Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Alergia u dziecka

Zgłoś nadużycie #51 4 września 2017, 8:12

donna Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Sty, 2017 Posty: 187 Podziękowania: 0
Moje maluchy mają alergię na kurz. W takim wypadku warto zainwestować w spray do firan, pluszaków itd oraz płyn do płukania Allergoff. Produkty tej firmy są bardzo skuteczne i ułatwiają życie alergików.

Zgłoś nadużycie #52 22 grudnia 2017, 11:52

aniulaxx Zadomowiona
Rejestracja: Cze, 2016 Posty: 51 Podziękowania: 1
No dobra, wszystko fajnie tylko dom to tylko jedno z miejsc gdzie dziecko przebywa, nie załatwisz tym sprawy, bo równie dobrze może mieć styczność z alergenem w przedszkolu/szkole, u swoim znajomych czy po prostu na dworze. Moim zdaniem podstawą przy takim problemie jest zrozumienie funkcjonowania alergii, polecam Wam artykuły na stronie http://alergiko.pl/alergia-u-dzieci/ . Strona wydaje mi się bardzo rzetelna i merytoryczna, więc może komuś pomoże w tym problemie ;) Pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie #53 11 stycznia 2018, 11:22

blankaa Zadomowiona
Rejestracja: Kwi, 2016 Posty: 68 Podziękowania: 0
Cóż niestety często alergia idzie w parze z astmą. I nazywa się to astmą alergiczną. I jest to najczęściej spotykana odmiana astmy. Powoduje ją wdychanie specyficznych substancji, które są alergenami (np.: pyłki, roztocza, sierść zwierząt, zarodniki pleśni), to właśnie one są odpowiedzialne za występowanie alergii. Jak chcecie się dowiedzieć w jaki sposób przebiega choroba to warto wejść na http://www.totylkoastma.pl/biblioteka/przebieg-choroby,3.html i o tym poczytać. Warto się z tym zapoznać gdy dziecko ma podejrzenia astmy.

Zgłoś nadużycie #54 15 stycznia 2018, 13:59

Aguchan Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Maj, 2014 Posty: 392 Podziękowania: 0
Teraz wokół pełno jest chemii, warto przyjrzeć się jedzeniu, kosmetykom, środkom piorącym.

Zgłoś nadużycie #55 Wczoraj, 12:58

marylka77 Świeżo upieczona
Rejestracja: Wczoraj, 12:48 Posty: 3 Podziękowania: 0
niestety teraz alergia jest cywilizacyjną chorobą XXI wieku... dzieci mają bardzo osłabiony układ odpornosciowy dlatego stwierdziłam, że warto chociaż w domu dbać o mojego synka i kupiłam coraz popularniejsze  oczyszczacze powietrza  :) Jako Matka 4 letniego synka polecam wam z całego serca :) powietrze w domu stało się tak jakby świerzsze :)