Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

3 CIĄŻA

Zgłoś nadużycie #1151 6 czerwca 2013, 11:20

bungee Fajna mama

Cukrowa_Malinka napisał(a)

A rozumiem...ja to jeszcze nie należę do grupy "od narodzin".

Ale masz już dzieciątka :)

Zgłoś nadużycie #1152 6 czerwca 2013, 11:21

Konto usunięte

Hej,

Co się podziało z Dominiką?

jestem:* tylko hmm musiałam usunac konto i jest pod nowym :)

Zgłoś nadużycie #1153 28 czerwca 2013, 20:13

Cukrowa_Malinka Fajna mama
Hej!

Co tam?

Zgłoś nadużycie #1154 29 czerwca 2013, 9:27

Konto usunięte

Hej!

Co tam?

hej u nas ok jak sie czujesz ?? :)

Zgłoś nadużycie #1155 29 czerwca 2013, 9:48

Dobrze, tylko pogodna mnie wykańcza bo raz jest lodowato raz upalnie. Nic pośredniego nie ma.
Ogólnie jest ok.

A u Ciebie?

Zgłoś nadużycie #1156 29 czerwca 2013, 9:50

Konto usunięte

Dobrze, tylko pogodna mnie wykańcza bo raz jest lodowato raz upalnie. Nic pośredniego nie ma.
Ogólnie jest ok.

A u Ciebie?

mnie mecza mdlosci a tak to sie trzymam :) Ci to juz koncowka została :)

Zgłoś nadużycie #1157 29 czerwca 2013, 14:14

No już bliżej niż dalej :-)

W zasadzie i u Ciebie te mdłości już powinny ustępować.

Zgłoś nadużycie #1158 29 czerwca 2013, 14:36

Konto usunięte

No już bliżej niż dalej :-)

W zasadzie i u Ciebie te mdłości już powinny ustępować.

pewnie sie doczekac nie mozesz co? :) ) zazdroszcze ze juz końcoweczka :) mam andzieje ze juz ustapia bo oszaleje;/

Zgłoś nadużycie #1159 29 czerwca 2013, 21:53

Hm, z jednej strony tak, już bym chciała być na etapie oczekiwania wyjazdu do szpitala. Z drugiej strony kończąc ten etap swojego życia, zacznę inny, bardziej wymagający i co by tu nie mówić: ekscytujący, wspaniały, przejmujący, cudowny ale i ..trudny. Nic już nie będzie takie jak teraz. Nowy człowiek, nowe obowiązki, morze miłości, troski i niepokoju już na całe życie, aż do śmierci- przez lata dziecięce, młodzieńcze i dorosłe- matka tak już ma i ja o tym wiem.
Tak mnie dziś sentymentalnie naszło, ale tak to już jest.
*
Na pewno, teraz już będzie coraz lepiej!

Zgłoś nadużycie #1160 6 lipca 2013, 13:21

Konto usunięte
hej! Dziewczyny ja jestem teraz w drugiej ciąży, ale chciałabym jeszcze w przyszłości mieć 3 maleństwo. Ale powiedzcie dziewczyny jak to jest, czy dajecie sobie radę? Tak ogólnie fizycznie i finansowo?

Zgłoś nadużycie #1161 6 lipca 2013, 16:25

Konto usunięte
Hej nastka. Ja spodziewam sie 4 maleństwa. Nie jest tak źle,kwestia wprawy i organizacji czasu. A finansowo różnie bywa,ale moje dzieci mają wszystko i nic im nie braknie :-) . Pozdrawiam Magda

Zgłoś nadużycie #1162 6 lipca 2013, 19:55

Konto usunięte

nastka napisał(a)

hej! Dziewczyny ja jestem teraz w drugiej ciąży, ale chciałabym jeszcze w przyszłości mieć 3 maleństwo. Ale powiedzcie dziewczyny jak to jest, czy dajecie sobie radę? Tak ogólnie fizycznie i finansowo?

czesc witaj!! gdyby nie było nas stac ( finanse) to bysmy sie nie decydowały na kolejne dzieci :) ja jestem obecnie w 4 ciazy a bedzieto moje 3 dziecko..

CUKROWA_MALINKA JAK SIE CZUJESZ ? CO U CIEBIE?

Zgłoś nadużycie #1163 7 lipca 2013, 21:49

Nastka, ja jestem zdania, że najwięcej kosztuje pierwsze dziecko-tym razem 3 ciąża) koszty niewielkie, bo wszystko mam po starszym rodzeństwie. Dwa- nie przeliczam dzieci na pieniążki- moi rodzicie żyli skromnie, na wiele nie mogliśmy sobie pozwolić ale mieli nas troje (jedno dzieciątko zmarło, więc była nas czwórka) i dali radę. Bardzo nas kochali, wychowywali na dobrych ludzi i to się liczyło a nie majątki. Kiedyś jako dziecko inaczej na to patrzyłam, może trochę nawet po cichu zazdrościłam tym co mieli. Jak podrosłam wiele zrozumiałam i nie czułam się jakoś specjalnie gorsza od rówieśników. Dziś wiem, że pieniążki są bardzo ważne ale nigdy nie kalkulowałam czy dzieci się opłacają, czy pójdą do wypasionych szkół i dostaną co rok nowego laptopa.
N

Zgłoś nadużycie #1164 7 lipca 2013, 21:49

Nastka, ja jestem zdania, że najwięcej kosztuje pierwsze dziecko-tym razem 3 ciąża) koszty niewielkie, bo wszystko mam po starszym rodzeństwie. Dwa- nie przeliczam dzieci na pieniążki- moi rodzicie żyli skromnie, na wiele nie mogliśmy sobie pozwolić ale mieli nas troje (jedno dzieciątko zmarło, więc była nas czwórka) i dali radę. Bardzo nas kochali, wychowywali na dobrych ludzi i to się liczyło a nie majątki. Kiedyś jako dziecko inaczej na to patrzyłam, może trochę nawet po cichu zazdrościłam tym co mieli. Jak podrosłam wiele zrozumiałam i nie czułam się jakoś specjalnie gorsza od rówieśników. Dziś wiem, że pieniążki są bardzo ważne ale nigdy nie kalkulowałam czy dzieci się opłacają, czy pójdą do wypasionych szkół i dostaną co rok nowego laptopa.
Nasze dzieci są nam dane jako dar, każde jedno i jeśli one już są, to wszytsko będzie dobrze, może skromniej, może biedniej finansowo, ale jak bogato wewnętrznie. Nie żałuję.
*
Czuję się dobrze, choc mnie w plecach zaczyna łupac ale już niedługo.

Zgłoś nadużycie #1165 7 lipca 2013, 22:36

edytajadwiga Fajna mama
Nastka ja powiem tak : dzieci ,pieniedzy i szklanek nigdy za duzo .9 miesiecy temu urodzilam 3 synka i wcale nie jest az tak źle , Bartus rosnie bracia go uwielbiaja finansowo tez dajemy rade . Tylko czasem doba za krotka ;)
Cukrowa blizej niz dalej

Zgłoś nadużycie #1166 8 lipca 2013, 10:05

Konto usunięte
Dziekuję za wypowiedzi. Czyli nie jest żle. Ja jak mowię każdemu, że jeszcze 3 maluszka bym chciała to każdy mi puka w głowę. A któraś z was wrociła do pracy przy 3 dzieci?

Zgłoś nadużycie #1167 8 lipca 2013, 10:25

Ja po drugim wróciłam, teraz jak będzie trzecie to i pracy w domu więcej a i tak jej sporo, wiec nie spieszno mi-nie prędzej zapewne niz do przedszkola jak się dostanie najmłodsze.
Zaciśniemy pasa i damy radę.

Zgłoś nadużycie #1168 8 lipca 2013, 11:59

edytajadwiga Fajna mama

nastka napisał(a)

Dziekuję za wypowiedzi. Czyli nie jest żle. Ja jak mowię każdemu, że jeszcze 3 maluszka bym chciała to każdy mi puka w głowę. A któraś z was wrociła do pracy przy 3 dzieci?

Ja pewnie bym wróciła , ale środkowy synek ma zespól downa i częste wizyty u lekarzy to wykluczają , zreszta ja sie teraz zastanawiam jak pana meza przekonac do czwartego dzidzolka ;) rozum mowi nie a serce tak

Zgłoś nadużycie #1169 8 lipca 2013, 12:18

Serce jest pojemne im więcej masz dzieci tym rośnie bardziej.

Zgłoś nadużycie #1170 8 lipca 2013, 12:22

edytajadwiga Fajna mama

Serce jest pojemne im więcej masz dzieci tym rośnie bardziej.

oj tak to prawda