Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Bielizna

Zgłoś nadużycie #31 25 października 2011, 11:58

Helenne Początkująca
No ja właśnie nie miałam okazji być u brafitterki, ale wg internetowego kalkulatora przestawiłam się na 65D i okazało się, że to strzał w dziesiątkę, szkoda tylko, że w większości sklepów nie ma tak małych odwodów, a miseczki kończą się na C :/ Uwielbiam bieliznę Oysho, ale odkąd noszę odpowiedni rozmiar już tam nie kupuję, bo nie mam czego. Więc zostaje albo ultradroga Freya czy Panache, albo polowanie na okazje, np. na stilago.pl.

Zgłoś nadużycie #32 25 października 2011, 12:51

fleuriste Fajna mama
Ja zwykle kupuję w sieciówkach typu Cubus czy H&M i jestem zadowolona, piorę w pralcę w krótkim programie i 30 st. i nic się nie dzieje, koloru nie tracą i ksztalt pozostaje ok. A i modele są bardzo ładne i sexy. Szkoda mi na droższe staniki kasy :P
Edytka ja też miałam taki problem ze stanikiem kiedyś- do ślubu miałam pod sukienką bez ramiączek stanik, który żeby sie lepiej trzymał był podszyty silikonową taśmą- po 12 godz w sukience miałam rany i strasznie bolało...

Zgłoś nadużycie #33 25 października 2011, 18:01

Ona_123 Supermama
A ja zawsze kupuję w hurtowni :) Mam taniej i nie trzeba hurtem kupowac, a ładne staniczki mają. Ja nosze tylko bokserki damskie i od czasu do czasu noszę stringi, ale to bardzo rzadko.
Wydawało mi się, a może działo się to naprawdę? Że widziałam Anioła. A może to był zwykły człowiek? Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął, a może poprostu odszedł?

Zgłoś nadużycie #34 25 października 2011, 19:47

MADZIUNIA Gotowa na wszystko
ja przed ciążą większość staników miałam z h&m rozmiar 70/75 - B a po porodzie musiałam kupić staniki 75 E a takich rozmiarów w h&m nie mają... więc zainwestowałam w Triumpha
a staniki zawsze piorę w ręku żeby się miseczki nie wypaczyły

Zgłoś nadużycie #35 25 października 2011, 20:40

Ona_123 Supermama
Ja kupuję 7580 D zawsze .
Wydawało mi się, a może działo się to naprawdę? Że widziałam Anioła. A może to był zwykły człowiek? Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął, a może poprostu odszedł?

Zgłoś nadużycie #36 25 października 2011, 21:55

nacia1988 Fajna mama
ja mam 75 e przed ciaza a wszystkie sa juz za małe...dwa namioty...i sa okropnie ciezkie

Zgłoś nadużycie #37 26 października 2011, 14:19

fleuriste Fajna mama
A to ja mam małe :P i rozmiar zawsze dostanę :P 75 C

Zgłoś nadużycie #38 22 lutego 2012, 21:39

Konto usunięte
podstawowy, najczęstszy błąd w doborze stanika to zbyt szeroki obwód i za mała miseczka,

* fiszbiny nie mogą wrzynać się w piersi, powinny celować idealnie w połowę pachy,

* biustonosz zakładamy przodem, następnie pochylamy się zginając ciało wpół, lewą dłonią odciągamy od skóry lewą fiszbinę. Prawą dłonią sięgamy aż na łopatkę i zbieramy pierś do środka - przez lata noszenia nieodpowiednich staników tkanka budująca piersi może przesunąć się aż w tak pozornie odległe miejsca!
www.kidek.pl - zabawki dla dzieci.

Zgłoś nadużycie #39 26 marca 2012, 22:04

Emilka185 Świeżo upieczona
Głownie w Internecie, musi być z b. dobrej bawęeny.

Zgłoś nadużycie #40 7 kwietnia 2012, 17:53

ksieznapani Gotowa na wszystko
Bieliznę zwykle kupuje w etam, agent provocateur i Chantal Ahomas - mają wspaniałą bieliznę.

Zgłoś nadużycie #41 1 lipca 2012, 21:29

ewelinakb1 Supermama
Fajnie macie, że możecie kupić tanią bieliznę, ja przy moim rozmiarze, to muszę kupować w triumpf'ie tzw. minimzera zmniejszającego biust. Oprócz tego mam kilka ulubionych sklepów internetowych i firm (Gorsenia, Kostar) ostatnio kupiłam rozmiar 65 L (karmię piersią :( ), a większość Polek niestety nosi źle dobrane staniki, ja dobieram bieliznę mamie i koleżankom, większość nosiła za małe miski i za duże obwody...

Zgłoś nadużycie #42 6 lipca 2012, 20:05

Konto usunięte
Witam Wszystkich na forum. To prawda,większość z nas niestety źle dobiera bieliznę i to trzeba przyznać. Ja zawsze staram się kupować dobrych firm, to kosztuje,ale jest wygodne i nie ucierpi na tym moje zdrowie. To wg mnie bardzo ważna sprawa.
www.modnybrzuszek.pl - odzież ciążowa.

Zgłoś nadużycie #43 7 lipca 2012, 9:39

ewelinakb1 Supermama
Masz rację, ja wolę zainwestować w bieliznę i mimo dużego rozmiaru i karmienia piersią dalej mam jędrny biust :)

Zgłoś nadużycie #44 1 listopada 2012, 22:02

kasiulec Początkująca
nigdy jeszcze nie kupilam sobie stanika w sieciowce maja takie rozmiary ze nie moge przewazanie jest za luzny pod biustem masakra a miseczka dobra!!!!
Utraciłem wiele ze swych dawnych wad, w zamian zyskałem nowe. Równowaga jest zachowana.
Emil Cioran — Zeszyty 1957-1972

Zgłoś nadużycie #45 1 listopada 2012, 22:12

Konto usunięte
ja w h&m uwielbiam biustonosze kupowac :D ceny rozsadne, sa bardzo wygodne, nie rozciagaja sie mocno... ale mam 75C wiec napewno latwiej dostac...
ale takie 70 D tez tam widywalam
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #46 11 listopada 2012, 17:23

amelia222 Zadomowiona
Jeśli chodzi o bielizne, szczegolnie stanik, to uwazam ze warto zainwestowac zeby jednak kupic cos lepszego - dobre podtrzymanie biustu i trwalosc przede wszystkim. Ja bielizne kupuje tylko w Etam. Dość drogo ale są swietne gatunkowo, piore je normanie w pralce bez zadnych kul a niektore mam juz 2-3 lata i nie widac zadnych odszkszałcen.

Zgłoś nadużycie #47 18 listopada 2012, 19:28

Ruda39 Świeżo upieczona
Lubię niektóre staniki Triumpha, kupuję także bieliznę w Gattcie.

Zgłoś nadużycie #48 6 grudnia 2012, 13:15

Malinkaa Początkująca
Ja już dawnio zrezygnowałam z kupowania bielizny z przypadku. Odkąd wypróbowałam bielizne  Triumph to stwierdziłam, że jest dla mnie idealna. Rozmiar znam, wiec kupuję przez Internet w sklepie Telimena. Bez obawy mogę zwrócić, jak mi się coś nie spodoba, więc jest ok.

Zgłoś nadużycie #49 10 grudnia 2012, 10:18

Maminka Gotowa na wszystko
Ja tez najbardziej lubię Triumph, też znam rozmiar, więc łatwiej się kupuję :) , ale przyznam szczerze, że kupowanie bielizny przez neta wciąż jest dla mnie ryzykowne. Choć tak jak piszesz, znając rozmiar chyba mozna zaryzykować. Znalazłam tez fajna wyprzedaż bielizny, ceny mocno obniżone i aż kusi, ze by skorzystać: http://www.zlotewyprzedaze.pl/catalog/ewa-bien/biustonosze

Zgłoś nadużycie #50 4 stycznia 2013, 17:03

Konto usunięte
Dobrze dobrany stanik wpływa na kondycje i wygląd naszych piersi, ale i nie tylko, na pewno tez odciąża plecy przez co mniej bolą. Dlatego warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik.