Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

5 latek i góry

Zgłoś nadużycie #11 2 maja 2015, 17:24

mamuska25 Zaprawiona w bojach
No i postanowione- jedziemy w góry tzn w Beskidy w czasie wakacji. Mam do wyboru parę miejscowości i nie umiem sie zdecydować. macie jakieś ulubione miejsca w tamtej okolicy? Może to rozjaśni mi w głowie ;)

Zgłoś nadużycie #12 14 maja 2015, 20:32

beata333 Zaprawiona w bojach
Mam ulubione miejsca :) Brenna i Limanowa. Byłam niedawno i tu i tu. Może któraś z tych miejscowości Cie zainteresuje. W Brennej więcej turystów a Limanowa- jak dla mnie ideał na wypoczynek z dziećmi. Można fajnie spędzić czas i pochodzić po niewysokich górach. A wieczorami dobra kolacja np. w Mekongu. Mają zestawy z frytkami specjalnie dla dzieci bo jakby nie patrzeć to kuchnia orientalna ;)

Zgłoś nadużycie #13 3 czerwca 2015, 10:46

PokojzZabawkami_pl Początkująca
W takim razie pozostaje życzyć udanego wypoczynku,z doświadczenia wiem że taka wycieczka w góry z dziećmi to bardzo fajny pomysł a widoki niezapomniane więc warto :)

Zgłoś nadużycie #14 25 stycznia 2016, 15:22

arendelka Zaprawiona w bojach
Jak wam się udał wyjazd? Moje dziewczyny mają 4 i 5 lat i chciałabym je w tym roku zabrac do Kościeliska na kilka dni. Znalazłam bardzo ładny hotel z widokiem na panoramę tatr i świetnym kącikiem zabaw dla dzieci - http://butorowy-residence.pl/ Zastanawiam się tylko czy tak małe dzieci poradzą sobie podczas spacerów po górach. Nie będziemy chodzić nie wiadomo jak wysoko ale sam fakt...

Zgłoś nadużycie #15 2 marca 2016, 21:02

badaniazabawki Świeżo upieczona
Witamy wszystkich,
jesteśmy studentkami Politechniki Łódzkiej i w ramach koła naukowego chcemy przeprowadzić badania dotyczące bezpieczeństwa zabawek. Bardzo prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej zabawek:
https://docs.google.com/forms/d/1nYkr1-itj81FznZYmyf0FPXb3ZTvtgJcqHcIF4bFoKs/vie...
Z góry serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że nasze badania mogą przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa dzieci.
Nie uda nam się to bez WASZEJ pomocy

Zgłoś nadużycie #16 19 kwietnia 2016, 10:38

BajkowyPokoik_pl Początkująca
Taki wyjazd w góry z dzieckiem to bardzo fajny pomysł,jedyne o czym należy wówczas pamiętać to niezbędne akcesoria na taką wyprawę,ciepła odzież,plecak i nie tylko-wszystko to znajdziecie oczywiście w sklepach internetowych.

Zgłoś nadużycie #17 20 kwietnia 2016, 9:20

olkak Świeżo upieczona
Swietny pomysl. Gory latem sa piekne,dziecko nacieszys sie pieknymi widokami i sobie odetchnie swiezym powietrzem :)

Zgłoś nadużycie #18 25 kwietnia 2016, 19:31

kaskka Świeżo upieczona
z pttk trzeba od razu od małego dzieci brać, chodzić cały dzień żeby się hartowały :D Wiem, co mówię, bo dużo w życiu w górach byłam, i tam brano dzieci od małego, niech się ruszają, mają do czynienia z naturą bo patrząc jak teraz młode społeczenstwo czas spędza, to wielu w późniejszym wieku wyśmiewa takie wycieczki- wolą komputer.
"Co ma wisieć, nie utonie."

Zgłoś nadużycie #19 20 maja 2016, 11:28

Smykolandia.pl Zadomowiona
To prawda,pamiętaj jednak o tym aby wybrać także odpowiedni sprzęt,strój i obuwie,całą wyprawkę dla dziecka z którym wybieracie się w góry,to ma bardzo duże znaczenie,szczególnie teraz kiedy zbliżają się wakacje :)

Zgłoś nadużycie #20 22 maja 2016, 19:56

JolaA Zaprawiona w bojach
Świetny pomysł :) My jeszcze nie zdecydowaliśmy gdzie jedziemy ale góry też bierzemy pod uwagę ;)

Zgłoś nadużycie #21 31 maja 2016, 21:27

Lilia Zaprawiona w bojach
Osobiscie wolę morze piasek, plaże. Nawet z tej okzaji iż z dzieckiem jade pierwszy raz. Czytałam tu http://dziecko.wiemcoijak.pl/2015/07/plaza-z-dzieckiem-co-i-jak/ co zabrać , jak dziecko ubrać oraz jak spędzać z nim czas. Bardzo przyjemny artykuł i dużo uczy.

Zgłoś nadużycie #22 6 czerwca 2016, 13:19

ela.paluszek Świeżo upieczona
Zdecydowanie Brenna :) Bardzo fajna okolica! Dziecko będzie miało dużo uciechy :) Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #23 6 listopada 2016, 15:28

mamuska91 Zadomowiona
Moim zdaniem 5-latek ze spokojem może jechać w góry. Przecież nie będzie chodzić nie wiadomo ile po górach. Zobacz sobie hotel z basenem w polskich górach jak dla mnie to bardzo fajne miejsce zarowno dla dużych jak i dla małych. My planujemy zimowy wypad w góry całą rodzinką.

Zgłoś nadużycie #24 6 listopada 2016, 15:29

mamuska91 Zadomowiona
Moim zdaniem 5-latek ze spokojem może jechać w góry. Przecież nie będzie chodzić nie wiadomo ile po górach. Zobacz sobie hotel z basenem w polskich górach jak dla mnie to bardzo fajne miejsce zarowno dla dużych jak i dla małych. My planujemy zimowy wypad w góry całą rodzinką.

Zgłoś nadużycie #25 13 listopada 2016, 16:32

kaczuszka30 Zadomowiona
Jeszcze niedawno moje dziecko miało 5 lat i z doświadczenia powiem, że najlepiej nam się z nim przebywało podczas wyjazdów w samodzielnych apartamentach tego typu http://www.sunandsnow.pl/index.php
Jest to wygodne rozwiązanie zarówno dla dziecka jak i dla nas.

Zgłoś nadużycie #26 23 listopada 2016, 15:43

Emi88 Zadomowiona
Świetny pomysł na wyjazd, ja bym na twoim miejscu tam pojechała z dzieckiem

Zgłoś nadużycie #27 28 listopada 2016, 21:13

baska123 Zadomowiona

Emi88 napisał(a)

Świetny pomysł na wyjazd, ja bym na twoim miejscu tam pojechała z dzieckiem

No, ale przecież ona pisze, że jedzie :D Pyta o miejscówki :)

Zgłoś nadużycie #28 21 grudnia 2016, 14:05

MojeKLocki24_pl Zaprawiona w bojach
Dla mnie znakomita sprawa, tym bardziej że podczas tegorocznej zimy aura dopisuje i można spędzić czas w górach naprawdę bardzo aktywnie. Co do miejscówek polecam Beskidy lub Sudety, gdzie tłok jest mniejszy niż w Tatrach :)

Zgłoś nadużycie #29 14 lutego 2017, 15:37

Pamelcia Gotowa na wszystko
Dla takiego malucha wyjazd w góry to świetna sprawa. Nic tak dobrze nie działa jak góry, inne powietrze, otoczenie pięknych gór. Na bark atrakcji też nie można narzekać. Jeśli pojedziecie sobie do Istebnej, to tam o atrakcje dla dzieci w górach zadba ekipa z bcamp.pl/dla-szkol, którzy mają bogatą ofertę zarówno dla mniejszych, jak i większych grup i na pewno urozmaicą maluchowi czas spędzony w tym pięknym miejscu.

Zgłoś nadużycie #30 20 lutego 2017, 8:28

JolaA Zaprawiona w bojach
znajomi byli w Istebnej w tamtym roku i bardzo im się podobało