Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Błędy na rozmowie kwalifikacyjnej

Zgłoś nadużycie #11 11 marca 2016, 8:49

levender Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Mar, 2015 Posty: 108 Podziękowania: 1
Jestem w trakcie poszukiwania pracy i zdarza mi się nawet chodzić od czasu do czasu na jakąś rozmowę, ale nigdy nie oddzwaniają. Co najlpesze zazwyczaj wychodzę z rozmowy zadodowolona, może jednak popełniam jakieś błędy, o których nie mam pojęcia. Jakie są wg was najczęstsze gafy popełniane na rozmowach?

Zgłoś nadużycie #12 11 marca 2016, 9:32

Lubiekotki Gotowa na wszystko
Rejestracja: Wrz, 2012 Posty: 249 Podziękowania: 0
Sama obecie mam firmę i mogę Ci napisać jakie dwie rzeczy mnie odstraszaja:
Nieodpowiedni ubiór
żucie gumy
Zerknij sobie na stronę:
http://www.postawnaswoim.pl/kariera/jak-dobrze-wypasc-na-rozmowie-kwalifikacyjne...

Jest tutaj artykuł o tym jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej. Może zapomniałaś niektórych rzeczy, które powinnaś wziąć pod uwagę co?

Zgłoś nadużycie #13 13 marca 2016, 15:19

Pamelcia Gotowa na wszystko
Rejestracja: Sie, 2015 Posty: 1027 Podziękowania: 9
takich błędów jest cała lista ale najczęstsze błędy to głównie w ubiorze

Zgłoś nadużycie #14 15 marca 2016, 20:19

fixcombra Świeżo upieczona
Rejestracja: Mar, 2016 Posty: 5 Podziękowania: 0
Nieprzygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnejKiedy prowadzę dla kandydatów konsultacje przed opracowaniem dla nich CV i listu (zobacz tutaj) albo przygotowaniem ich do rozmowy (tutaj), zawsze najbardziej zwracam na uwagę na przygotowanie. Przygotuj się pod kątem konkretnej oferty, a Twoje szanse na otrzymanie pracy wzrosną kilkukrotnie.Jeżeli nie wiesz, czym zajmuje się firma, w której będziesz miał interview, jest mała szansa na to, że pójdzie Ci dobrze. Pytanie o to, co wiesz na temat miejsca, do którego aplikujesz, pojawi się niemal na pewno. Poświęć czas na zdobycie informacji w sieci. Im więcej się dowiesz, tym bardziej zwiększysz swoje szanse na zdobycie pracy.Co powinieneś sprawdzić?

Czym dokładnie zajmuje się firma?
Jakie są jej problemy, wyzwania i ostatnie sukcesy?
Jakie są obowiązki osoby na stanowisku, na jakie aplikujesz? Pomyśl jak opowiedzieć o swoich kompetencjach, w sposób, który przedstawi Cię jako idealnego kandydata. Skup się na korzyściach i osiągnięciach, jakie możesz zaoferować.
Z kim odbędzie się rozmowa kwalifikacyjna? Nawet drobne szczegóły na temat zainteresowań rekrutera mogą Ci pomóc nawiązać dobre relacje!
http://tortoblog.pl/shop/

Zgłoś nadużycie #15 16 marca 2016, 13:53

Pamelcia Gotowa na wszystko
Rejestracja: Sie, 2015 Posty: 1027 Podziękowania: 9
mnie się wydaje, że głównie problem tkwi w odpowiednim ubiorze. Często widuję ludzi w takim ubraniu jak szli na rower albo na zwykłe spotkanie towarzyskie.

Zgłoś nadużycie #16 6 sierpnia 2018, 12:32

MarkowskaJul Fajna mama
Rejestracja: Sie, 2014 Posty: 1505 Podziękowania: 7
Faktycznie, ubiór ma ogromne znaczenie, bo jest znaczną częścią pierwszego wrażenia, jakie robimy. Tutaj jest kilka porad, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej: http://mojprogres.pl/aktualnosci_jak_przygotowac_sie_do_rozmowy_kwalifikacyjnej_post_723 Ja, dzięki przeczytaniu tego chwilę przed rozmową, wiedziałam jakich pytań mogę się spodziewać i przygotowałam się na nie :)

Zgłoś nadużycie #17 14 września 2019, 14:48

adzielka Gotowa na wszystko
Rejestracja: Maj, 2014 Posty: 172 Podziękowania: 20
Jak szukałam pracy to też chodziłam na rozmowy. Wydawało mi się, że jest ok a jednak nie oddzwaniali. Zaczęłam czytać co może być nie tak i zobacz na przykład o słabych stronach jak trzeba mówić https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracownikow/1328/rekrutacja-i-twoje-slabe-strony-jak-o-nich-mowic, wiem, że to pytanie zawalałam na pewno. I różne takie niuanse, w sumie wydają się niewielkie a jednak mogły decydować o tym, że pracę dostawała inna osoba.

Zgłoś nadużycie #18 2 września 2020, 10:54

monikabert90 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Gru, 2016 Posty: 193 Podziękowania: 0
Jeśli chciecie się jak najlepiej przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej, to polecam Wam specjalne szkolenie, całkowicie darmowe, które Wam w tym pomoże - https://kargroup_rozmowa_kwalifikacyjna.gr8.com/. Dzięki temu będziecie miały większe szanse na zdobycie Waszej wymarzonej pracy ;)