Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Bielizna w sieci

Zgłoś nadużycie #91 9 czerwca 2019, 1:53

daynerystargeryan Zaprawiona w bojach
Bardzo lubię robić zakupy w sieci ze względu na bardzo dużą wygodę :P . Odpowiada mi taka forma zakupów. Znajoma poleciła mi ostatnio fajną stronę z bielizną: https://www.e-lady.pl/stroje-kapielowe i przyznam szczerze, że jestem bardzo zaskoczona jakością bielizny. Cena jest zadowalająca, więc myślę, że każda z dziewczyn naprawdę znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Zgłoś nadużycie #92 19 lipca 2019, 14:32

elbereth Zaprawiona w bojach
Ja polecam zerknąc na ofertę Gai. Bardzo duży wybór mają i jak dla mnie ich bielizna łamie pewne schematy. Na przykład wybór fig - jest dużo fajnych, seksownych modeli, więc dla pań nie lubiących stringów jak znalazł. Przykładowo ja ostatnio kupiłam figi viviana i muszę powiedzieć, że tak wygodnej i ładnej bielizny jeszcze nie miałam :)

Zgłoś nadużycie #93 22 lipca 2019, 9:27

doriana Gotowa na wszystko
Najlepiej bieliznę w sieci kupować w sprawdzonym sklepie gdzie taka bielizna jest dobrze uszyta i trzyma rozmiar bo wtedy nie trzeba jej potem wymieniać. Ja kupuję w https://apapat.com/ i są to naprawdę produkty z wyższej półki ale warto bo nie znam innej tak wygodnej i ładnej jak ta

Zgłoś nadużycie #94 29 lipca 2019, 21:42

zanta Świeżo upieczona
Ciekawe propozycje.

Zgłoś nadużycie #95 29 lipca 2019, 21:51

Martyna87 Świeżo upieczona
W dzisiejszych czasach można dostać praktycznie wszystko jeśli mówimy o bieliźnie damskiej. Tworzy to w pewnym stopniu problem na co tak właściwie się zdecydować. Każda okazja jest dobra na zakup czegoś nowego, tylko warto zadać sobie pytanie czy idziemy w stronę jakości czy może ilości? Jakiś czas temu doszłam do wniosku, że tak naprawde ważniejsza jest jakość (po zobaczeniu tego ile rzeczy zalega w mojej garderobie). Zrobiłam trochę porządki, powyrzucałam starsze rzeczy i rozglądam się aktualnie za czymś komfortowym na każdą okazję. Pod lupę biorę większych producentów takich jak Gatta - https://www.gatta.pl/pl/bielizna/ ze względu na duży wybór. Szczerze powiedziawszy to najlepsze wrażenie na mnie wywarł zestaw biustonosz plus majtki z serii Naomi. Patrząc na zdjęcia to odnoszę wrażenie, że będą pasowały na moją sylwetkę idealnie. Jeśli macie wyrobione zdanie na ich temat to chętnie poczytam opinii. Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #96 1 sierpnia 2019, 9:26

agag221 Początkująca
Nie zamawiam biustonoszy w sieci, wolę go najpierw przymierzyć, żeby był dobrze dopasowany.