Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Bardzo sucha skóra

Zgłoś nadużycie #131 5 listopada 2019, 22:01

raegan12 Świeżo upieczona
Co możecie polecić na suchą skórę ?

Zgłoś nadużycie #132 21 grudnia 2019, 22:35

MarkowskaJul Gotowa na wszystko
Witam,zalezy mi na tym,aby dowiedziec sie czegos wiecej na temat badan łuszczycy oraz samej choroby. Co sądzicie o tym https://www.febumed.com.pl/Luszczyca-na-lokciach-leczenie-i-zdjecia-blog-pol-150... ? Czy ktos z waszej rodziny cierpi na te chorobe?

Zgłoś nadużycie #133 2 stycznia 2020, 0:30

kleosia Świeżo upieczona
Myślę, że apteczny krem to za mało. Na suchą skórę z zabiegów medycyny estetycznej mogę polecić mezoterapię. Świetnie nawlża, zmiękcza skorę i dodaje jej zdrowego kolorytu. Chodzę na nią do https://drkepa.com/

Zgłoś nadużycie #134 20 lutego 2020, 23:39

emita Początkująca
stosowała któraś z was olej z wiesiołka na skórę? Kiedyś brałam kapsułki oeparol i fajny był efekt dla skóry, widocznie stała się bardziej nawilżona, jędrniejsza, myślę żeby znów sobie taką kurację zrobić.

Zgłoś nadużycie #135 28 lutego 2020, 23:42

Dagmara32 Gotowa na wszystko
zabieg z Restylane Skinboosters najlepszy na suchą skórę

Zgłoś nadużycie #136 1 marca 2020, 12:36

wersons Świeżo upieczona
Świetny jest ten nowy krem od Bielendy a w zasadzie pianka do twarzy z serii blueberry c-tox. Ekstra nawilża i dobrze rozświetla a przy tym duży plus, że jest dla wegan :)

Zgłoś nadużycie #137 12 maja 2020, 10:38

ofelia33 Zaprawiona w bojach
Wypróbujcie kosmetyki marki Avene. Mi te produkty bardzo służą. Do skóry suchej i naczynkowej bardzo fajnie sprawdza się seria produktów Antirougeurs: https://www.aptekagalen.pl/antirougeurs. Takie kosmetyki możecie zakupić bez wychodzenia z domu.

Zgłoś nadużycie #138 12 maja 2020, 13:01

agaposzek Gotowa na wszystko
spróbuj masło shea. Tylko kup najlepiej nierafinowane.

Zgłoś nadużycie #139 15 maja 2020, 13:27

bamo Świeżo upieczona
u mnie pomaga olej kokosowy - naprawdę fajnie wplywa na skórę, nawilża ją delikatnie. wiem, że może nie jest to popularne ale ja jako atopik mam różne fazy i jednego tygodnia pomaga mi własnie to, innego jakaś maść z mleczem, arnika itd. jedno jest pewne - stosuj naturalne składniki a nie chemię. i jeśli chodzi o mydełko to tylko szare z firmy bialy jeleń

Zgłoś nadużycie #140 22 maja 2020, 11:38

kajkusk Początkująca
Trzeba dodać do swojej diety pokarmy bogate w tłuszcze omega, dodatkowo można wspierać się suplementami, u mnie np. doskonałe efekty dają kapsułki Neoglandyna które zawierają tylko naturalne i tłoczone na zimno oleje, dzięki nim skóra zawsze jest nawilżona, gładka i promienna, nie muszę już tak często kremować twarzy i balsamować całego ciała :) polecam szczególnie osobom z atopowym zapaleniem skóry i łuszczycą!

Zgłoś nadużycie #141 22 maja 2020, 13:44

agaposzek Gotowa na wszystko
A szczotkujecie ciało na sucho? Po takim zabiegu balsamy lepiej się wchłaniają.