Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Błąd testu?

Zgłoś nadużycie #11 22 września 2013, 11:28

fistaszek Początkująca
Wczoraj zrobiłam test i ku mojemu zdziwieniu w linii kontrolnej C
pojawiła się kreska, T była pusta natomiast wyskoczyły dwie wyraźne,
poziome krechy, które biegły przez całą długość płytki. Po jakiś 3
minutach jedna znikła, po 5 druga. Dodam, że test był standardowy i
jeśli ciąża by była wyszłyby dwie pionowe kreseczki. Spotkałyście się z
czymś takim?

Zgłoś nadużycie #12 22 września 2013, 11:36

Dorota93 Supermama
moze powtorz test

Zgłoś nadużycie #13 22 września 2013, 12:20

Ona_123 Supermama
Widocznie wyszedł wynik nieprawidłowy, jakiś test felerny musiał być, najlepiej kup inny i powtórz, bo po tym trudno stwierdzić.
Wydawało mi się, a może działo się to naprawdę? Że widziałam Anioła. A może to był zwykły człowiek? Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął, a może poprostu odszedł?

Zgłoś nadużycie #14 22 września 2013, 14:26

Szpilkka Supermama
Po prostu twój test był uszkodzony. Też kiedyś zdarzyło mi się coś podobnego. Kup z innej firmy i zrób rano.

Zgłoś nadużycie #15 22 września 2013, 16:14

kasia001 Gotowa na wszystko

fistaszek napisał(a)

Wczoraj zrobiłam test i ku mojemu zdziwieniu w linii kontrolnej C
pojawiła się kreska, T była pusta natomiast wyskoczyły dwie wyraźne,
poziome krechy, które biegły przez całą długość płytki. Po jakiś 3
minutach jedna znikła, po 5 druga. Dodam, że test był standardowy i
jeśli ciąża by była wyszłyby dwie pionowe kreseczki. Spotkałyście się z
czymś takim?

Z TESTU nie powinien zniknąć wynik najwidoczniej test byl jakiś felerny kup nowy test i zrób jeszcze raz

Zgłoś nadużycie #16 28 września 2013, 0:49

Helenne Początkująca
w sumie to nigdy nie trzymałam i nie patrzyłam w niego, a zawsze przychodziłam po tych kilku minutach :D ale wychodzi na to, że test felerny, kup inny

Zgłoś nadużycie #17 17 stycznia 2014, 0:19

kasia123445 Świeżo upieczona
Witam,ja dzis byłam u gin stwierdził że nie wie czy jestem w ciąży ponieważ mam endometrioze jak i miesniaka,powiiedział że nic nie widzi bo może endo mu zasłaniac czy jakos tak ale staram sie o ciaże ostatni okres miałam 7grudzien 2013 tak za niecałe 3 tyg zaczełam sie zle czuć najpierw meczy mnie do nadal ciagle spanie póżniej zawroty głowy i przesadnie czuje niektore zapachy zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywnie ale mam zrobic test z krwi i wrócic z tym wynikiem do niego biore dupaston niewiem czy sie tak to pisze :) a pozatym niby taki okres jedno dniowy dostałam 2 stycznia i nic a zawsze mam po kila dni okresu tydzien przerwy i znów plamienia a tu cisza ... a mam tez taki teraz niewiem upławy czy cos przezroczysty śluz  ale w małych ilosciach bez zapachu i ciagły ból głowy - ból głowy mi dokuczał przez cała prawie ciąże porzednia 4 lata temu  wiec ja juz sama niewiem co wy na to ?? ?

Zgłoś nadużycie #18 17 stycznia 2014, 0:25

takasobieja Fajna mama

kasia123445 napisał(a)

Witam,ja dzis byłam u gin stwierdził że nie wie czy jestem w ciąży ponieważ mam endometrioze jak i miesniaka,powiiedział że nic nie widzi bo może endo mu zasłaniac czy jakos tak ale staram sie o ciaże ostatni okres miałam 7grudzien 2013 tak za niecałe 3 tyg zaczełam sie zle czuć najpierw meczy mnie do nadal ciagle spanie póżniej zawroty głowy i przesadnie czuje niektore zapachy zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywnie ale mam zrobic test z krwi i wrócic z tym wynikiem do niego biore dupaston niewiem czy sie tak to pisze :) a pozatym niby taki okres jedno dniowy dostałam 2 stycznia i nic a zawsze mam po kila dni okresu tydzien przerwy i znów plamienia a tu cisza ... a mam tez taki teraz niewiem upławy czy cos przezroczysty śluz  ale w małych ilosciach bez zapachu i ciagły ból głowy - ból głowy mi dokuczał przez cała prawie ciąże porzednia 4 lata temu  wiec ja juz sama niewiem co wy na to ?? ?

Może hormony buzują? Niestety bez wyniku bety nie możemy stwierdzić czy to ciaża...

Zgłoś nadużycie #19 17 stycznia 2014, 0:40

kasia123445 Świeżo upieczona
no własnie,dziękuje za odp :) poczekam jutro idę zrobić badanie z krwi i w poniedziałek bd wyniki.

Zgłoś nadużycie #20 20 stycznia 2014, 12:59

Konto usunięte
Często zdarza się, że testy są uszkodzone, albo błędnie wskazują wynik. Mnie zdarzyło się to parę razy.
Tak jak dziewczyny piszą idź na betę.
Szczęście to ta chwila...