Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Aparat ortodontyczny u dziecka

Zgłoś nadużycie #31 23 listopada 2017, 11:27

dawako Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 119 Podziękowania: 0
Pamiętaj, że szybko wyleczona wada zgryzu oszczędzi Twojemu dziecku kłopotów w szkole. :) Wiadomo jakie okropne są czasami dzieciaki. Z moim urwisem uczęszczaliśmy do http://ortodontawroclaw.com.pl , gdzie założono mu ruchomy, przezroczysty aparat na zęby. Czas leczenia minął, a Marcinek ma śliczny uśmiech. :)

Zgłoś nadużycie #32 8 stycznia 2018, 9:22

mika.75 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Paź, 2015 Posty: 406 Podziękowania: 1
Uważam, że im wcześniej założycie taki aparat, tym lepiej dla dziecka. Warto więc wybrać się do specjalistycznej kliniki, gdzie profesjonalnie się tym zajmą. Polecam Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrthoVision: http://www.orthovision.pl/. Znajduje się ono na warszawskiej Woli. Myślę, że to całkiem dobre rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #33 11 stycznia 2018, 10:00

Cyberemilka Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Sty, 2018 Posty: 116 Podziękowania: 0
Aparat dla dziecka jest nazywany ruchomym ze względu na to, iż z reguły jest zakładany na noc. Dowiedzieliśmy się o tym za sprawą http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/ , dzięki której właśnie za sprawą tego typu aparatu została wyleczona wada zgryzu mojej córki. Leczenie odbyło się w jasny, a przede wszystkim fachowy sposób. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie ze strony Pani doktor.

Zgłoś nadużycie #34 13 czerwca 2018, 11:58

damianka Zadomowiona
Rejestracja: Lut, 2016 Posty: 65 Podziękowania: 0
Powiem Wam, że nie ma się tutaj co zastanawiać i jednak warto jest zainwestować w aparat ortodontyczny dla dziecka. Krzywe zeby mogą być naprawdę sporym kompleksem i widze to po sobie ( miałam aparat w liceum i po zdjęciu czułam się o wiele, wiele lepiej)

Jesli ktoś jest z Krakowa, to proponowałabym wybrać się do tej kliniki :
https://zietekclinic.com/

Powiedzą kiedy będzie możliwe założenie aparatu stałego ( u dzieci, u ktorych szczęka dopiero się rozwija niekoniecznie jest to możliwe)