Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Angielski dla mam

Zgłoś nadużycie #11 28 października 2016, 19:24

lossewwo Świeżo upieczona
Szukacie drogie mamy dobrego kursu z języka angielskeigo dla siebie lub swoich dzieci ? Jeśli tak to język angielski dla początkujących który oferuje szkoła języków obcych SPEAK UP powinna was jak najbardziej zainteresować, prowadzą rewelacyjne zajęcia angielskiego, sami zoabczcie na ich portfolio i się przekonajcie !

Zgłoś nadużycie #12 25 lipca 2017, 16:24

donna Gotowa na wszystko
Możesz na spoojnie uczyć się angielskiego w domu. 
Na https://www.ellalanguage.com/ znajduje sie prosta w obsłudze platforma umożliwiająca naukę. Ja w ten sposob się nauczyłam angielskiego  i hiszpańskiego. Niestety nie miałam czasu na szkoły językowe.

Zgłoś nadużycie #13 26 lipca 2017, 10:53

tina32 Gotowa na wszystko
W Empik School dobrze uczą angielskiego.

Zgłoś nadużycie #14 9 marca 2018, 16:53

tyrolka Zadomowiona
Jakiś czas temu tez postanowiłam się poduczyć angielskiego, bo miałam ponad 5 lat przerwy i sporo podstawowych zwrotów mi uciekło. I sporo nadrobiłam dzięki: https://rozmawiamyblog.wordpress.com/ i zwrotom które są tam wytłumaczone. Dopiero jak przyswoiłam słownictwo wzięłam się za czasy-ale to juz z ksiązek się uczyłam

Zgłoś nadużycie #15 24 marca 2018, 12:22

kosmiczna Zaprawiona w bojach
Zobacz sobie ofertę tej szkoły https://speak-up.pl/
Może akurat znajdziesz tam zajęcia dla siebie, bo mają dosyć duży wybór.
Mamy mają mało czasu więc podejrzewam, że zależy Ci na zajęciach, takich szybkich :)
Zobacz sobie co oferują i może coś tam będzie, nawet mamy muszą mieć czas dla siebie :)

Zgłoś nadużycie #16 21 grudnia 2018, 15:42

sonia.poznanska Początkująca
Pracuję w międzynarodowej firmie, więc bardzo zależało mi na angielskim biznesowym. Znalazłam taki kurs w szkole Berlitz i uczę się tam od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Uczę się przydatnych zwrotów odraz słów i z pewnością będą okazję, kiedy będę mogła je użyć.

Zgłoś nadużycie #17 20 lutego 2019, 15:58

Jagodzianka20 Zaprawiona w bojach
Ja też postanowiłam coś w sobie zmienić i zabiorę się chyba za naukę podstawowego języka angielskiego. Widziałam, że wiele osób polecało stronę http://ellalanguage.com/pl ze względu na łatwość przyswojenia języka. Chyba spróbuję, co mi szkodzi. A może akurat się czegoś nauczę.

Zgłoś nadużycie #18 23 maja 2019, 15:35

alamamama Zaprawiona w bojach
Ja mam taki sposób, na to, żeby chodzić na angielski, że zabieram dziecko ze sobą. W profilingua mają angielski dla dorosłych i ja tam chodzę, bo potrzebny mi do pracy, a w tych samych godiznach moje dziecko ma u nich disney english. Układ idealny.

Zgłoś nadużycie #19 7 czerwca 2019, 9:36

borok Świeżo upieczona
Lektorzy ze szkoły Berlitz prowadzą w ciekawy sposób zajęcia. Dzięki temu nauka jest przyjemnością, a nie przymusem, a o to najbardziej chodzi w nauce języków obcych. Żeby chciało się ich uczyć :)

Zgłoś nadużycie #20 16 lipca 2019, 23:08

Alicja01 Gotowa na wszystko
Warto uczyc sie angielskiego w kazdym wieku - jesli chodzi o mamy ktore raczej nie narzekają na nadmiar wolnego czasu to warto zdecydowac sie na taki kurs angielskiego online . Ja sama korzystalam z kursów Edu Edu Online z ktorych jestem zadowolona bo udalo mi sie podciagnac z poziomu B2 na C1 :) Moim zdaniem takie kursy to spoko sprawa - tutaj https://edueduonline.pl/kontakt macie do nich kontakt

Zgłoś nadużycie #21 4 listopada 2019, 16:32

misia85 Świeżo upieczona
możesz pomyśleć o kursie w angielskiej wiosce , moje dzieci były latem na obozie językowym i wróciły zachwycone z niego, to jest taka nauka , cały czas rozmwia się tam w jezyku angielskim, przy zabawie,  grach spacerze itp, poczyniły nie samowity postep dzieki temu obozwi

Zgłoś nadużycie #22 6 listopada 2019, 14:53

Majka2312 Początkująca
Ja już jakiś czas temu zapisałam się na lekcje ang do tutlo. to bardzo wygodne bo naukę mam online więc nie tracę czasu na żadne dojazdy a dodatkowo sama decyduję kiedy i o której godzinie się uczę ;)

Zgłoś nadużycie #23 9 listopada 2019, 19:32

misia85 Świeżo upieczona
a ja polecam wysłać siebie bądź dziecko do Angielskiej wioski z Angloville, byłam na takim i naprwde nie załuję choć było doscyć ciężko, bardzo dużo wyniosłam z tego kursu, poznałam fajnych native speaker, którzy bayli bardzo cierpliwi i pomocni dla mnie.

Zgłoś nadużycie #24 11 listopada 2019, 12:01

faustino31 Świeżo upieczona
Muszę przyznać, że wiele nauczyłam się dzięki aplikacjom mobilnym do nauki języka.