Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

bezpieczny fotelik samochodowy 0-13

Zgłoś nadużycie #91 18 września 2015, 13:24

Chicaa84 Początkująca
My kupiliśmy w smyku chicco - bardzo dobra jakość, poręczny, lekki. Mam nadzieję, że wystarczy dla drugiego dziecka kiedys, choc nie kosztował wcale duzo (kupowalismy ze znizka z kuponiarni).

Zgłoś nadużycie #92 16 października 2015, 11:55

mamuska25 Zaprawiona w bojach
Zobacz w tym sklepie http://emaluszek.pl/produkty/foteliki-samochodowe/ bo jest duzy wybór i ceny dobre :) Foteliki jednak muszą być dobrze wykonane bo od tego zalezy bezpieczeństwo dziecka.

Zgłoś nadużycie #93 30 października 2015, 9:24

migotka Początkująca
Jeśli fotelik samochodowy posiada niezbędne atesty bezpieczeństwa to będzie bezpieczny. Ważne jest też aby kupować nowy fotelik samochodowy a nie używany bo kupując fotelik używany nie masz pewności czy nie jest on  bezwypadkowy oraz czy nie skończyła się homologacja. Najlepiej przejrzyj sobie ten ranking fotelików samochodowych  http://techfresh.pl/ranking-fotelikow-samochodowych-wybierz-najlepszy-fotelik/   i wybierz ten, który ma niezbędne atesty.

Zgłoś nadużycie #94 13 listopada 2015, 12:56

natalia.zkrk Świeżo upieczona
Normalnie poleciłabym Ci fotelik z firmy Cybex, ale w tym roku jeden z ich fotelików wypadł kiepsko przez jakieś szkodliwe substancje w tapicerce i sama stanęłam przed dylematem kupna fotelika z innej firmy, właśnie dla maleństwa, które urodzi się w lutym. O Cybexie możecie przeczytać tutaj - http://www.sklep-tosia.eu/aktualnosci-i-nowosci/cybex-aton-4-adac-2015_a552.html , warto moim zdaniem przed zakupem sprawdzić też wyniki testów adac innych fotelików, tak żeby później nie żałować...

Zgłoś nadużycie #95 7 grudnia 2015, 13:35

Ewazwanaewelina Świeżo upieczona
Polecam też Cybex. Dla noworodka szczególnie Sirona. Co do szkodliwości materiałów to wiele fotelików ma z tym problem. Najważniejsze jednak to bezpieczeństwo i testy ADAC. Tutaj można jeszcze więcej poczytać o tym foteliku - https://foteliki-cybex.pl/produkt/sirona/

Zgłoś nadużycie #96 10 grudnia 2015, 11:38

CacuszkaMaluszka Początkująca
Ja akurat nigdy nie korzystałam z fotelika tej firmy,więc ciężko mi się wypowiedzieć co do jego jakości i solidności,bezpieczeństwa. Macie jeszcze jakieś opinie? Generalnie w jakiej jest cenie?
www.CacuszkaMaluszka.pl - bo warto mieć to "coś"

Zgłoś nadużycie #97 30 grudnia 2015, 17:05

natalia.zkrk Świeżo upieczona

Ewazwanaewelina napisał(a)

Polecam też Cybex. Dla noworodka szczególnie Sirona. Co do szkodliwości materiałów to wiele fotelików ma z tym problem. Najważniejsze jednak to bezpieczeństwo i testy ADAC. Tutaj można jeszcze więcej poczytać o tym foteliku - https://foteliki-cybex.pl/produkt/sirona/

no właśnie jeżeli chodzi o tegoroczne testy to cybex nie wyszedł najlepiej, ciężko znaleźć artykuł po polsku na ten temat, ale zainteresowanych odsuwam tutaj - http://www.sklep-tosia.eu/aktualnosci-i-nowosci/cybex-aton-4-adac-2015_a552.html

Zgłoś nadużycie #98 30 stycznia 2016, 17:22

MamaAni Zaprawiona w bojach
Fotelik nosidełko to były czasy jak można było przenosić dziecko razem z fotelikiem, zamocować fotelik do wózka.. ech ale te nasze dzieci rosną. Ze swojej strony mogę polecić fotelik babysafe basset, fotelik do 13 kg z materiałem hypoalergicznym dla dzieci alergików.

Zgłoś nadużycie #99 21 maja 2016, 20:03

basia_basia Zaprawiona w bojach
My od najmlodszych lat naszego maluszka zainwestowalismy w porządne foteliki- z Maxi Cosi :) i w sumie przy tej marce zostalismy, wybierając kolejne foteliczki :)

Zgłoś nadużycie #100 22 maja 2016, 21:29

Gabi22 Zaprawiona w bojach
ja też cenie tę markę za jakość wykonania i gwarancję bezpieczeństwa

Zgłoś nadużycie #101 9 czerwca 2016, 10:37

Tereska Świeżo upieczona
Ważne że bezpieczne przede wszystkim, a nie tylko porządne. Od urodzenia to tyłem do kierunku jazdy !!! A z ciekawszych obejrzyjcie sobie Graco Milestone- uniwersalny i jedyny na rynku od 0 - 36 kilo czyli jeden na zawsze, obejrzalam i naprawdę pasuje na kazdy wiek dziecka, idelanie to przemysleli

Zgłoś nadużycie #102 13 czerwca 2016, 15:36

Gabi22 Zaprawiona w bojach
Maxi zdecydowanie gwarantuje bezpieczeństwo bo każdy fotelik ma atesty bezpieczeństwa

Zgłoś nadużycie #103 22 listopada 2016, 12:25

fuksssja Zaprawiona w bojach
My od 0-13 mamy Air Safe od Concord. Kwestia bezpieczeństwa mnie przekonała przede wszystkim, ma bardzo dobre wyniki w testach. A do tego jest wygodny w codziennym użytkowaniu, bo jest lekki ;)

Zgłoś nadużycie #104 23 listopada 2016, 13:22

kraincc44a Świeżo upieczona
No dokładnie, ponoć jest to bardzo bezpieczne.
Read full report

Zgłoś nadużycie #105 29 listopada 2016, 23:00

muszelkamala Początkująca
z tych co ostatnio widziałam podoba mi sie Concorde Reverso Plus 0-23kg. Bratowa kupiła taki dla synka- jedyny fotelik na rynku montowany tyłem do kierunku, do tego isofix, specjalne wzmocnienia dla niemowlaka. Podoba mi się, a w testach też ok noty

Zgłoś nadużycie #106 30 listopada 2016, 11:39

KrystynaNowak Świeżo upieczona
Moja przyjaciółka używała fotelika Recaro Privia i bardzo go sobie chwaliła. Ja mam termin za kilka miesięcy i też najprawdopodobniej go właśnie kupie. Szukałam najniższej ceny w internecie i takową znalazłam tutaj: https://www.bociek.eu/7512-recaro-privia-fotelik-samochodowy-0-13-kg.html

Zgłoś nadużycie #107 30 listopada 2016, 12:53

muszelkamala Początkująca
moja siostra kupiła teraz fotelik Concorde Air Safe od 0-13 kg, jak na pierwszy fotelik moim zdniem praktyczny bo lekki, pełni funkcję fotelika i nosidełka, montowany albo pasami albo Isofix. Ma dobre oceny w testach...mnie się podoba, myślę że będą zadowoleni

Zgłoś nadużycie #108 5 grudnia 2016, 14:10

Marek Świeżo upieczona
teraz chyba wszystkie foteliki mają już odpowiednie atesty nawet te w marketach
wózek dla dziecka

Zgłoś nadużycie #109 27 grudnia 2016, 1:54

MamaAni Zaprawiona w bojach
Niekoniecznie, wszystko zależy z jakich materiałów zostały wykonane...

Zgłoś nadużycie #110 21 stycznia 2017, 21:01

aniucha Zaprawiona w bojach
Po wyjściu ze szpitala najlepsze nosidełko - gondola wózka, jeśli jest wyposażona w system pasów pozwalających na jej zamontowanie w samochodzie.