Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

apteczka dla łobuza

Zgłoś nadużycie #91 30 października 2019, 14:12

tutula Gotowa na wszystko
U mnie standardowo, jakies plastry, środki przeciwbólowe, na gorączkę, ewentualnie probiotyki i witamina D. To taki stały zestaw, resztę kupuję raczej na bieżąco w razie potrzeby w doz.pl

Zgłoś nadużycie #92 3 listopada 2019, 23:53

madziul Zaprawiona w bojach
To chyba tak jak u każdej mamy w apteczce, ja póki co zamawiałam przez stronę ale zastanawiam się nad aplikacją, ciekawa jestem jak zadziała.

Zgłoś nadużycie #93 4 listopada 2019, 22:21

arendelka Gotowa na wszystko
Moim zdaniem w apteczce powinien znaleźć się octenisept spray - https://octenisept.pl/ Jest idealny na wszelkie rany, otarcia a nawet ból gardla czy infekcje. My używamy go głównie na otarcia i zadrapania bo dzieciaki często sobie coś robią bawiąc się na podwórku.

Zgłoś nadużycie #94 27 stycznia 2020, 23:45

a77gata Zadomowiona
jak się mi dziecko pojawiło to moja apteczka zaczęła pękać w szwach, chyba mam specyfiki na każdą opcję ;) teaz trochę na basen chodzimy i uszy młodego bolą, na to lix świetni działa, ból sie szybko uspokaja, fajnie że można bez recpty kupić

Zgłoś nadużycie #95 6 kwietnia 2020, 14:11

Fredka52 Świeżo upieczona
Ja ostatnio w ogóle myślałam dużo o apteczkach domowych i zamiast się bawić w kupowanie pojedynczych rzeczy, to kupiłam całą apteczkę samochodową na https://sprzet-poz.pl/pl/p/Apteczka-samochodowa-AS-I-w-torbie/5326 i trzymam w domu :) To praktyczne rozwiązanie, mam tam wszystko co potrzebne z takich rzeczy jak bandaże i gazy. Część przełożyłam do apteczki samochodowej - folię termiczną, nóż do cięcia pasów itp. Maseczkę do sztucznego oddychania profilaktycznie noszę w torebce tak jak rękawiczki. Myślę, że takie rozwiązanie jest bardziej opłacalne, niż kompletowanie oddzielnie apteczki na każdą okazję. A nigdy nie wiadomo, co w życiu się przytrafi.

Zgłoś nadużycie #96 15 kwietnia 2020, 9:10

Mama_loovee Zadomowiona
My mamy zawsze IBUM, bo tylko to na nas działa, wit. D, tran, plasterki NAJWAŻNIEJSZE dla mojego szkraba haha, inhalator galaxy haxe to z takich większych (chociaż jest malutki) rzeczy, na katar i kaszel idealny, octenisept i żel aloesowy, na wszystkie otarcia. Możecie polecić coś na ukąszenia komara?

Zgłoś nadużycie #97 5 maja 2020, 5:20

Marikka Gotowa na wszystko
Moim zdaniem w obecnej sytuacji w żadnej apteczce, ba a co więcej także w żadnej torebce czy samochodzie nie może zabraknąć takiego produkty jak żel do dezynfekcji rąk. Sama z powodzeniem stosuję artykuły tego typu z https://www.shop-dent.pl/pl/menu/srodki-ochrony-osobistej/zel-do-dezynfekcji-rak... . Regularnie robię tam zakupy dla całej rodziny, a co więcej dostępne tutaj żele przede wszystkim bazują na alkoholu w stężeniu minimum 65 procent, co gwarantuje ich skuteczność i znajdują się one w bardzo podręcznych opakowaniach. Cenowo także są naprawdę przystępne :) .

Zgłoś nadużycie #98 6 lipca 2020, 22:25

kiniamama Zaprawiona w bojach
U nas na oparzenia, rany czy ukąszenia octanisept. Zawsze się na coś przyda a już tym bardziej przy dzieciach. Nawet noszę ze sobą w torebce.