czemu nie?

Zgłoś nadużycie #35 10 maja 2018, 14:51

emilcia Zaprawiona w bojach
u nas sprawdził się właśnie spray z motherlove i teraz wiem, że w nagłych przypadkach najlepiej go stosować. Szybko doszłam do siebie!

Zgłoś nadużycie #36 30 maja 2018, 14:54

adamoantos Świeżo upieczona
Pilates jest do tego najlepszy :)

Zgłoś nadużycie #37 30 maja 2018, 14:55

adamoantos Świeżo upieczona

mamaela napisał(a)

Oj warto iść do lekarza, bo to nie są normalne objawy tyle po porodzie. Koniecznie też ćwicz mięsnie Kegla, bo to co piszesz z moczem to efekt ich osłabienia po porodzie, warto je wzmacniać.

Pilates jest do tego najlepszy :) ale warto chodzić do takich mniejszych, prywatnych klubów niż sieciówek...takie zajęcia naprawdę dużo dają

Zgłoś nadużycie #38 8 czerwca 2018, 21:32

Majka2312 Początkująca
Ja zaraz po porodzie zaczęłam stosować spray regenerujący z motherlove, który łagodził ból i przyśpieszał gojenie. Dzięki niemu szybko doszłam do siebie i nie było żadnych komplikacji.

Zgłoś nadużycie #39 24 czerwca 2018, 21:08

veryAnka Zaprawiona w bojach
Ja akurat nie rodziłam naturalnie, ale po cc polecony miałam sutricon i sprawdziły się świetnie te plastry. Teraz miałam niedawno szytą rękę i też używam na bliznę, bo już znam działanie.