Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

3 CIĄŻA

Zgłoś nadużycie #11 24 września 2012, 14:27

bungee Fajna mama
Witam,
czy są tutaj mamusie, które podobnie jak ja czekają na swoje 3 maleństwo?

Zgłoś nadużycie #12 11 października 2012, 8:37

nitka73 Supermama
Ja czekam na swoje 3 dziecko :-)

Zgłoś nadużycie #13 11 października 2012, 8:44

Konto usunięte
no ba, napewno są. ja z kolei oczekuje 4 dzidziusia :)

Zgłoś nadużycie #14 25 października 2012, 20:06

edytajadwiga Fajna mama
a ja wlasnid urodzglam 3

Zgłoś nadużycie #15 2 listopada 2012, 15:59

madzenka Zaprawiona w bojach
Witam Was.
no to dziewczyny, napiszcie jak to jest mieć 3 dzieci? My mieliśmy zakończyć produkcję po 2 brzdącach... ale ! jako iż spodziewamy się 2 chłopaka wciąż marzy mi się córa :) Byłam przekonana, że po drugim definitywny koniec !!!! Teraz jednak debatuję nad tym czy nie zmienić poglądu, ze 3-cie też wchodzi w rachubę !!!?

Pierwszy synek miałby już ok 5 lat jak zaczęłabym starania o 3- dziecko, a więc już chodziły do szkoły, może to wcale nie jest takie wyzwanie jak się wydaje ?? ?
Napiszcie jak to jest u Was.

Kochane, te co czekacie na 3 dziecko- boicie się? czy podchodzicie do tego na luzie?
Pozdrawiam :) Marzena

Zgłoś nadużycie #16 10 listopada 2012, 9:44

ann84 Fajna mama
Witam, ja też czekam na trzeciego dzidziusia i jestem bardzo przeszczęśliwa, już nie mogę się doczekać :)

Zgłoś nadużycie #17 22 listopada 2012, 13:56

bungee Fajna mama
ann84 ja też jestem przeszczęśliwa, że będę miała 3 dziecko :) Widzę, że Ty juz masz parkę, a ja mam już 2 córy i tak w głębi serca bardzo liczę na synusia :) Pozdrawiam Cię cieplutko.

Zgłoś nadużycie #18 22 listopada 2012, 14:02

niezapominajka Supermama
dziewczyny jak ja wam zazdroszczę odwagi! :) tzn. zawsze chciałam mieć dużą rodzinę, ale teraz jakiś cykor mnie złapał, chociaż czekam dopiero na pierwszą dzidzię, a ten cykor to najbardziej finansowy:/
pozdrawiam was! :)

Zgłoś nadużycie #19 24 listopada 2012, 17:44

ann84 Fajna mama
ja też chciałabym synka :) ale tylko dlatego żeby Oliwia była tą jedyną moją księżniczką. Trzymam kciuki żeby twoje marzenie się spełniło, choć najważniejsze żeby zdrowe było. pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #20 26 listopada 2012, 12:34

bungee Fajna mama
Ja też trzymam kciuki za synka :) Nam ginekolog obiecał, że na nastepnej wizycie tj.19.grudnia postara się określić płeć, oby tylko dzidzia ładnie się ustawiła :)

Zgłoś nadużycie #21 5 grudnia 2012, 15:03

magda3 Gotowa na wszystko
Hej . Ja tez czekam na trzeciego szkraba. Mam juz syna i córkę , teraz będzie synek.Mam dziewczyny do Was pytanie, czy trzecie dziecko zamierzacie rodzić naturalnie , czy przec cc? i dlaczego?

Zgłoś nadużycie #22 5 grudnia 2012, 17:06

bungee Fajna mama
Hej Magda :) Też bardzo bym chciała synka, ale dowiem się dopiero za 2 tyg. Co do porodu to oczywiście zamierzam rodzić naturalnie, bo nie mam póki co wskazań do cc i bardzo się z tego cieszę. Dwa porody naturalne mam juz za sobą, po których praktycznie odrazu byłam na chodzie i nie miałam żadnych komplikacji, dlatego myślę że tak będzie i tym razem :) CC to jednak operacja, po której o wiele dłużej dochodzi się do siebie. A Ty wolałabyś mieć cesarkę?

Zgłoś nadużycie #23 5 grudnia 2012, 20:49

ann84 Fajna mama
Ja jestem już podwójną cesarzową i czekam na kolejne CC :) dzisiaj dostałam dokumenty i wezwanie na usg za 2 tyg. już nie mogę się doczekać, oby był tylko jeden dzidziuś :)

Zgłoś nadużycie #24 5 grudnia 2012, 21:41

Hej bungee. Ja tez mam za sobą dwa naturalne, jeden długi i ciężki, drugi exspress, a teraz chcę cesarkę , przemyslałam wszystkie za i przeciw i wole tę stronę. Wiem ,żę to operacja, ale wszystkie moje znajome dośc szybko wróciły do pełnego zdrowia po cesarce, a ja duzo naczytałam sie na temat nietrzymania moczu i innych przykrych dolegliwościach po trzecim porodzie naturalnym, nie chcę ryzykować. Po naturalnych bardzo szybko stanęłam na nogi wiem ,że cesarka troche to utrudni ale myśle ,że dam radę, a będe spokojniejsza.

Zgłoś nadużycie #25 5 grudnia 2012, 21:43

Ann84, tez życzę Ci jednego, chociaz blizniaki to super sprawa, ale majac w domu dwojkę wystarczy tego szczęścia.

Zgłoś nadużycie #26 6 grudnia 2012, 9:20

bungee Fajna mama
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest, czy kobieta która ma przed sobą trzeci poród, może sama zdecydować jak chce rodzić? Tzn.naturalnie czy przez cc? Bo z tego co ja się orientuje, to albo trzeba mieć medyczne wskazania albo opłacić sobie cc na życzenie. Oświećcie mnie proszę. Magda, choinka ja nie czytałam nic o dolegliwościach jakie mogą się pojawić po trzecim porodzie naturalnym i jestem w tym temacie troszkę zacofana :) Pewnie przez to ze rodziłam szybko i bez problemu, bez zbednego nacinania i zadnych najmniejszych problemów poporodowych, ale teraz to mi dałaś do myslenia, bo kurcze nie chciałabym mieć nietrzymania moczu... :)

Zgłoś nadużycie #27 6 grudnia 2012, 10:10

Hej. Nie chciałam Cię wystraszyć tymi powikłaniami po porodach. Ja rodziłam do tej pory duże dzieci ponad 4 kg, za każdym razem mnie nacinali, drugi poród pomimo ,że córka wazyła 4070 trwał od chwili wejścia do szpitala do chwili przytulenia córki 20 min, jak do tej pory tez obeszło sie bez przykrych dolegliwości, ale mam kilka znajomych które juz po drugim mają nietrzymanie moczu, a to ryzyko  podobno wzrasta wraz z ilościa porodów, moja koleżanka po trzecim miała tzw wypadającą macicę. przez obluzowanie wiązadeł. Napewno Cie to nie spotka, ale ja sie boje. Oczywiście mój strach nie jest wskazaniem do cc i niestety musze zapłacic za ta fanaberie. Jesli  jesteś przekonana co do pn , i do tej pory było ok to i teraz bedzie ok. Ja do tego ma 37 lat i to też myśle opóżni mój powród do normalności po porodzie.

Zgłoś nadużycie #28 6 grudnia 2012, 12:27

bungee Fajna mama
Nie wystraszyłaś mnie broń Boże, tylko dałaś mi do myslenia, za co jestem Ci bardzo wdzięczna. Musze tą kwestie omówic z moim lekarzem prowadzącym. Prowadzi moją 3 ciąże i zna mój organizm doskonale, jestem ciekawa jego opinii na ten temat :) Dam znać jak będę cos wiedzieć. Buziaki

Zgłoś nadużycie #29 6 grudnia 2012, 12:52

Mój lekarz namawiał mnie na naturalny poród, mówił,że to zawsze lepsze rozwiazanie zwłaszcza jak nie ma wskazan do cc, ale jak mu powiedziałam o moich watpliwościach to niezignerował ich i , bo zna podobne przypadki powikłań przy kolejnym porodzie sn i zgodziłe na cc. Daj znak co Twój o tym mysli.

Zgłoś nadużycie #30 6 grudnia 2012, 12:55

bungee Fajna mama
Dam znac na pewno, ale wizyte mam dopiero za 2 tygodnie.