Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ajjjj....Ból brzucha- nie podbrzusza!

Zgłoś nadużycie #11 15 maja 2012, 21:36

dota_88 Fajna mama
Czesc dziewczyny, jestem w 3 miesiącu. A od kilku dni boli mnie brzuch, ale nie boli mnie w dole, tylko tak jakby jelita, rozlany ból, z lewej, prawej i naokolo pępka. Brzuch jest miękki, ale czuje jakby mi się tam wszystko ruszało, przelewało.
Dodam, że jem dużo owoców, a tak to normalnie... Nie wiem.. Pewnie się wybiorę do lekarza GP, bo w Anglii jestem, ale powiedzcie, czy któras z Was tak miała? Będę wdzięczna, pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie #12 15 maja 2012, 21:40

Konto usunięte
ze sie przelewalo to nie mialam...
ale mialam wlasnie w okolicach jelit i blisko pempka, taka cholernie klujaca jakby kolke. po prostu Mlody podeptal mi wnetrznosci :) przeszlo..
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #13 16 maja 2012, 8:22

magga Gotowa na wszystko
Tak jak Aga.W napisala to pewnie efekt tego ze dziecko rosnie i ugniata wszystko :)

Zgłoś nadużycie #14 16 maja 2012, 12:07

dota_88 Fajna mama
Ojj mam nadzieję, może po prostu moje maleństwo będzie jakimś zapaśnikiem. Ale potwornie mi puchnie, rozpiera i czuje takie dyskomfort, że mam chwilami dość...

Zgłoś nadużycie #15 16 maja 2012, 12:41

magga Gotowa na wszystko
No dla mnie ciaza tez do przyjemnych doswiadczen nie nalezala ;) (oczywiscie byly mile chwile ale bardzoo malo) :)

Zgłoś nadużycie #16 16 maja 2012, 17:59

agunia10 Gotowa na wszystko
mnie tez brzuch dość często boli, tak w okolicach zołądka czy watroby, nie wiem, myslę że to kłopoty z trawieniem, bo od kilku tygodni to mam mdłości, wymioty i wzdęcia i ogólnie mój układ trawienny działa bardzo słabo
nie wiem, kiedy to się wreszcie skończy
rzadziej mam jakieś uczucię rozciagania, to zresztą nie jest takie uciążliwe

Zgłoś nadużycie #17 21 maja 2012, 12:11

credible Supermama
mnie na początku też bolał do 4miesiąca to codziennie, w różnych miejscach ale to normalne wszytsko się zmienia rozciąga powiększa...