Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Anex Sport by Jacob

Zgłoś nadużycie #11 11 września 2017, 13:12

mlodamama292 Świeżo upieczona
Witam chciałabym się dowiedzieć czy może ktos używa wózka Anex Sport by Jacob zastanawiam się nad jego kupnem ale chciałabym poznać wasze opinie.
https://www.bociek.eu/7747-anex-sport-by-jacob-wozek-dzieciecy-2w1.html oraz chciałabym się jeszcze spytać czy ktoś wiec coś o materiale z jakiego został on wykonany dziękuje i pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie #12 13 września 2017, 10:02

Malwian Świeżo upieczona
Ja też zastanawiam się nad tym modelem Jacob. dół gondoli jest czarny a góra wykonana jest z eco skóry, środek bawełniany biały łącznie z budką w środku to jest to co udało mi się ustalić w przyszłym tygodniu wybieram się go oglądać z detalami

Zgłoś nadużycie #13 14 września 2017, 23:04

Kleo88 Świeżo upieczona
O, też jestem przed decyzją o zakupie Jacoba, daj znać jak już będziesz wiedzieć coś więcej. Oglądałam go w Warszawie i wygląda obłędnie. Ta błyszcząca gondola świetnie się prezentuje z matową ekoskórą

Zgłoś nadużycie #14 22 września 2017, 16:08

Kleo88 Świeżo upieczona
Zamówiłam :D jak przyjdzie i będę mogła powiedzieć więcej to na pewno napiszę :)